لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران

به دهکده مثبت اندیشان خوش آمدید

یه سلام ویژه خدمت شما دوست قدرتمند و بی نظیر، ورود شما رو به دهکده مثبت اندیشان گرامی می داریم.
ما اعتقاد داریم حضور و آشنایی شما با دهکده مثبت اندیشان و آشنایی ما با شما به صورت اتفاقی و تصادفی نبوده و حتماً میل به تغییر مثبت و پیشرفتی در ناخودآگاه شما وجود داشته که باعث شده بالاخره سایت خودتون یعنی دهکده مثبت اندیشان رو پیدا کنید.
ما توی دهکده همه در کنار هم، هر روز تمرین می کنیم که صفات مثبت رو در خودمون تقویت کنیم و اعمال و صفات منفی مون رو کم رنگ کنیم. ما اینجا همه باهم مبلّغ فرهنگ مثبت اندیشی (واقع نگری مثبت) با ریشه الهی هستیم. اینجا برای زتدگی بهتر و سالم تر، شما از تجربیات ما و ما از تجربیات شما استفاده می کنیم؛ پس شما هر کسی که هستی ( کارگر، دکتر ، مهندس، باغبون، رفتگر، نقاش ، استاد، دانشجو، دانش آموز و …) اینجا حضورت و میزان سعی و عملت برای ایجاد تغییرات مثبت در درون خودت برای ما ارزش داره نه مدرک و مقام و میزان تحصیلاتت.
برای اینکه همراه این دهکده و ساکنین زیبا اندیشش باشی کافیه در سایت ثبت نام کنی و هر روز ما رو با نظرات و تجربیاتت همراهی کنی...
جمله تاکیدی امروز چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۲/۰۴

جملات تاکیدی مثبت برای بالا بردن سطح عزت نفس و اعتماد به نفس می باشد ، جملات زیر را با قدرت و انرژی هر روز بارها و بارها با خود تکرار کنید تا تاثیر آن را در بلند مدت بر روی شکوفایی استعداد ها و توانایی های خود مشاهده کنید.

 • به خواست الهی راه درست را در پیش میگیرم و خدا راهگشایم است.

گام اول تکرار و استمرار

انتشار : 2 سال گذشته

سلام دوست خوب و قدرتمند من به گام اول تغییر و مثبت اندیشی خوش آمدید …
نمی دونم الان توی چه سنی هستید و الان حضورتون توی این صفحه برای کنجکاوی یا برای شروع یک زندگی جدید که سرشار از سلامتی ، شادی ، نشاط و ثروته ؟
خوب برای شروع گام اول مثبت اندیشی باید اول از همه سن اعتقادات و باور های خودمون رو محاسبه کنیم برای این کار باید بدونیم که چند وقته که به مثبت اندیشی علاقمند شدید و یا شروع کردید به مثبت اندیشی
برای همین ازتون می خوام که این محاسبه آسون رو انجام بدید تا در ادامه صحبت های بنده رو بهتر متوجه بشید ، کار سختی قرار نیست و فقط یه حساب و کتاب خیلی سادست :

سن خودتون رو منهای مدت زمانی که مثبت اندیش شدید و یا به مثبت اندیشی علاقمند شدید کنید و نتیجه این جم وتفریق کوچولو سن اعتقادات و باور های شماست.

سن اعتقادات و باور ها شما = مدت زمان مثبت اندیشی سن شما

سن باور ها و اعتقادات شما در واقع نمایانگر تعصب و پافشاری شما بر روی باور های منفی درونی شماست .دوست خوب من شما سال زیادی با دیدی خنثی و یا منفی ( و البته گاهی هم مثبت ) به مسائل اطراف و اتفاق های روزانه نگاه کردی و اکثر تجربیات و باور های شما به صورت خنثی و یا منفی در ضمیر ناخود آگاه شما به صورت اتوماتیک ذخیره شده است. شاید بهتر باشه با هم نگاهی به  چگونگی ضبط اطلاعات در ضمیر نا خود آگاهمون داشته باشیم …
ما در ابتدای کودکی با ضمیر نا خودآگاهی پاک قدم به دنیا می گذاریم و به لطف اطرافیان ( پدر ، مادر ، خواهر ، برادر ، همسایه ، دوست ، آشنا ، رادیو ، تلویزیون ، ماهواره ، روزنامه ، رسانه های اجتماعی و … ) و به مرور زمان اتفاقات و مسائلی که در زندگی برای ما رخ می دهند با انتخاب و پیگیری خودمان و تکرار اطرافیانمان به باور ها و تعصب هایی غلط و منفی تبدیل می کنیم. تکرار و استمرار دلیل اصلی بسیاری از اطلاعات ثبت شده بر روی ضمیر ناخودآگاه ماست ، برای بهتر متوجه بشید چند مثال برای شما می زنم :

