به دهکده مثبت اندیشان خوش آمدید

یه سلام ویژه خدمت شما دوست قدرتمند و بی نظیر، ورود شما رو به دهکده مثبت اندیشان گرامی می داریم.
ما اعتقاد داریم حضور و آشنایی شما با دهکده مثبت اندیشان و آشنایی ما با شما به صورت اتفاقی و تصادفی نبوده و حتماً میل به تغییر مثبت و پیشرفتی در ناخودآگاه شما وجود داشته که باعث شده بالاخره سایت خودتون یعنی دهکده مثبت اندیشان رو پیدا کنید.
ما توی دهکده همه در کنار هم، هر روز تمرین می کنیم که صفات مثبت رو در خودمون تقویت کنیم و اعمال و صفات منفی مون رو کم رنگ کنیم. ما اینجا همه باهم مبلّغ فرهنگ مثبت اندیشی (واقع نگری مثبت) با ریشه الهی هستیم. اینجا برای زتدگی بهتر و سالم تر، شما از تجربیات ما و ما از تجربیات شما استفاده می کنیم؛ پس شما هر کسی که هستی ( کارگر، دکتر ، مهندس، باغبون، رفتگر، نقاش ، استاد، دانشجو، دانش آموز و …) اینجا حضورت و میزان سعی و عملت برای ایجاد تغییرات مثبت در درون خودت برای ما ارزش داره نه مدرک و مقام و میزان تحصیلاتت.
برای اینکه همراه این دهکده و ساکنین زیبا اندیشش باشی کافیه در سایت ثبت نام کنی و هر روز ما رو با نظرات و تجربیاتت همراهی کنی...
جمله تاکیدی امروز چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۰۳

جملات تاکیدی مثبت برای بالا بردن سطح عزت نفس و اعتماد به نفس می باشد ، جملات زیر را با قدرت و انرژی هر روز بارها و بارها با خود تکرار کنید تا تاثیر آن را در بلند مدت بر روی شکوفایی استعداد ها و توانایی های خود مشاهده کنید.

 • من عاشقم ، من با چشمانی باز عاشقم ، عقل و منطقم به این عاشقی زیبایی بیشتری می دهد و زندگی ام را پر از عشق و خوشبختی می کند.

جشن کودکان متولد بهار

انتشار : 4 سال گذشته

شنبه ۱۳۹۴٫۰۲٫۰۵

جشن کودکان متولد بهار در بنیاد شهید بهشتی

بنیاد شهید بهشتی محلی برای زندگی کودکان پسر بدسرپرست و بی سرپرست تهران بزرگه ، امروز مهمون این بنیاد شدیم تا به بهونه یه جشن کوچیک تولد بتونیم این بچه ها رو شاد و پر انرژی کنیم .

به دلیل یک سری محدودیت ها از سوی دادستانی، نتونستیم بیشتر از ۱۰ نفر از بچه های دهکده مثبت اندیشان رو با خودمون همراه کنیم .

برنامه امروز توی چند بخش تنظیم شده بود :

۱) اجرای آهنگ برای بچه ها توسط امیر اصغرزاده عزیز از خواننده هایی که سعی میکنه بیشتر آهنگ هاش موضوعی مثبت داشته باشه .

۲) اجرای مسابقه برای بچه ها ( مسابقه تقلید خواننده )

۳) جشن پر انرژی کودکان متولد بهار

۴) پذیرایی با کیک

۵) مسابقه بادکنک

۶) اهدای کادو های تولد

۷)اهدای کادوهای مسابقه ها

۸) عکس دسته جمعی

۹) صرف شام با بچه ها

بعد از پایان برنامه تنها چیزی که واقعاً به دل تک تک بچه های گروه نشست خوشحالی بچه ها و شاد دیدنشون بود، احساس رضایت از این خوشحالی پسر بچه های بنیاد شهید بهشتی توی چشم های بچه های دهکده مثبت اندیشان دیده می شد و این هدف امروز دهکده مثبت اندیشان بود.

کمک های نقدی ، هدایا ، خوراکی ها و … بخشی از نیاز های این مجموعه ها هستند ولی یادمون باشه که همه نیاز به محبت و عشق دارند ، مطمئنم واسه من و شما که مثبت اندیش هستیم ، خیلی سخت نیست که بخواییم توی این برنامه ها نهایت انرژی مون رو بذاریم که حتی برای یک شب بچه های این مرکز یا مراکز دیگه بتونند محبت و عشق رو احساس کنند.

به امید روزی که هممون توی محبت و نیکوکاری بدون توقع به هم نوع های خودمون با هر زبان ، ملیت ، نژاد ، رنگ پوست و … حرفی برای گفتن داشته باشیم.

