به دهکده مثبت اندیشان خوش آمدید

یه سلام ویژه خدمت شما دوست قدرتمند و بی نظیر، ورود شما رو به دهکده مثبت اندیشان گرامی می داریم.
ما اعتقاد داریم حضور و آشنایی شما با دهکده مثبت اندیشان و آشنایی ما با شما به صورت اتفاقی و تصادفی نبوده و حتماً میل به تغییر مثبت و پیشرفتی در ناخودآگاه شما وجود داشته که باعث شده بالاخره سایت خودتون یعنی دهکده مثبت اندیشان رو پیدا کنید.
ما توی دهکده همه در کنار هم، هر روز تمرین می کنیم که صفات مثبت رو در خودمون تقویت کنیم و اعمال و صفات منفی مون رو کم رنگ کنیم. ما اینجا همه باهم مبلّغ فرهنگ مثبت اندیشی (واقع نگری مثبت) با ریشه الهی هستیم. اینجا برای زتدگی بهتر و سالم تر، شما از تجربیات ما و ما از تجربیات شما استفاده می کنیم؛ پس شما هر کسی که هستی ( کارگر، دکتر ، مهندس، باغبون، رفتگر، نقاش ، استاد، دانشجو، دانش آموز و …) اینجا حضورت و میزان سعی و عملت برای ایجاد تغییرات مثبت در درون خودت برای ما ارزش داره نه مدرک و مقام و میزان تحصیلاتت.
برای اینکه همراه این دهکده و ساکنین زیبا اندیشش باشی کافیه در سایت ثبت نام کنی و هر روز ما رو با نظرات و تجربیاتت همراهی کنی...
جمله تاکیدی امروز شنبه ۱۳۹۸/۰۳/۰۴

جملات تاکیدی مثبت برای بالا بردن سطح عزت نفس و اعتماد به نفس می باشد ، جملات زیر را با قدرت و انرژی هر روز بارها و بارها با خود تکرار کنید تا تاثیر آن را در بلند مدت بر روی شکوفایی استعداد ها و توانایی های خود مشاهده کنید.

 • خدایا به تو و قانون عدالت تو توکل می کنم میدانم که آنچه متعلق من است نمی تواند از من باز گرفته شود پس آرام و آسوده بر جا می مانم.

شاگردی که شیفته استادش بود

انتشار : 3 سال گذشته

شاگردی که شیفته استادش بود ، تصمیم گرفت تمام حرکات و سکنات استادش را زیر نظر بگیرد .
فکر می کرد اگر کارهای او را بکند ، فرزانگی او را بدست خواهد آورد .
استاد فقط لباس سفید می پوشید ، شاگرد هم فقط لباس سفید پوشید . استاد گیاهخوار بود ، شاگرد هم خوردن گوشت را کنار گذاشت و فقط گیاه خورد . استاد بسیار ریاضت می کشید ، شاگرد تصمیم گرفت ریاضت بکشد ، و روی بستری از کاه خوابید.
مدتی گذشت . استاد متوجه تغییر رفتار شاگردش شد ، رفت تا ببیند چه خبر است .
شاگرد گفت : دارم مراحل تشرف را می گذرانم ، سفیدی لباسم نشانه سادگی جست و جوست ، گیاهخواری جسم را پاک می کند ، ریاضت باعث می شود که فقط به روحانیت فکر کنم .
استاد خندید و او را به دشتی برد که اسبی از آن می گذشت .
بعد گفت : تمام این مدت ، فقط به بیرون نگاه کرده ای ، در حالی که این کم ترین اهمیت را دارد . آن حیوان را آنجا می بینی ، او هم موی سفید دارد ، فقط گیاه می خورد و در اسطبلی روی کاه می خوابد . فکر می کنی قدیس است یا روزی استادی واقعی خواهد شد ؟

۳ دیدگاه در “شاگردی که شیفته استادش بود”

 1. میترا وکیلی می‌گه:

  تقلید کورکورانه !گاهی اوقات ما از دیگران پیروی میکنیم بدون اینکه بدونیم چرا و بعد متوجه میشیم که مسیر رو درست نرفتیم چقدر خوبه که ما همیشه خودمون باشیم و از تجربیات دیگران فقط استفاده کنیم و خالق مسیرهای جدید تو زندگی خودمون باشیم? بسیار زیبا بود احسنت برشما

  1+
  1. مهدی می‌گه:

   چقدر تشنه یه همچین جمع مثبتی بودم

   1+
 2. منیژه پاژن پور می‌گه:

  هر کسی که بدون آگاهی از مراحل کار وفقط بر اساس دیده هاش تصمیم بگیره وتنها حرکت کنه ممکنه اسیر ظاهر بشه . در مراحل سلوک همیشه پیر و مرشدی بوده که هر زمان لازم بوده تلنگر و هشدار می داده .

  2+

جملات تاکیدی مثبت

 • خدایا به تو و قانون عدالت تو توکل می کنم میدانم که آنچه متعلق من است نمی تواند از من باز گرفته شود پس آرام و آسوده بر جا می مانم.

مشاهده آرشیو کامل

لطیفه های مثبت

 • بر اثر شوخی یک دنگول آبادی چهل و پنج نفر کشته شدند! این حادثه زمانی رخ داد که دنگول چشای راننده اتوبوس رو گرفته بود و بهش گفت من کی ام!

مشاهده آرشیو کامل

ضرب المثل های مثبت

 • ضرب المثل آلمانی : تا زمانی که امروز مبدل به فردا شود انسان ها از سعادتی که در اين دم نهفته است غافل خواهند بود.

مشاهده آرشیو کامل

سخن بزرگان

 • دالای لاما : با زمين مهربان باش .

مشاهده آرشیو کامل

اثبات مثبت اندیشی

 • هُوَ الَّذي جَعَلَ لَکُمُ اللَّيْلَ لِتَسْکُنُوا فيهِ وَ النَّهارَ مُبْصِراً إِنَّ في‏ ذلِکَ لَآياتٍ لِقَوْمٍ يَسْمَعُونَ
  اوست خداوندی که شب تار را برای آسایش شما و روز روشن را (برای امر معاش)مقرر فرمود،که در آن نشانه هایی (از قدرت خدا) برای مردمی که بشنوند پدیدار است.
  نام کتاب آسمانی : قرآن
  نام و شماره سوره : سوره یونس – 10
  شماره آیه : 67
  جزء : 11

مشاهده آرشیو کامل

آیا میدانید که

 • آیا می‌دانید که بیشتر سردردهای معمولی از کم نوشیدن آب است.

مشاهده آرشیو کامل

عاشقانه های مثبت

 • انگار در دلم حرفی دیگر باقی نمانده تا برایت بگویم …
  تنها یک جمله : هنوزم دوستت دارم

مشاهده آرشیو کامل