به دهکده مثبت اندیشان خوش آمدید

یه سلام ویژه خدمت شما دوست قدرتمند و بی نظیر، ورود شما رو به دهکده مثبت اندیشان گرامی می داریم.
ما اعتقاد داریم حضور و آشنایی شما با دهکده مثبت اندیشان و آشنایی ما با شما به صورت اتفاقی و تصادفی نبوده و حتماً میل به تغییر مثبت و پیشرفتی در ناخودآگاه شما وجود داشته که باعث شده بالاخره سایت خودتون یعنی دهکده مثبت اندیشان رو پیدا کنید.
ما توی دهکده همه در کنار هم، هر روز تمرین می کنیم که صفات مثبت رو در خودمون تقویت کنیم و اعمال و صفات منفی مون رو کم رنگ کنیم. ما اینجا همه باهم مبلّغ فرهنگ مثبت اندیشی (واقع نگری مثبت) با ریشه الهی هستیم. اینجا برای زتدگی بهتر و سالم تر، شما از تجربیات ما و ما از تجربیات شما استفاده می کنیم؛ پس شما هر کسی که هستی ( کارگر، دکتر ، مهندس، باغبون، رفتگر، نقاش ، استاد، دانشجو، دانش آموز و …) اینجا حضورت و میزان سعی و عملت برای ایجاد تغییرات مثبت در درون خودت برای ما ارزش داره نه مدرک و مقام و میزان تحصیلاتت.
برای اینکه همراه این دهکده و ساکنین زیبا اندیشش باشی کافیه در سایت ثبت نام کنی و هر روز ما رو با نظرات و تجربیاتت همراهی کنی...
جمله تاکیدی امروز چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۳/۳۰

جملات تاکیدی مثبت برای بالا بردن سطح عزت نفس و اعتماد به نفس می باشد ، جملات زیر را با قدرت و انرژی هر روز بارها و بارها با خود تکرار کنید تا تاثیر آن را در بلند مدت بر روی شکوفایی استعداد ها و توانایی های خود مشاهده کنید.

 • اکنون چیز های پوسیده و اوضاع و شرایط کهنه و روابط فرسوده را رها میکتم اکنون نظم الهی بر جهانم استقرار می یابد و پایدار می مانم.

خصوصیات متولدین شهریور

انتشار : 2 سال گذشته

می تواند چنان تودار باشد که به نظر برسد که از برخورد با دیگران منع شده ولی آنگاه که به عشق واقعی خود دست پیدا کند ، دیگر این ویژگی او را نخواهید دید . برای چنین انسان فداکار و مهربان ، تحمل سختی بسیار با ارزش است . او به آسانی در عشق گول نمی خورد چون می داند در پی چیست . متولدین این ماه عموماً حسّاس ، باهوش ، شاد و سرحال ، دقیق ، وظیفه‌شناس ،خوش‌هیکل و خوش‌تیپ ، سالم و تندرست ، اهل سازش ، سود‌جو ، خجول ، بدپیله ، واقعاْ ساعی و کوشا ، سرمایه‌دار ، کمال‌گر ، صبور و آرام ، عاشق سلامت خود ، متّکی به نفس ، خونسرد و خوددار ، عاشق کامپیوتر ، روشنفکر و دانشمند ، قابل انعطاف ، وسواسی، پرانرژی ، مبتکر ، اهل اعتدال و میانه‌روی ، کمک‌رسان ، اهل انتقاد ، معتمد ، وفادار ، با ایمان ، رام‌نشدنی ، بی‌ریا و بی تزویر ، خوش قلب ، چشم و گوش بسته ، با شرم و حی ، ثابت قدم ، مورد حسد قرار می گیرد ، دور از جرّ و بحث ، گول زرق و برق را نمی‌خورد ، فرشته‌خو ، خیلی درس‌خوان ، چابک ، خیال‌پرداز ، دارای ذائقه‌ی قوی ، با انضباط و مستقل ، کاردان و لایق ، نکته‌سنج ، خود‌کفا ، پرتوقّع ، اهل همدردی ، زودرنج ، قاطع ، دوراندیش ، خرده‌‌گیر و خورده‌بین .
شهریوری ها و یک زندگی آرام و بدون ماجرا ؛ متولدین شهریورماه برای رسیدن به اهداف و خواسته های خود با احتیاط کامل ، سنجیده ، عقلانی و تدریجی عمل می کنند . آنها خواهان مشاهده حد کمال در طرف مقابل شان هستند و در کنار آنها ، صبر و شکیبایی را یاد خواهید گرفت و به همان شکل با آنها باید رفتار کنید . از آنجایی که آنها از به هم ریختگی ، بی نظمی و شلوغی بیزارند باید همیشه محل زندگی شان را تمیز و مرتب نگه دارید .
آنها فقط خواهان عشق و محبت از سوی عزیزان شان نیستندپ، باید اطمینان حاصل کنند که شما صمیمی ترین و بهترین دوستشان نیز هستید . هرگز به اجبار غذا و خوراکی ای به آنها ندهید که دوست ندارند چون آنها نسبت به برنامه غذایی و سلامت و تندرستی شان بسیار حساس هستند . آنها خواهان برخورداری از یک زندگی آرام و بدون ماجرا هستند ، از این رو دوست ندارند در کانون توجهات قرار بگیرند .
متولدین مرد شهریوری : آتش عشق این مرد بسیار کم‌شعله اما جاودانه و با حرارت است . مجموعه‌ای است از کمال و هوش و ثبات قدم . بر انگیختن احساساتش کار دشواری است . او می‌تواند سال‌های سال بدون اینکه قلبش برای کسی بتپد زندگی کند . به کوچکترین چیزهائی که مورد علاقه همسرش است فکر می‌کند و به آنها اهمیت میدهد .
متولدین زن شهریوری :بسیار احساساتی ، بی‌ریا و تزویر ، خوش‌قلب ، خواستار عشق حقیقی و وفادار به همسر و خانواده ، در مناسبات خود با او سعی کنید از جر و بحث پرهیز نمائید . در هیچ کاری زیاده‌روی نمی‌کند و خوب می‌تواند از خود مراقبت کند . در مقابل اقرار به گناهان خویش سرسختی عجیبی نشان می‌دهد .