ما با تکرار و استمرار راه رفتن ، در حالت عادی نیازی نداریم به راه رفتن خود دقت کنیم
ما با تکرار و استمرار نفس کشیدن ، در حالت عادی نیازی نداریم به تنفس خود دقت کنیم
ما با تکرار و استمرار رانندگی ، در حالت عادی نیازی نداریم به گاز و تر مز و دنده و کلاچ و … دقت کنیم
ما با تکرار و استمرار آموختن شنا  ، در حالت عادی نیازی نداریم به اینکه به شنا کردن دقت کنیم …

و بسیاری از کارهایی که شما دوست خوبم با کمی دقت در زندگی خود خواهید دید و البته بسیاری از این تکرار ها و استمرار ها توسط اطرافیان به ذهن ما تزریق می شود، مثل :

در کودکی : آتیش جیزه …
در کودکی : تاریکی ترسناکه …
در کودکی : هاپو آدمی که کار بد کنه رو می خوره …
در کودکی : آقاهه / خانومه رو می گم بیاد آمپول بزنه …
در کودکی : غذات رو نخوری فرشته ها دوست ندارند …
در کودکی : این بازیها دخترونه نیست …
و افکار منفی خیلی بیشتری که اطرافیان در دوران کودکی و نوجوانی به ما القا کردند و  ههمون باهاش آشنا هستیم ، حالا افکار منفی که خودمون و یا باز هم اطرافیان توی دوران بزرگسالی به ماه انتقال دادند …
جواب ابلهان خاموشی است …
رو بدی آسترش هم می خواد …
پول سخت به دست میاد …
قربانی همیشه قربانی است …
خودخواه نباش اول دیگران بعداً خودت …
نادیده گرفتن مشکلات باعث حل شدن آنها می شود …
بی احترامی عذاب آور است …
حرف مرد یکی است …
مرد گریه نمی کنه …

این افکار و باور های سمی چگونه در درون ضمیر نا خودآگاه ما ثبت شده اند ؟ جواب بسیار آسونه دوست قدرتمند من ، با تکرار مکرر این عقاید در  جامعه و خانواده باعث شده که این افکار خیلی راحت در ضمیر ناخودآگاه ما جا خوش کند. خوب همه این توضیحات رو دادم تا متوجه بشید تغییر باور ها و عقاید کاری زمان بر و نیازمند حوصله است ، اگه قرار با ما همراه باشی انتظار نداشته باش یک شبه تبدیل بشی به یک آدم مثبت اندیش بدون هیچ خطاو فکر منفی  … نه اینجا با هم و صبورانه گام به گام جلو خواهیم رفت و افکار و عقاید منفی خودمون رو با افکار و عقاید مثبت جایگزین می کنیم. و فقط نیاز داریم که خیلی صبورانه و با حوصله با ما همراه باشید و مثل یک باغبون که مراقب گل و گیاهاشه شما هم مراقب ذهن و فکرتون باشید چون قرار از اینجا به بعد ذهن و فکرمون رو به جای تغذیه با افکار مفی با افکار و اطلاعات مثبت برنامه ریزی کنیم … زمانبره ولی شیرین..
یادتون باشه دوستان قدرتمند من که همینطور که عقاید و باور های منفی در ناخودآگاه شما با تکرار و استمرار ذخیره شدند ، عقاید و باور های مثبت هم برای جایگزینی نیاز به استمرار و تکرار شدن دارند ولی این بار با ۹۰% تلاش و فعالیت خود شما دوست خوبم و چیزی که می تونه امید بخش باشه این موضوع است که قدرت یک فکر مثبت به مراتب بالا تر از قدرت یک فکر منفی است ، پس به آینده امیدوار باشید که هممون قرار تغییرات شیرینی رو در ضمیر ناخودآگاهمون ثبت کنیم.

کته مهم : خوب این مرحله شماره اول آموزش گام به گام مثبت اندیشی بود، امیدوارم که تونسته باشم خیلی روان مطلب را به ذهن شما انتقال بدم . خوب دوستان قدرتمند من لطفاً وارد اکانت های خودتون بشید و بعد در پایین همین مطلب در قسمت نظرات ، نظرتون و یا تجربه شخصی تون از افکار منفی و باورهای منفی تون اعلام کنید و بگید که تصمیمتون بعد از خوندن این مطلب برای آینده چیه ؟!

خوب برای اینکه بتونیم شما رو از مراحل گام به گام مطلع تون کنیم دعوت می کنیم به کانال رسمی دهکده مثبت اندیشان در برنامه تلگرام بپیوندید . جهت ورود به کانال دهکده روی آی دی زیر کلیک کنید و توسط برنامه تلگرام ( حتماً به آخرین نسخه بروز رسانی شده باشد. ) آنرا اجرا کنید .
ID : @Mosbatandishan1


