به دهکده مثبت اندیشان خوش آمدید

یه سلام ویژه خدمت شما دوست قدرتمند و بی نظیر، ورود شما رو به دهکده مثبت اندیشان گرامی می داریم.
ما اعتقاد داریم حضور و آشنایی شما با دهکده مثبت اندیشان و آشنایی ما با شما به صورت اتفاقی و تصادفی نبوده و حتماً میل به تغییر مثبت و پیشرفتی در ناخودآگاه شما وجود داشته که باعث شده بالاخره سایت خودتون یعنی دهکده مثبت اندیشان رو پیدا کنید.
ما توی دهکده همه در کنار هم، هر روز تمرین می کنیم که صفات مثبت رو در خودمون تقویت کنیم و اعمال و صفات منفی مون رو کم رنگ کنیم. ما اینجا همه باهم مبلّغ فرهنگ مثبت اندیشی (واقع نگری مثبت) با ریشه الهی هستیم. اینجا برای زتدگی بهتر و سالم تر، شما از تجربیات ما و ما از تجربیات شما استفاده می کنیم؛ پس شما هر کسی که هستی ( کارگر، دکتر ، مهندس، باغبون، رفتگر، نقاش ، استاد، دانشجو، دانش آموز و …) اینجا حضورت و میزان سعی و عملت برای ایجاد تغییرات مثبت در درون خودت برای ما ارزش داره نه مدرک و مقام و میزان تحصیلاتت.
برای اینکه همراه این دهکده و ساکنین زیبا اندیشش باشی کافیه در سایت ثبت نام کنی و هر روز ما رو با نظرات و تجربیاتت همراهی کنی...
جمله تاکیدی امروز دوشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۷

جملات تاکیدی مثبت برای بالا بردن سطح عزت نفس و اعتماد به نفس می باشد ، جملات زیر را با قدرت و انرژی هر روز بارها و بارها با خود تکرار کنید تا تاثیر آن را در بلند مدت بر روی شکوفایی استعداد ها و توانایی های خود مشاهده کنید.

 • هم اکنون خود را در اوج موفقیت می بینم

ویژگی های خانواده خوشبخت

انتشار : 3 سال گذشته

خانواده های سالم چگونه اند؟
ویژگی های خانواده خوشبخت
بعضی ها فکر می کنند همین که با همسر و فرزندشان مشکل آنچنانی ندارند و صدای داد و بیدادشان ، گوش فلک را کر نمی کند ، خانواده سالمی دارند . آنها تصور می کنند ، اگر اهل اعتیاد نیستند و تا به حال پایشان به پاسگاه پلیس و دادگاه کشیده نشده ، پس جزو خانواده های سالم این مملکت هستند . درستی یا نادرستی تصورشان با خودشان ، اما روانشناسان ، ویژگی های دیگری را در مورد یک خانواده سالم عنوان کرده اند .
خانواده هایی که بتوانند خود را به تعادل برسانند و درگیر یا مغلوب مشکلات مختلف و موقعیت های چالش انگیز نگردند و از پا نیفتند و بتوانند از سیستم سالم مراوده و ارتباط مطلوب ، مرز متناسب و… برخوردار گردند ، در چرخه خود از سلامت و انسجام مناسبی برخوردار گردیده و اعضاء آن ، خوشبختی و شادکامی را به صورت روشن تری احساس می کنند .
ببینید خانواده تان ویژگی های زیر را دارد :