از همه دوستای که در برپایی این جشن کمک کردند از صمیم قلب سپاسگذاریم

 

Plus-News1394-02-05.1

بــهنامیه سلام با فرکانس های بالای انرژی مثبت ، به شما دوست قدرتمندی که وارد سایت خودتون یعنی دهکده مثبت اندیشان شدی ، ورودتون رو خوشامد می گم و امیدوارم که ثانیه هایی سر شار از عشق و محبت رو بتونیم کنار هم در دهکده رقم بزنیم . من بهنام موسس و مدیر مسئول دهکده مثبت اندیشان و عضو کوچکی از خانواده مثبت اندیشان هستم. اگه قصد داری یه رنگ جدید به زندگیت بزنی ، رنگی سراسر عشق و شادی پیشنهاد می کنم هر روز با ما همراه باشی ... شاید دهکده یه سری کم و کاستی داشته باشه ولی اعضایی داره که قلب های مهربونشون گرمای دهکده رو تامین می کنه . دوست مثبت اندیشم با درج دیدگاه و نظرتون در پایان هر مطلب به من و تمامی بچه هایی که در دهکده مثبت اندیشان برای تهیه مطالب در حال تلاش هستند امید و انرژی می دید. دوستتون دارم لحظه لحظه هاتون مملو از شادی و عشق :)
مشاهده تمامی مطالب من

۱۴ دیدگاه در “جشن کودکان متولد بهار”

 1. سپیده از اصفهان می‌گه:

  خوش حالی دیگران خوش حالی منه

  0
 2. چقدر جای من خالی بوده … امیدوارم این انرژی هر روز بیشتر از قبل باشه

  1+
  1. منیژه منیژه می‌گه:

   سپیده عزیزواقعا جات خالی بود . ومطمئن هستم که انرژی بیشتری می داشتیم اگه همه دوستان دهکده حضور می داشتند .

   0
 3. فرناز کشاف فرناز کشاف می‌گه:

  سلام به دوستان پرانرژی دهکده..خیلی عالی بود.ممنون از دوستان گلی که بچه ها رو شاد کردن.

  1+
 4. مژگان بیدارویند مژگان بیدارویند می‌گه:

  متاسفانه نتونستم تو جشن شرکت کنم ولی خوشحالم دوستانی دارم که برای شاد کردن دل همنوعانشون از هیچ کاری دریغ نمیکنند.. امیدوارم بتونم تو برنامه های آینده شرکت کنم..

  1+
 5. منیژه منیژه می‌گه:

  چندروزبود که شوق حضوردراین جشن رو داشتم .وقتی به محل اجرای برنامه رسیدم دیدن حیاط و سالن نمایش اون مرکز حس خوب یه بچه مدرسه ای رو برام زنده کرد. سالن نسبتا مجهز وبزرگی که شاید گنجایش ۱۵۰نفر رو داشت و باید برای جشن تولد پسران بهار آماده میشد.با همکاری دوستان بادکنک های رنگی رو باد کردیم که البته اولش برام سخت بودوتمرین نداشتم ولی به تدریج سرعتم بیشتر شد . با وسایل تزئینی موجود سن آماده شد.ورود بچه ها کمی با تاخیرنسبت به برنامه انجام شد ولی باعث شد همه چیز خصوصا صدای بلند گو ها کاملا تنظیم بشه.بالاخره اطلاع دادند که بچه های ابتدایی رسیدند.نمی دونستم من میهمان هستم یا میزبان . ولی درکنار بچه های دهکده برای خوشامد گویی ایستادم. چند دقیقه بعد بچه های راهنمایی هم وارد شدن .من اون لحظه احساس یه بچه رو داشتم که میخواد توجشن تولد دوستاش بینهایت شادباشه.
  بچه ها با چهره ما آشنا نبودن ولی سلام و لبخند همیشه کلید قفل هر صورت گرفته است . برنامه با اجرای شاد امیر عزیز شروع شد و وقتی آهنگ تموم شد،ما با جیغ و دست وهورا شوری به سالن دادیم . اولش بچه ها خجالت میکشیدن برای مسابقه تقلید خواننده داوطلب بشن ولی با هنرمندی بهنام عزیز و بذله گویی های محمد کم کم خود بچه ها بهترین ها رو برای این مسابقه معرفی میکردن و ما هم همصدابا اونا اون اسم رو تکرار میکردیم و این بار هم محمد بود که اون بچه روبه سمت سن می برد . بعداز هر مسابقه بچه ها پرنشاط تر از قبل همدیگه رو تشویق می کردن . تا جایی که انتهای برنامه دعوت به نشستن رو صندلی هاشون فقط شنیده میشد.
  عاطفی ترین لحظه به نظرم موقع تقدیم جوایز توسط مسئول شون بود که پدرانه سر بچه ها رو می بوسید و جایزه رو بهشون میداد . اشکی که داشت از سر شوق می بارید ، به راحتی مهار شدوفقط لبخندش رو لبم موند.
  ما شام رو در سالن غذاخوری کنار بچه ها خوردیم و هر کدوم از بچه ها موقع خروج تشکر میکردن ومن جوابی نداشتم براشون جز اینکه بگم موفق باشید و ممنون که ما رو تو جمع خودتون پذیرفتید .وما لحظه های شادمون رو مدیون شما هستیم .
  امروز متوجه شدم بچه ها ی کوچکتر راحت تر با مشکلات و ناهنجاری سرپرست شون کنار میان شاید اصلا متوجه نشدن ولی بزرگترها نه .
  تو جمع بچه ها چند نفری هم بودن که بغض داشتن و مثل بقیه شاد نشدند ولی خدا رو شکر که تواین مرکز دلسوزانی هستند که پدرانه همت میکنند تا شاید عشق ببخشند به جای همه بغضی که این بچه ها در سینه حبس کردند.

