به دهکده مثبت اندیشان خوش آمدید

یه سلام ویژه خدمت شما دوست قدرتمند و بی نظیر، ورود شما رو به دهکده مثبت اندیشان گرامی می داریم.
ما اعتقاد داریم حضور و آشنایی شما با دهکده مثبت اندیشان و آشنایی ما با شما به صورت اتفاقی و تصادفی نبوده و حتماً میل به تغییر مثبت و پیشرفتی در ناخودآگاه شما وجود داشته که باعث شده بالاخره سایت خودتون یعنی دهکده مثبت اندیشان رو پیدا کنید.
ما توی دهکده همه در کنار هم، هر روز تمرین می کنیم که صفات مثبت رو در خودمون تقویت کنیم و اعمال و صفات منفی مون رو کم رنگ کنیم. ما اینجا همه باهم مبلّغ فرهنگ مثبت اندیشی (واقع نگری مثبت) با ریشه الهی هستیم. اینجا برای زتدگی بهتر و سالم تر، شما از تجربیات ما و ما از تجربیات شما استفاده می کنیم؛ پس شما هر کسی که هستی ( کارگر، دکتر ، مهندس، باغبون، رفتگر، نقاش ، استاد، دانشجو، دانش آموز و …) اینجا حضورت و میزان سعی و عملت برای ایجاد تغییرات مثبت در درون خودت برای ما ارزش داره نه مدرک و مقام و میزان تحصیلاتت.
برای اینکه همراه این دهکده و ساکنین زیبا اندیشش باشی کافیه در سایت ثبت نام کنی و هر روز ما رو با نظرات و تجربیاتت همراهی کنی...
جمله تاکیدی امروز یکشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۳۰

جملات تاکیدی مثبت برای بالا بردن سطح عزت نفس و اعتماد به نفس می باشد ، جملات زیر را با قدرت و انرژی هر روز بارها و بارها با خود تکرار کنید تا تاثیر آن را در بلند مدت بر روی شکوفایی استعداد ها و توانایی های خود مشاهده کنید.

 • من همه کس و همه چیز را می بخشم در حال گذشته و آینده ،من آزادم و دیگران نیز آزادند اکنون همه چیز میان من و دیگران پاک شده و تا ابد پاک خواهند ماند. چه احساس نیکو و دلپذیر دارم همه کسانی را که می شناختم بخشیدم.

با دیدن باغچه‌ی من

انتشار : 2 سال گذشته

مردی در یک خانه‌ی کوچک ، با باغچه‌ای بزرگ و بسیار زیبا زندگی می کرد .
او چند سال پیش در اثر یک تصادف ، بینایی خود را از دست داده بود و همه‌ی اوقات فراغتش را در آن باغچه به سر می برد .
گیاهان را آب می داد ، به چمن‌ها می رسید و رزها را هرس می کرد .
باغچه در بهار، تابستان و پاییز ، منظره‌ای دل‌انگیز داشت و سرشار از رنگ‌های شاد بود
روزی ، شخصی که ماجرای باغبان کور را شنیده بود ، به دیدار او آمد .
از باغبان پرسید : «خواهش می کنم، به من بگویید چرا این کار را می کنید آن گونه که شنیده‌ام ، شما اصلاً قادر به دیدن نیستید .»
«بله ، من کاملاً نابینا هستم!»
«پس چرا این همه برای باغچه‌ی خود زحمت می کشید ؟ شما که قادر به تشخیص رنگ‌ها نیستید ، پس چه بهره‌ای از این همه گل‌های رنگارنگ می برید ؟»
باغبان کور به پرچین باغچه تکیه داد و لبخندزنان به مرد غریبه گفت : « خب ، من دلایل خوبی برای این کار خود دارم . من همواره از باغبانی خوشم می آمد .
به نظرم میرسد که دست کشیدن از این کار به سبب نابینایی ، دلیل قانع‌کننده‌ای نیست . البته نمیتوانم ببینم که چه گیاهانی در باغچه‌ام می رویند  ولی هنوز می توانم آنها را لمس و احساس کنم .
من نمی توانم رنگ‌ها را از هم تشخیص دهم ولی می توانم عطر گل‌هایی را که می کارم ، ببویم و دلیل دیگر من ، شما هستید.»
«چرا من ؟ شما که اصلاً مرا نمی شناسید !»
«البته من شما را نمی شناسم ، ولی گاهی اوقات ، شخصی چون شما از اینجا رد می شود  و کنار باغچه‌ی من می ایستد .
اگر این تکه زمین ، باغچه‌ای بدون گیاه و خشک بود ، دیدن منظره‌ی آن برای شما خوشایند نبود .
به نظر من نباید از انجام کاری به این سبب چشم‌پوشی کنیم که در نگاه نخست ، سود چندانی برای خود ما ندارد در صورتی که ممکن است کمک ناچیزی به دیگران بکند .»
مرد به فکر فرو رفت و گفت : «من از این زاویه به موضوع نگاه نکرده بودم .»
باغبان پیر لبخندزنان به سخن خود ادامه داد : «به علاوه مردم از اینجا رد می شوند و با دیدن باغچه‌ی من ، احساس شادی می کنند ؛ می ایستند و کمی با من سخن می گویند .
درست مانند شما ؛ این کار برای یک انسان نابینا ارزش زیادی دارد .

