به دهکده مثبت اندیشان خوش آمدید

یه سلام ویژه خدمت شما دوست قدرتمند و بی نظیر، ورود شما رو به دهکده مثبت اندیشان گرامی می داریم.
ما اعتقاد داریم حضور و آشنایی شما با دهکده مثبت اندیشان و آشنایی ما با شما به صورت اتفاقی و تصادفی نبوده و حتماً میل به تغییر مثبت و پیشرفتی در ناخودآگاه شما وجود داشته که باعث شده بالاخره سایت خودتون یعنی دهکده مثبت اندیشان رو پیدا کنید.
ما توی دهکده همه در کنار هم، هر روز تمرین می کنیم که صفات مثبت رو در خودمون تقویت کنیم و اعمال و صفات منفی مون رو کم رنگ کنیم. ما اینجا همه باهم مبلّغ فرهنگ مثبت اندیشی (واقع نگری مثبت) با ریشه الهی هستیم. اینجا برای زتدگی بهتر و سالم تر، شما از تجربیات ما و ما از تجربیات شما استفاده می کنیم؛ پس شما هر کسی که هستی ( کارگر، دکتر ، مهندس، باغبون، رفتگر، نقاش ، استاد، دانشجو، دانش آموز و …) اینجا حضورت و میزان سعی و عملت برای ایجاد تغییرات مثبت در درون خودت برای ما ارزش داره نه مدرک و مقام و میزان تحصیلاتت.
برای اینکه همراه این دهکده و ساکنین زیبا اندیشش باشی کافیه در سایت ثبت نام کنی و هر روز ما رو با نظرات و تجربیاتت همراهی کنی...
جمله تاکیدی امروز سه شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۳۰

جملات تاکیدی مثبت برای بالا بردن سطح عزت نفس و اعتماد به نفس می باشد ، جملات زیر را با قدرت و انرژی هر روز بارها و بارها با خود تکرار کنید تا تاثیر آن را در بلند مدت بر روی شکوفایی استعداد ها و توانایی های خود مشاهده کنید.

 • از افزایش در آمدم که هم اکنون پیش می آید و به طرزی قابل ملاحظه به من رضایت می بخشد سپاسگذارم.

خصوصیات متولدین آبان

انتشار : 2 سال گذشته

مرموز است ولی میتواند عاشق باشد. از حمایت دیگران لذت می برد. او می تواند حسود و تودار باشد. با کسی که حس کند قابل اطمینان است، کنار می آید. متولدین این ماه عموماً http://nimmin.ir/text/wp-includes/js/tinymce/plugins/wordpress/img/trans.gifقوی و قدرتمند، مصمّم و با اراده پولادین ، ورزشکار، هوشیار، حسّاس و خجول، در ظاهر آرام ولی در باطن خروشان، انتقامجوی شدید، پر انرژی، واقعاْ کوشا، عاشق ماورالطبیعه، اهل معنویّات، عاشق مسائل مرموز، هر کاری را به پایان می رساند، مشکوک و کنجکاو و تودار، مجری بسیار خوب، پایدار و با ثبات، محقّق ورزیده،کاشف و دانشمند، علاقه مند به تفتیش عقاید، فکر سایرین را می خواند، دارای روح قوی، واقعاْ امیدوار، فرمانده و سیاستمدار، مقاوم و پر تحمّل، فنا ناپذیر، عدّه کمی را وارد زندگی خود می کند، عاشق تولّد مجدّد، دارای اهداف عالی، بلند پرواز، علاقه‌مند به روانکاوی و روانشناسی، پر شور و حرارت، پدری فدکار، عاشق نصیحت کردن دیگران، دارای افکار تخیّلی و ایده آل، زیب، حسود، موقع شناس، جاه طلب، خشن، قابل اعتماد، متنفّر از دروغ، با وقار، منطقی، ماجراجو، عاشق اسرار حیات و جهان، با اعتماد به نفس، شجاع و دلیر ،کمال گر، اهل معنویّات و واقعاْ قاطعانه عمل می کند .

آبانی ها براساس طبیعت و خلق پاییزی خود سریع دل بسته و سریع تر دل می کنند؛ متولدین آبان ماه برای انجام کارها و رسیدن به خواسته های خود در زندگی، گاهی نسنجیده و آنی عمل می کنند و درواقع، به همان سرعتی که دل می بازند، سریع تر دل می کنند! آنها در مورد ازدواج، معمولا خواهان عشق در یک نگاه هستند و به سرعت عاشق می شوند. همیشه آماده با شید تا در مورد عمیق ترین خواسته های درونی، اسرار زندگی و رویاهای شخصی تان با آنها صحبت و تبادل نظر کنید؛ آنها خواهان مشاهده شور و شوق وافر در وجود همسر خود هستند.