سمبل متولدین شهریور : باکره 
عنصر متولدین شهریور : خاک 
سیاره متولدین شهریور : عطارد 
عضو آسیب پذیر متولدین شهریور : سیستم عصبی 
روز اقبال متولدین شهریور : چهارشنبه 
اعداد شانس متولدین شهریور : ۳ و ۵
سنگ خوش یمن متولدین شهریور : یاقوت کبود
رنگ متولدین شهریور : سبز 
گل متولدین شهریور : بنفشه 
حیوان متولدین شهریور : سگ کوچک – گربه

پیوند زناشویی شهریور با سایر ماه ها:

شهریور با فروردین : ( بد ) یکی پاک سرشت انسان دوست دیگری جسور و جاه طلب.
شهریور با اردیبهشت : ( خوب ) صفات مشترک خوب نظیر جوانمردی و نجابت.
شهریور با خرداد : ( متوسط ) یکی عاطفی و عاشق پیشه دیگری با نظم و برنامه مشخص.
شهریور با تیر : ( بسیار خوب ) در امور مالی هماهنگ و با صفات مشترک فراوان.
شهریور با مرداد : ( متوسط ) نسبتا لجباز و خودرای شاید با مشکل مواجه شوند.
شهریور با شهریور : ( بسیار خوب ) هر دو صمیمی و صادق و با محبت می باشند.
شهریور با مهر : ( خوب ) مشورت پذیر با منطق و در برطرف کردن مشکلات توانا.
شهریور با آبان : ( متوسط ) جسور و بی پروا سرشار از انرژی و بلند پرواز.
شهریور با آذر : ( بد ) تنوع طلب خواهان استدلال در ایجاد نظم و انضباط دچار مشکل هستند.
شهریور با دی : ( خوب ) یک ازدواج خوب همراه با زندگی سرشار از محبت.
شهریور با بهمن : ( متوسط ) چنین پیوندی با سعی و کوشش می تواند خوب باشد.
شهریور با اسفند : ( خوب ) بسیار با صبر و حوصله هستند که باعث تفاهم در زندگی می شود

اگه دوست دارید با خصوصیات ماه های دیگه هم آشنا بشید از لینک های زیر استفاده کنید.