برچسب

میترا وکیلیسلامی به گرمی دلهای مثبت شما اهالی دهکده مثبت اندیشان ، همه ی ما دوست داریم آدمهای موفق و شادابی باشیم و می دونیم که خواستن ، توانستنه به نظر من هر روزمیشه یه راه میانبری برای موفقیت یاد بگیریم و به دانش خودمون اضافه کنیم امیدوارم با خوندن مطالب ما به موفقیت قدم به قدم نزدیک بشید تا حال خوب رو خودتون بسازید و همیشگیش کنید .لبخندتون از ته دل ،لحظه هاتون پر از حال عالی و شادی تون روز افروزن.
مشاهده تمامی مطالب من

جملات تاکیدی مثبت

 • من همه کس و همه چیز را می بخشم در حال گذشته و آینده ،من آزادم و دیگران نیز آزادند اکنون همه چیز میان من و دیگران پاک شده و تا ابد پاک خواهند ماند. چه احساس نیکو و دلپذیر دارم همه کسانی را که می شناختم بخشیدم.

مشاهده آرشیو کامل

لطیفه های مثبت

 • دنگول زنگ ميزنه پيتزا فروشي ميگه يه پيتزا مي خواستم.
  فروشنده ميگه . به نام … ؟
  دنگول ميگه : آخ آخ . ببخشيد .به نام خدا ، يه پيتزا مي خواستم

مشاهده آرشیو کامل

ضرب المثل های مثبت

 • ضرب المثل بلغارستاني : تا زماني که انسان سالم است حتي آب ، نوشابه اي است خوش طعم.

مشاهده آرشیو کامل

سخن بزرگان

 • افلاطون : زيبايي در مرحله ي نهايي تبديل پذير به رياضيات است؛ درك زيبايي زماني به دست مي آيد كه شخص بر كردار مبتني بر مباني رياضي جهان شناسايي يابد.

مشاهده آرشیو کامل

اثبات مثبت اندیشی

 • * الَّذِينَ يُنفِقُونَ فِي السَّرَّاء وَالضَّرَّاء وَالْكَاظِمِينَ الْغَيْظَ وَالْعَافِينَ عَنِ النَّاسِ وَاللّهُ يُحِبُّ الْمُحْسِنِينَ
  همان ها كه در راحتی و رنج انفاق می ‏كنند و خشم خود را فرو می ‏برند و از مردم در می ‏گذرند و خداوند نیكوكاران را دوست دارد
  نام کتاب آسمانی : قرآن
  نام و شماره سوره : سوره آل عمران – 3
  شماره آیه : 134
  جزء : 4

مشاهده آرشیو کامل

آیا میدانید که

 • آیا می‌دانید که بیشتر سردردهای معمولی از کم نوشیدن آب است.

مشاهده آرشیو کامل

عاشقانه های مثبت

 • تمام اصل‌های حقوق بشر را خواندم
  و جای یک اصل را خالی یافتم
  و اصل دیگری را به آن افزودم
  عزیز من،
  اصل سی و یکم :
  هرانسانی حق دارد هر کسی را که میخواهد
  دوست داشته باشد.

مشاهده آرشیو کامل