آنها عاشق سفر و تفریح هستند و اگر پا به پای آنها پیش نروید، بدون شک به مشکل بر می خورید. بعضی از آنها هنگام کار مایل اند موسیقی بشنوند؛ مردان متولد آبان ماه مایل اند در طول روز هزاران مرتبه از شما ابراز علاقه ببینند تا خیال شان راحت شود. هرگز و تحت هیچ شرایطی حس حسادت آنها را تحریک نکنید وگرنه با واکنشی به مراتب بدتر از سوی آنها مواجه خواهیدشد و به سرعت و قبل از آنکه دریابید چه اتفاقی افتاده، ممکن است در ارتباط با همسر آبان ماهی خود دچار معضل شوید. درحقیقت، سریع دل بستن و سریع تر دل کندن، یکی از خصلت ها و ویژگی های آنها محسوب می شود.

متولدین مرد آبانی : تیز هوش، با اراده، خواستار هدفهای بزرگ، پدری دلسوز و مهربان، مواظب باشید که هرگز به مرد متولد این ماهدروغ نگوئید و احساسات او را جریحه دار نکنید و یا بر خلاف غرور مردانه او رفتار و گفتاری نداشته باشید زیرا که انتقام و عکس العمل خشمگینانه او بسیار سوزنده و خطرنک است.

متولدین زن آبانی : طناز و زیبا، خانه دار و گرم، حسود و انتقامجو، راز دار و خود دار، موقع شناس و گاه جاه طلب، جذاب و مغرور و با اعتماد به نفس، برای متولد این ماه اندکی علاقه و یا اندکی تنفر مفهوم ندارد یا عاشق است یا دشمن و در غیر اینصورت کاملا بی تفاوت و بی اعتناست.

سمبل متولدین آبان  عقرب
عنصر متولدین آبان آب
سیاره متولدین آبان  پلوتون
روز اقبال متولدین آبان سه شنبه
اعداد شانس متولدین آبان : ۲ و ۴
سنگ خوش یمن متولدین آبان یاقوت زرد
رنگ متولدین آبان قرمز
حیوان متولدین آبان  حشرات

پیوند زناشویی آبان با سایر ماه ها:

آبان با فروردین : ( بد ) آزادی خواه سلطه گر خواهان تنهایی و درون گرا.
آبان با اردیبهشت : ( خوب ) آرمانگرا بلند پرواز همراه با جاذبه و اقتدار و ناسازگاری.
آبان با خرداد : ( متوسط ) برای رسیدن به خوشبختی باید یکدیگر را تحمل کنند.
آبان با تیر : ( متوسط ) در مسائل مالی اختلاف نظر دارند ولی در سایر موارد هماهنگ می باشند.
آبان با مرداد : ( متوسط ) یکی وفادار و قابل اعتماد و دیگری عاشق ستایش دیگران.
آبان با شهریور : ( متوسط ) جسور بی پروا سرشار از انرژی و بلند پرواز.
آبان با مهر : ( متوسط ) اگرچه خالی از دردسر نیستند اما می توانند موفق باشند.
آبان با آبان : ( بد ) مستعد به خشمگین شدن و از کوره در رفتن در نتیجه پیوندی همراه با مشکلات.
آبان با آذر : ( متوسط ) یکی سختگیر در مسائل دیگری سرشت پویا و جدی دارد.
آبان با دی : ( بد ) هر دو دارای خصلت سلطه طلبی و سختگیرانه می باشند.
آبان با بهمن : ( بد ) یکی با احساس و عاطفه دیگری سلطه جو و خواهان کسب برتری.
آبان با اسفند : ( بد ) یکی آرمان گرا و عاشق پیشه و دیگری با اعتماد به نفس کافی.

اگه دوست دارید با خصوصیات ماه های دیگه هم آشنا بشید از لینک های زیر استفاده کنید.