  4+
  1. پگاه می‌گه:

   انقدر عالی لحظات رو توصیف میکنی که آدم فکر میکنه خودش هم اونجا بوده. چه لحظات شاد و پر هیجانی مطمینا خاطره خوبش همیشه باهاتون میمونه و فقط میتونم بگم خوش بحالتون که خدا چنین سعادتی رو نصیبتون کرده

   1+
   1. منیژه منیژه می‌گه:

    ممنونم پگاه عزیزم . حضورت برام عالی ، دوست داشتنی و شادی بخشه .

    1+
 6. محمد علی می‌گه:

  سلام به بچه های دهکده مثبت اندیشان
  خیلی عالی و خوب مثل همیشه آفرین .

  1+
 7. ابی می‌گه:

  چقدر خوب گاهی اوقات خودتو رها کنی بشی کوچیک همه مخصوصا …
  مخلص همه بچه های کوچولوی گل گلاب

  1+
 8. مالک می‌گه:

  امیدوارم روز خوبی برای اون بچه ها بوده باشه همیشه از این کار ها بکنید

  4+
 9. میترا وکیلی میترا وکیلی می‌گه:

  دیدن این فرشته های کوچولو اونم از نزدیک منو پر از انرژی کرد و عالی بود لطف خدا بود که تونستیم ی چند ساعتی لبخند رو لبهای این کوچولو های دوست داشتنی مهمون کنیم امروز فهمیدم این فرشته ها اصلا نیاز به ترحم من و،شما ندارن اینا خودشون معدن عشق هستن فقط باید کشفشون کرد یاد گرفتم که گاهی سختی ها و محدودیتها که تو زندگی وجود داره نباید مانع لبخند ما بشه این فرشته ها ی کلاس عشق ورزی برا من بودن چون بدون هیچ چشم داشتی و کوچیکترین دلیلی میخندیدن امیدوارم آنقدر عشق ورزیدن عامیانه بشه که توقلب کوچیک وبزرگ یافت بشه تا برای خودمونیم ی دنیا بسازیم سرشار از مهربونی

  4+
 10. درود بر دهکده عزیز و قدرتمند الهی خدا همیشه پشت و پناهتون باشه .لذت بردم دیدم.و خوشحال شدم با دیدن این کلیپ زیبا.تشکر تشکر تشکر

  3+
 11. پگاه می‌گه:

  مثل همیشه همه چیز بسیار عالی. به امید شادی و موفقیتهای روز افزون

  4+

جملات تاکیدی مثبت

 • من از اینکه زنده ام احساس شادمانی و سرور می کنم

مشاهده آرشیو کامل

لطیفه های مثبت

 • اسبه زنگ ميرنه سيرك ميگه اقا شما برا سيركتون اسب نمي خواين؟ یارو ميگه هنرت چيه؟ اسبه ميگه احمق دارم حرف میزنم

مشاهده آرشیو کامل

ضرب المثل های مثبت

 • ضرب المثل آلمانی : تا زمانی که امروز مبدل به فردا شود انسان ها از سعادتی که در اين دم نهفته است غافل خواهند بود.

مشاهده آرشیو کامل

سخن بزرگان

 • رالف والدو امرسون : یگانه راه دوست پیدا كردن این است كه اول خودمان اظهار دوستی كنیم .

مشاهده آرشیو کامل

اثبات مثبت اندیشی

 • يا أَيُّهَا النَّاسُ اذْکُرُوا نِعْمَتَ اللَّهِ عَلَيْکُمْ هَلْ مِنْ خالِقٍ غَيْرُ اللَّهِ يَرْزُقُکُمْ مِنَ السَّماءِ وَ الْأَرْضِ لا إِلهَ إِلاَّ هُوَ فَأَنَّي تُؤْفَکُونَ
  ای مردم ، متذکر شوید که چه نعمتها خدا به شما عطا فرمود ، آیا جز خدا آفریننده ای هست که از آسمان و زمین به شما روزی دهد؟ هرگز جز آن خدای یکتا خدایی نیست ، پس این مشرکان چگونه شما را ( از درگاه حق رو به بتان باطل ) می گردانند؟
  نام کتاب آسمانی : قرآن
  نام و شماره سوره : سوره فاطر – 35
  شماره آیه : 3
  جزء : 22

مشاهده آرشیو کامل

آیا میدانید که

 • آیا می‌دانید که بیشتر سردردهای معمولی از کم نوشیدن آب است.

مشاهده آرشیو کامل

عاشقانه های مثبت

 • افکار عاشقانه ام را ، جمع که میکنم دسته گلی میشود مثل تو ، برای تو

مشاهده آرشیو کامل