۱- در خانواده های سالم ، زن و مرد برای دیدن و رسیدن به یکدیگر لحظه شماری می کنند ، ساعتی که مرد از یک روز شلوغ کاری ، به خانه بر می گردد ، برای زوج های خوشبخت و سالم ، ساعت اوج روز است ، دلشان می تپد و خودشان را برای دیدن یکدیگر آماده می کنند ، در صورتی که در خانواده های با سطح سلامت پایین تر، زن و شوهر به سفر رفتن و یا میهمانی رفتن یکدیگر به صورت جدا جدا ، علاقه دارند و دائم می گویند : خدا کند امشب شوهرم دیر بیاید و یا ای کاش خانمم امشب خونه مادرش بماند !
۲- در خانواده های سالم ، زن و شوهر برای یکدیگر گفتنی بسیار دارند و هر گاه در کنار هم باشند ، میان آن ها گفتگوی گرمی برقرار می شود ، اتفاقات روز گذشته را برای یکدیگر بازگو می کنند ، در مورد اطرافیان صحبت می کنند و نظر می دهند و نظر طرف مقابل را جویا می شوند ، آب و هوا ، تیترهای خبری ، برنامه های آینده ، جوک و …خلاصه باهم حرف می زنند ، در صورتی که خانواده های غیرخوشبخت ، بیشتر لحظه ها به قهر می گذرد و پرسش و پاسخ ها میان آن ها بسیار کوتاه هستند و هر گاه زن و شوهر کنار هم قرار بگیرند ، شوهر ، روزنامه می خواند ، جدول حل می کند ، تلویزیون نگاه می کند یا برعکس… یا به عبارتی هر کس به کاری مشغول می گردد.
۳- در خانواده های خوشبخت ، همسران به سلیقه هم آشنا بوده و به آن عمل می کنند ، برای نمونه ، خوراک ، پوشاک ، معاشرت یا رفت و آمد و خرید . آن چیزی را می پوشند که عشقشان دوست دارد ، آن رفتاری را می کنند که همسرشان می پسندد ، در صورتی که در خانواده های غیرسالم ، همسران نسبت به سلیقه طرف مقابل بی خبر و بی تفاوت بوده و تنها به خواسته های شخصی خود اندیشیده و عمل می کنند .
۴- در خانواده های سالم و خوشبخت ، اتحاد ، همبستگی و یکپارچگی وجود دارد اما در خانواده غیرخوشبخت ، گسستگی و تکروی ، هر گاه میان اعضاء خانواده ای واژه هایی هم چون «به من چه» ، «به تو چه» ، «به من مربوط نیست» ، «به تو مربوط نیست» ، «به کسی مربوط نیست» ، «به خودم مربوط است» ، را بسیار شنیدید ، این گمان را ببرید که با خانواده ای بدون آینده و غیر خوشبخت ، رو به رو هستید . در خانواده سالم”  منی ” وجود ندارد ، همه اش ” ما “ست .
۵ – در خانواده های خوشبخت ، اعتماد وجود دارد و اعضاء به راحتی گفته های یکدیگر را پذیرفته و در درستی آن تردید نمی کنند ولی در خانواده های غیرخوشبخت ، برای دریافت پذیرش گفته خود ، پیوسته بایستی برای دیگر اعضاء سوگند خورد ، سوگند به جان این و آن ، یا به مقدسات شان و طرف مقابل ، در تلاش برای فهمیدن صحت حرف همسر است و یا گرفتن یک سوتی که مشت او را باز کند !
۶- در خانواده های خوشبخت ، احترام وجود دارد ، در ارتباطات گفتاری و غیرگفتاری و همین طور درخواست نیازها و پاسخ به آن ها و ارائه سرویس و برخورد با یکدیگر به گونه ای است که دارای استاندارد ادب و حرمت و با وجود صمیمیت ، مدیریت و حرف شنوی از بزرگ ترها و در نظر گرفتن موقعیت کوچک ترها در یک مجموعه ، رعایت گشته و لحاظ می شوند .
۷- در خانواده های خوشبخت ، بودن با یکدیگر را هر جایی که ممکن باشد ، همچون میهمانی ، مسافرت ، خرید ، پارک و حتی در مراسم سوگواری و به خاک سپاری به بودن با دیگران ، ترجیح می دهند . در صورتی که خانواده های غیرسالم ، مرد خانواده بیشتر به برنامه های مجردی مردانه ، ته کشش و رغبت نشان می دهد و زن خانواده بیشتر به میهمانی و دوره ها و مسافرت های زنانه و غیرخانوادگی ، علاقه نشان می دهد .

بــهنامیه سلام با فرکانس های بالای انرژی مثبت ، به شما دوست قدرتمندی که وارد سایت خودتون یعنی دهکده مثبت اندیشان شدی ، ورودتون رو خوشامد می گم و امیدوارم که ثانیه هایی سر شار از عشق و محبت رو بتونیم کنار هم در دهکده رقم بزنیم . من بهنام موسس و مدیر مسئول دهکده مثبت اندیشان و عضو کوچکی از خانواده مثبت اندیشان هستم. اگه قصد داری یه رنگ جدید به زندگیت بزنی ، رنگی سراسر عشق و شادی پیشنهاد می کنم هر روز با ما همراه باشی ... شاید دهکده یه سری کم و کاستی داشته باشه ولی اعضایی داره که قلب های مهربونشون گرمای دهکده رو تامین می کنه . دوست مثبت اندیشم با درج دیدگاه و نظرتون در پایان هر مطلب به من و تمامی بچه هایی که در دهکده مثبت اندیشان برای تهیه مطالب در حال تلاش هستند امید و انرژی می دید. دوستتون دارم لحظه لحظه هاتون مملو از شادی و عشق :)
مشاهده تمامی مطالب من

جملات تاکیدی مثبت

 • من منحصربفرد هستم

مشاهده آرشیو کامل

لطیفه های مثبت

 • به خنگول میگن تو که سواد نداری توی شرکت اَپل چیکار میکنی ؟ میگه من سیبا رو گاز میزنم !!!

مشاهده آرشیو کامل

ضرب المثل های مثبت

 • ضرب المثل نروژی : بدون باختن برنده نتوانی شد.

مشاهده آرشیو کامل

سخن بزرگان

 • آنتونی رابینز: هر چه بیشتر تصمیم بگیریم ،قدرت تصمیم گیری ما بیشتر می شود .
  همچنان که عضلات بدن در اثر ورزش نیرومندتر می شوند ، قدرت تصمیم نیز با تمرین افزایش می یابد .

مشاهده آرشیو کامل

اثبات مثبت اندیشی

 • وَ مِنَ اللَّيْلِ فَتَهَجَّدْ بِهِ نافِلَةً لَکَ عَسي‏ أَنْ يَبْعَثَکَ رَبُّکَ مَقاماً مَحْمُوداً
  و بعضی از شب را به خواندن قرآن ( در نماز ) بیدار و متهجّد باش ، که نماز شب خاص توست ، باشد که خدایت تو را به مقام محمود ( شفاعت کبری ) مبعوث گرداند.
  نام کتاب آسمانی : قرآن
  نام و شماره سوره : سوره اسرا– 17
  شماره آیه : 79
  جزء :15

مشاهده آرشیو کامل

آیا میدانید که

 • آیا می دانید مقاوم ترین ماهیچه بدن انسان زبان است؟

مشاهده آرشیو کامل

عاشقانه های مثبت

 • من معنیه تمامِ واژه های عاشقانه را
  در ناز چشمانِ تو یافتم

مشاهده آرشیو کامل