خصوصیات فروردینی ها 

خصوصیات اردیبهشتی ها

خصوصیات خردادی ها

خصوصیات تیری ها

خصوصیات مردادی ها

خصوصیات شهریوری ها

خصوصیات مهری ها

خصوصیات آبانی ها

خصوصیات آذری ها

خصوصیات دی ها

خصوصیات بهمنی ها

خصوصیات اسفندی ها

 

بــهنامیه سلام با فرکانس های بالای انرژی مثبت ، به شما دوست قدرتمندی که وارد سایت خودتون یعنی دهکده مثبت اندیشان شدی ، ورودتون رو خوشامد می گم و امیدوارم که ثانیه هایی سر شار از عشق و محبت رو بتونیم کنار هم در دهکده رقم بزنیم . من بهنام موسس و مدیر مسئول دهکده مثبت اندیشان و عضو کوچکی از خانواده مثبت اندیشان هستم. اگه قصد داری یه رنگ جدید به زندگیت بزنی ، رنگی سراسر عشق و شادی پیشنهاد می کنم هر روز با ما همراه باشی ... شاید دهکده یه سری کم و کاستی داشته باشه ولی اعضایی داره که قلب های مهربونشون گرمای دهکده رو تامین می کنه . دوست مثبت اندیشم با درج دیدگاه و نظرتون در پایان هر مطلب به من و تمامی بچه هایی که در دهکده مثبت اندیشان برای تهیه مطالب در حال تلاش هستند امید و انرژی می دید. دوستتون دارم لحظه لحظه هاتون مملو از شادی و عشق :)
مشاهده تمامی مطالب من

۲۶ دیدگاه در “خصوصیات متولدین آبان”

 1. 😊Ariii😊 می‌گه:

  اینکه گفته زود دل میبندد و دل میکند و نسنجیده عمل میکند کاملا درسته اما اینی هم که گفته با اراده هست غلطه

  0
 2. املیا لویمی املیا لویمی می‌گه:

  کاملادرسته منم آبانی هستم بافروردینی ازدواج کردم خیلی بدشدواون تیکه که میگه یابشدت عاشق میشن یابشدت دشمن روخیلی قبول دارم

  3+
 3. Sahra می‌گه:

  یه چی دیگه درباره ی ابانی ها اگه یکی رو دوست داشته باشن به خاطرش قید همه چی رو میزنن
  و ابانی کسی رو بیشتر دوست داره که بیشتر بهش گیر بده و حسودی کنه 😜😂

  4+
 4. Sahra می‌گه:

  منم یه ابانی هستم اخلاق و رفتارم برای خودمم عجیبه چه طور بگم با همه فرق داریم حتی ابراز علاقه کردنمونم متفاوته زمانی مغرور میشیم که طرف غرورش و بیشتر از ما دوست داشته باشه ولی وقتی عصبی میشیم خیلی زود میتونن اروممون کنن فقط مونده طرف مقابلمون کی باشه من موقع عصبانیت کسی سرم داد بزنه دیوونه میشم ولی انصافا خیلی باحالیم ولی اصلا قبول ندارم ابانی با ابانی نمیسازه اونا همدیگرو خوب میتونن درک کنن فقط باید از ته دل عاشق هم باشن در ضمن خیلی لجبازیم😍😂

  5+
 5. محمد می‌گه:

  خب بیایید یه حسابی بکنیم
  ما اینجا ۱۲ نوع خلق و خو داریم درسته؟ حالا ۱۲ تا زن ۱۲ تا مرد میشه ۲۴ تا خلق وخو
  ۷ میلیارد هم آدم در دنیا هست.
  یعنی برای ۷ میلیارد ۲۴ تا خلق و خو
  یعنی تقریبا هر ۳۰۰ میلیون نفر نفر یک خلق و خوی مشخص دارند. پاینده باششید و باهوش

  0
 6. علی بگری می‌گه:

  متولد ۴ابان ۷۱هستم،لز دروغ ب شدت بدم میاد و هرکی هم بهم یه دروغ بگه از چشمم میفته

  4+
 7. فرشید می‌گه:

  سلام منم آبانی ام
  الان دیگه ماه تولدمو دوست ندارم
  سال ها تلاش کردم که زود عصبانی نشم با اینکه زود آروم میشدم عشقم با همه ی تواناییهایی که داشتم با این خصلت منفیم نساخت و تنهام گذاشت
  از اون جایی ام که فوق العاده احساساتی ام هستم مدت هاست اشک میریزم.