خصوصیات فروردینی ها 

خصوصیات اردیبهشتی ها

خصوصیات خردادی ها

خصوصیات تیری ها

خصوصیات مردادی ها

خصوصیات شهریوری ها

خصوصیات مهری ها

خصوصیات آبانی ها

خصوصیات آذری ها

خصوصیات دی ها

خصوصیات بهمنی ها

خصوصیات اسفندی ها

افزایش بازدید

بــهنامیه سلام با فرکانس های بالای انرژی مثبت ، به شما دوست قدرتمندی که وارد سایت خودتون یعنی دهکده مثبت اندیشان شدی ، ورودتون رو خوشامد می گم و امیدوارم که ثانیه هایی سر شار از عشق و محبت رو بتونیم کنار هم در دهکده رقم بزنیم . من بهنام موسس و مدیر مسئول دهکده مثبت اندیشان و عضو کوچکی از خانواده مثبت اندیشان هستم. اگه قصد داری یه رنگ جدید به زندگیت بزنی ، رنگی سراسر عشق و شادی پیشنهاد می کنم هر روز با ما همراه باشی ... شاید دهکده یه سری کم و کاستی داشته باشه ولی اعضایی داره که قلب های مهربونشون گرمای دهکده رو تامین می کنه . دوست مثبت اندیشم با درج دیدگاه و نظرتون در پایان هر مطلب به من و تمامی بچه هایی که در دهکده مثبت اندیشان برای تهیه مطالب در حال تلاش هستند امید و انرژی می دید. دوستتون دارم لحظه لحظه هاتون مملو از شادی و عشق :)
مشاهده تمامی مطالب من

۹۴ دیدگاه در “خصوصیات متولدین شهریور”

 1. یگانه می‌گه:

  سلام،همسر بنده هم شهریور ماهیه،با نظر دوستان موافقم،همسر بنده اصلا برنامه ریزی نداره،خیلی پرشور و هیجانه، به غذاش اصلا اهمیت نمیده، بدون برنامه پولاشو خرج میکنه.عشقشون هم پر شعله و آتیشیه جوری که صدای همرو دراورده.
  ولی واقعا بقیه خصوصیاتشون دقیقا درسته،مثلا کمال گرا هستن واقعا تمام تلاششونه من یک زن کامل باشم.و واقعا تمام تلاششو میکنه من کوچکترین چیزی که میخوام حاصر باشه حتی مسخره ترین چیز

 2. فرزانه می‌گه:

  من مهرماهیم

 3. روژان می‌گه:

  با احترام . منم شهریوری هستم ولی اصلا زندگی ِ اروم و دوست ندارم.. زندگی باید هیجان انگیز باشه😍
  خدا بِه همه لیاقت شهریوری بودنُ نمیده :)

 4. شیما می‌گه:

  شهریوری بودن لیاقت میخواد ؟؟؟
  منم شهریوریم ولی متولد یه ماه خاص بودن به نظرم افتخار نداره :)

 5. زهرا می‌گه:

  شهریوری بودن لیاقت میخواد که من دارم

 6. دنیا می‌گه:

  منم شهریوریم ونودوهشت درصدمواردی که راجع به شخصیت متولدین شهریورگفته شده رادارم

 7. S.S می‌گه:

  سلام منم شهریوری ام برخلاف دوستان که گفتن اروم بودن از ویژگی ما شهریوریا نیس باید بگم یکی از ویژگی های بارز من اروم بودنه …
  تمام موارد بالا در مورد من صدق میکنه… خدایا مرسی که شهریوری ام
  صفای همه شهریوریها ..

 8. mobina می‌گه:

  منم شهریوری ام و به این که متولد این ماه هستم افتخار میکنم.
  تمام چیزایی که اینجا نوشته بود رو قبول داشتم به غیر از اروم بودنم.چونتموم خانوادم از دستم شاکی ان.و همین طور هیچ وقت تو زندگیم برنامه ریزی نداشتم.

 9. شهریوری می‌گه:

  سلام منم یه شهریوری ام .تمام ویژگی ها کم و بیش در من صدق میکنه. ولی من خیلی دنبال ماجراجویی و هیجان هستم. خدا رو شکر میکنم که ماه شهریور وارد عالم دنیام کرد. واقعا شهریور ماه خاصیه. از خدا برای متولدین همه ماهها به خصوص – به خصوص شهریوری های باحال بهترینها رو آرزو دارم.

 10. مصطفی می‌گه:

  خ مثل خاص

  ش مثل شهریوری ها

 11. 12 شهریور می‌گه:

  شهریوری ها
  من همشو قبول دارم به جز
  برنامه
  زندگی ارام
  من اتیشم و اتیش بپا میکنم

 12. رها می‌گه:

  خدا به همه لیاقت شهریوری بودنو نمیده

 13. هاست لینوکس می‌گه:

  ممنونم بابت مطالب مفیدی که قرار میدید!

 14. sayeh می‌گه:

  خدایکی شهریوری یکی

 15. touba می‌گه:

  سلام منم شهریوری هستم ، بسیاری از مواردی رو که اشاره کرده بودین درسته ،از شهریوری ها خیلی چیزا میشه یاد گرفت ، بارز ترین ویژگیشون صبوری و خوش قلب بودنشونه که اشاره شده بود، و با admiral موافقم که پر استرسن شهریوریا ، بازم مرسی واقعا خوب و دقیق بود.