بــهنامیه سلام با فرکانس های بالای انرژی مثبت ، به شما دوست قدرتمندی که وارد سایت خودتون یعنی دهکده مثبت اندیشان شدی ، ورودتون رو خوشامد می گم و امیدوارم که ثانیه هایی سر شار از عشق و محبت رو بتونیم کنار هم در دهکده رقم بزنیم . من بهنام موسس و مدیر مسئول دهکده مثبت اندیشان و عضو کوچکی از خانواده مثبت اندیشان هستم. اگه قصد داری یه رنگ جدید به زندگیت بزنی ، رنگی سراسر عشق و شادی پیشنهاد می کنم هر روز با ما همراه باشی ... شاید دهکده یه سری کم و کاستی داشته باشه ولی اعضایی داره که قلب های مهربونشون گرمای دهکده رو تامین می کنه . دوست مثبت اندیشم با درج دیدگاه و نظرتون در پایان هر مطلب به من و تمامی بچه هایی که در دهکده مثبت اندیشان برای تهیه مطالب در حال تلاش هستند امید و انرژی می دید. دوستتون دارم لحظه لحظه هاتون مملو از شادی و عشق :)
مشاهده تمامی مطالب من

۱۱۹ دیدگاه در “گام اول تکرار و استمرار”

 1. نگار می‌گه:

  سلام ببخشید من میتونم توی یه سایت بارداری و بچه داری که عضو هستم بعضی از مطالب زیبای شما رو با ذکر منبع (سایت نیم مین) منتشر کنم؟

  1. بــهنام بــهنام می‌گه:

   سلام نگار عزیز و قدرتمند ، البته که با ذکر منبع می تونید این کار رو انجام بدید. اگر خودتون مدیر سایت هستید از بخش تماس با ما لطفاً اطلاعات تماستون رو بزارید شاید بتونیم با هم همکاری داشته باشیم :)

 2. كتايون می‌گه:

  سلام به همگى. من ٢۴ سالمه و قدم ١۶٠ سانت میخوام با تمام وجودم تلاش کنم براى افزایش قدم تا ١٧۵ سانت. شاید از نظر شما خنده دار باشه ولى من با خوندن کمى از مطالب این سایت تصمیم گرفتم شروع کنم به جذب انرژى مثبت و جذب تمام خواسته هام که تا چند لحظه پیش برام در حد یک آرزو بود ولى الان تبدیل به هدفم شده … مطمئنم با خودن مطالب بیشترى از این سایت انرژى مثبت بیشترى رو هم دریافت میکنم. از مدیر سایت و تمام اعضاى گروه وااااقعا ممنون و سپاسگزارم که مطالب به این زیبایی رو گردآورى کردید. منتظر دریافت انرژى هاى خوبتونم. مطمئنا شما رو از افزایش قدم با استفاده از انرژى مثبت و قانون جذب مطلع خواهم کرد. مطمئنم تا پایان امسال قدم به ١۶٨ سانت میرسه! میگید نه.. حالا ببینید?

جملات تاکیدی مثبت

 • من عاشقم ، من با چشمانی باز عاشقم ، عقل و منطقم به این عاشقی زیبایی بیشتری می دهد و زندگی ام را پر از عشق و خوشبختی می کند.

مشاهده آرشیو کامل

لطیفه های مثبت

 • آقا توو ایران؛ شما برو دره هرخونه ای که میخوای رو بزن،
  بعد که پرسیدن کیه؟!!
  بگو: منم!!
  به احتمال 80 درصد در رو باز میکنن!!
  اگه هم احیانا باز نکردن و دوباره پرسیدن کیه؟!!
  بگو: منم بابا، منم…
  اين دفعه ديگه حتماً باز میکنن…

مشاهده آرشیو کامل

ضرب المثل های مثبت

 • ضرب المثل آلمانی : روزی که صبر در باغ زندگیت بروید به چیدن میوۀ پیروزی امیدوار باشید .

مشاهده آرشیو کامل

سخن بزرگان

 • آنتوني رابينز : بدانيد كه تفاوت استانداردها و قوانين شما با استاندارد و قوانين ديگران، هرگز به اندازه‌ي پايبندي، وفاداري، رشد و دگرگوني شخصي، عشق، محبت و دوستي ميان شما و ديگران اهميت ندارد.

مشاهده آرشیو کامل

اثبات مثبت اندیشی

 • وَ اللَّهُ أَنْزَلَ مِنَ السَّماءِ ماءً فَأَحْيا بِهِ الْأَرْضَ بَعْدَ مَوْتِها إِنَّ في‏ ذلِکَ لَآيَةً لِقَوْمٍ يَسْمَعُونَ
  و خدا از آسمان باران را فرستاد تا زمین را پس از مرگ زنده کرد ، البته در این کار آیتی ( از قدرت و حکمت الهی ) بر آنان که بشنوند پدیدار است.
  نام کتاب آسمانی : قرآن
  نام و شماره سوره : سوره نحل– 16
  شماره آیه : 65
  جزء : 14

مشاهده آرشیو کامل

آیا میدانید که

 • آیا می دانید یك ‌چهارم استخوان های بدن، در پا قرار دارد ؟

مشاهده آرشیو کامل

عاشقانه های مثبت

 • به یاد داشته باش که انسانها در کنار هم عاشقند
  و دور از هم عاشق تر …!
  هر جا که باشی ، هر کجا که باشم
  دوســـــتــــت دارم

مشاهده آرشیو کامل