  2+
 8. آرزو می‌گه:

  من بهمنی م یه آقای آبانی عاشقم شد کاراش دیونه م کرد خیلی الکی حسادت میکرد و عصبانی میشد بعد میگفت دوستت دارم

  1+
  1. Sahra می‌گه:

   عزیزم مطمعن باش خیلی دوست دااااااره این حرفم و باور کن چون خودمم تجربه کردم

   0
 9. الف- میم- الف می‌گه:

  سلام, من یک آبان ماهی هستم و از دیرباز متون مختلف طالع بینی ماه و سال و… رو کم و بیش مطالعه کرده و علاقه مندمی باشم و هراز چندگاهی با حدس ماه تولد، اطرافیان رو متعجب کرده ام.
  اما با مطالعات و دقت هایی که من از روی علاقه داشته ام باید بگم درک کامل و درست این نوع علوم غریبه برای همه آسون نیست و برخی ابعادش واقعاً پیچیده ست.البته به نظر من قدرت روح آدم به حدیه که اگه تربیت بشه راحت میتونه به همه ی خصیایص و صفات روانی و ذاتیش مسلط بشه. اساساً بشر موجود پیچیده ایه.کاش میشد روی این علوم بهتر و دقیق تر کار کنیم. در قرآن هم جایگاه ستارگان موضوع مهمی شمرده شده و حتی بهش قسم یاد شده. خداوند صحبت از شاکله ی افراد و شکل رفتار اونها بر مبنای شاکله هاشون کرده وحتی از ابتدای خلقت برخی رو با برخی دشمن برشمرده که میتونه معانی مختلفی داشته باشه و….
  اما این متن بالا عامیانه و اشتباه بودنش بیشتر از هرچیز به اینه که ازدواج آبان رو باهیچ یک از ماه های دیگه بجز اردیبهشت عالی یا حتی خوب نشمرده!! در حالی که متون معتبر یک الگوی کلی و ثابت سازگاری از همه ی ماهها نسبت به هم میده که با یادگرفتن یک ماهش میشه بقیه ی ماههارو هم درآورد.و اتفاقاً همه ی ماهها تقریبا به تعداد مساوی دارای روابط -خوب یا سازگار,۲- مشکل و ۳-متشنج هستند که بر اساس عناصر چهارگانه ۱۲ ماه جداسازی میشن . و البته هر ماهی یک جفت متضاد- متکامل داره که سازگاریشون مشکله اما همدیگر رو کامل می کنند که برای آبان اردیبهشت ماه میشه.در کل باید بگم کمترین پیچیدگی درک این نوع روانشناسی اینه که در کنار ماه تولد باید سال و روز و حتی ساعت تولد رو و علاوه بر اون تأثیر ,خانواده,تربیت,محیط,جغرافیا,فرهنک,ژنتیک و حتی تیپ بدنی و مزاج و طبع و. .. و شناخت کلی روح و روان افراد رو هم در نظر بگیریم!😀😉باتشکر

  1+
 10. محمد می‌گه:

  اکثرا خصوصیاتشون درسته،من بهمن ماهیم وبا یه دختر آبانی ام،خیلی دوسش دارمو بدون اون نمیتونم زندگی کنم متقابلن اونم همینطوره

  1+
 11. عسل می‌گه:

  من متولد ۱۳ ابان ۸۳ هستم همه این ویژگی هارو دارم ولی مغرور نیستم و از انسان های مغرور خوشم میاد

  3+
 12. حمید می‌گه:

  جالب بود.سلام به همه ابانی ها.من شهریوری ام و عاشق ابان ماهی.

  3+
  1. Sahra می‌گه:

   بدون دخترای ابانی کلا زندگی کردن سخته 😍

   4+
 13. رقیه می‌گه:

  درسته خیلی منم آبانی ام با مرد بهمن ماه ازدواج کردم اصلا رابطمون خوب نیست

  5+
 14. میترا وکیلی میترا وکیلی می‌گه:

  بعضی نکاتش خیلی جالب بود مامان خوشگل من هم متولد آبان هستن و خیلی از نکات شبیه بود متشکرم طالع بینی جالبی بود :)

  15+
 15. مهدیه می‌گه:

  خوب بود حد عقل نصفی رو داشتم به سایت منم سر بزن

  11+
  1. نیلا می‌گه:

   مهدیهههههههههههه جون کسی که من دوستش دارم آبانیه..ولی نمیدونم چجوری میزان عشقش نسبت به خودمو بفهمم!!