 16. ارسلان می‌گه:

  با سلام منم یه شهریوری ام
  طبق گفته بسیاری از دوستان شهریوریا مثل خودم اصلا اهل آرامش نیستن و عاشق هیجانن لطفا تصحیح کنید ?

 17. الهام می‌گه:

  با احترام. من شهریوری هستم اما به هیچ عنوان اروم نیستم و همیشه در زندگیم دنبال هیجان و هیاهو هستم و از یکنواختی متنفرم. عاشق ریسک هستم و فوق العاده احساساتی و بی ریا. از اطرافیانم ضربه های زیادی خورده ام اما خود اهل ناراحت کردن و آزار کسی نیستم و به این خصوصیتم افتخار میکنم.

  1. ابراهیم می‌گه:

   عالی بود

 18. admiral می‌گه:

  بسیاریش درسته جز اینکه من هیچ اعتقادی به برنامه ریزی ندارم رو برنامه غذایی هم اصلا پافشاری نمی کنم به قول بعضی ها هرچی باشه می خورم بعدشم بگید زندگی اروم و بی ماجرا جیغ می کشم من خدا خدامه برم تو طبیعت ناشناخته که پر هیجان باشه راستی یه ویژگی هم فراموش کردید شهریوری ها خیلی پر استرس هستن ولی دیگه بقیه ش عالی بود مرسی

 19. javad می‌گه:

  من یه شهریوریم همش درسته.

 20. AVID می‌گه:

  منم یک شهریوریم
  اما طالب زندگی اروم و بدون ماجرا نیستم. هیجان تنها چیزی هست که میشناسم و از مقرراتی و برنامه ریزی کردن متنفرم. بیگدار به آب نمیزنم اما بابرنامه از پیش تعیین شده خودم رو محدود نمیکنم.
  از اینکه یک دختر شهریوری ام خوشحالم.

جملات تاکیدی مثبت

 • اکنون چیز های پوسیده و اوضاع و شرایط کهنه و روابط فرسوده را رها میکتم اکنون نظم الهی بر جهانم استقرار می یابد و پایدار می مانم.

مشاهده آرشیو کامل

لطیفه های مثبت

 • آبریزش بینی دارم رفتم داروخونه
  قرص ضد حساسیت بگیرم …
  تو عوارض جانبیش نوشته : سردرد، سرگیجه، حالت تهوع، اختلال در خواب، نارسایی کبد،سکته ی قلبی، سکته ی مغزی، مرگ ناگهانی!!!
  هیچی دیگه پشیمون شدم ، میکشم بالا امنیتش بیشتره…

مشاهده آرشیو کامل

ضرب المثل های مثبت

 • ضرب المثل آلمانی : همه چيز، بسيار شود ناچيز و ارزان شود مگر علم که هر چه بيشتر شود عزيزتر باشد

مشاهده آرشیو کامل

سخن بزرگان

 • آنتونی رابینز : در عصری زندگی می کنیم که رسیدن به موفقیت های بزرگ برای هر کسی امکان پذیر است

مشاهده آرشیو کامل

اثبات مثبت اندیشی

 • قُلْ إِنَّما أَنَا بَشَرٌ مِثْلُکُمْ يُوحي‏ إِلَيَّ أَنَّما إِلهُکُمْ إِلهٌ واحِدٌ فَمَنْ کانَ يَرْجُوا لِقاءَ رَبِّهِ فَلْيَعْمَلْ عَمَلاً صالِحاً وَ لا يُشْرِکْ بِعِبادَةِ رَبِّهِ أَحَداً
  بگو : جز این نیست که من مانند شما بشری هستم ( دعوی احاطه به جهان های نامتناهی و کلیه کلمات الهی نکنم ، تنها فرق من با شما این است ) که به من وحی می رسد که خدای شما خدای یکتاست ، پس هر کس به لقای ( رحمت ) پروردگارش امیدوار است باید نیکوکار شود و هرگز در پرستش خدایش احدی را با او شریک نگرداند.
  نام کتاب آسمانی : قرآن
  نام و شماره سوره : سوره کهف– 18
  شماره آیه : 110
  جزء :16

مشاهده آرشیو کامل

آیا میدانید که

 • آیا می دانید مقاوم ترین ماهیچه بدن انسان زبان است؟

مشاهده آرشیو کامل

عاشقانه های مثبت

 • برای مَن
  همین از تو گفتن !
  “زندگیست”

مشاهده آرشیو کامل