   16+
   1. سمانه می‌گه:

    شاید تندی بکنه شاید بد رفتاری کنه ولی زودپشیمون میشه و خیلی احساسی هستن و تو تنهایی خیلی گریه میکنن

    8+
    1. رضا می‌گه:

     سلام خواهر(سمانه)
     راس میگی منم متولد آبان هستم .

     1+
   2. Sahra می‌گه:

    ببین گلم ما ابانی ها اصلا کسی رو دوس داشته باشیم رک و راست نمیگیم اقا من دوست دارم رفتارمون خیلی باید دقت کرد پسرای ابانی خیلی مرموزن تا حدی که ادم‌و دیوونه میکنن ولی عشقشون خیلی واقعیه اگه دوست داشته باشه غیر مستقیم طرفت میاد اطرافت میپلکه ولی تو اصلا نمیفهمی

    3+
   3. Sahra می‌گه:

    پسرای ابانی برعکس هم هستن اگه حس کنن یکی دیگه رو دوست داری یا توجه میکنی احساساتشون جریحه دار میشه اگه واقعا دوست داشته باشه فراموشت نمیکنه ولی نسبت بهت بی توجه میشه ولی همیشه هواتو داره مثلا بهش بگن عشقت یکی دیگه رو میخواد چیزی نمیگه فقط میگه بگین کیه میخوام بدونم لیاقتش و داره یا نه💜

    0
 16. محمد حسینی محمد حسینی می‌گه:

  تا حدی درست بود . آدم میمونه ، اینارو قبول کنه ، یا نکنه … :)

  9+

جملات تاکیدی مثبت

 • از افزایش در آمدم که هم اکنون پیش می آید و به طرزی قابل ملاحظه به من رضایت می بخشد سپاسگذارم.

مشاهده آرشیو کامل

لطیفه های مثبت

 • ﻣﺎﺩﺭﺑﺰﺭﮔﻢ ﺭﻭ ﺑﺮﺩﻡ ﺩﮐﺘﺮ
  ﺑﻪ ﺩﮐﺘﺮﻩ ﻣﯿﮕﻪ ﺁﻗﺎﯼ ﺩﮐﺘﺮ ﯾﻪ ﺩﺍﺭﻭﯾﯽ ﺑﻬﻢ ﺑﺪﻩ
  ﺩﺭﺩﻡ ﺳﺎﮐﺖ ﺑﺸﻪ
  ﺗﺎ ﻓﺮﺩﺍ ﺑﺮﻡ ﭘﯿﺶ ﯾﻪ ﺩﮐﺘﺮ ﺩﺭﺳﺖ ﺣﺴﺎﺑﯽ !
  ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺳﻘﻒ ﺭﻭ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯿﮑﺮﺩﻡ :|

مشاهده آرشیو کامل

ضرب المثل های مثبت

 • ضرب‌ المثل‌ جامایکائی : قبل از آنکه از رودخانه عبور کنی ، به تمساح نگو “دهن گنده”.
  تفسیر: تا وقتی بکسی نیاز داری ، او را تحمل کن و با او مدارا کن.

مشاهده آرشیو کامل

سخن بزرگان

 • اسکاول شین : كسی كه با خدا همراه است ، شكست ناپذیر می شود .

مشاهده آرشیو کامل

اثبات مثبت اندیشی

 • وَ ما مِنْ دَابَّةٍ فِي الْأَرْضِ إِلاَّ عَلَي اللَّهِ رِزْقُها وَ يَعْلَمُ مُسْتَقَرَّها وَ مُسْتَوْدَعَها کُلٌّ في‏ کِتابٍ مُبينٍ
  و هیچ جنبنده در زمین نیست جز آنکه روزیش بر خداست و خدا قرارگاه ( منزل دائمی ) و آرامشگاه ( جای موقت ) او را می داند ، و همه احوال خلق در دفتر علم ازلی خدا ثبت است.
  نام کتاب آسمانی : قرآن
  نام و شماره سوره : سوره یونس – 11
  شماره آیه : 6
  جزء : 12

مشاهده آرشیو کامل

آیا میدانید که

 • آیا می دانید مقاوم ترین ماهیچه بدن انسان زبان است؟

مشاهده آرشیو کامل

عاشقانه های مثبت

 • خنده‌ات, آرامش یک عصر پاییز است، وسط روزهای پرکاری خنده‌ات, چند ثانیه مکث است تا بفهمم که دوستم داری!

مشاهده آرشیو کامل