به دهکده مثبت اندیشان خوش آمدید

یه سلام ویژه خدمت شما دوست قدرتمند و بی نظیر، ورود شما رو به دهکده مثبت اندیشان گرامی می داریم.
ما اعتقاد داریم حضور و آشنایی شما با دهکده مثبت اندیشان و آشنایی ما با شما به صورت اتفاقی و تصادفی نبوده و حتماً میل به تغییر مثبت و پیشرفتی در ناخودآگاه شما وجود داشته که باعث شده بالاخره سایت خودتون یعنی دهکده مثبت اندیشان رو پیدا کنید.
ما توی دهکده همه در کنار هم، هر روز تمرین می کنیم که صفات مثبت رو در خودمون تقویت کنیم و اعمال و صفات منفی مون رو کم رنگ کنیم. ما اینجا همه باهم مبلّغ فرهنگ مثبت اندیشی (واقع نگری مثبت) با ریشه الهی هستیم. اینجا برای زتدگی بهتر و سالم تر، شما از تجربیات ما و ما از تجربیات شما استفاده می کنیم؛ پس شما هر کسی که هستی ( کارگر، دکتر ، مهندس، باغبون، رفتگر، نقاش ، استاد، دانشجو، دانش آموز و …) اینجا حضورت و میزان سعی و عملت برای ایجاد تغییرات مثبت در درون خودت برای ما ارزش داره نه مدرک و مقام و میزان تحصیلاتت.
برای اینکه همراه این دهکده و ساکنین زیبا اندیشش باشی کافیه در سایت ثبت نام کنی و هر روز ما رو با نظرات و تجربیاتت همراهی کنی...
جمله تاکیدی امروز چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۰۵

جملات تاکیدی مثبت برای بالا بردن سطح عزت نفس و اعتماد به نفس می باشد ، جملات زیر را با قدرت و انرژی هر روز بارها و بارها با خود تکرار کنید تا تاثیر آن را در بلند مدت بر روی شکوفایی استعداد ها و توانایی های خود مشاهده کنید.

 • من شایسته نيكی ها ، عشق و شادماني هستم

اهداف و چشم انداز موسس

انتشار : 7 سال گذشته

اهداف و چشم انداز موسس دهکده مثبت اندیشان

با سلام به شما خانم ها و آقایون مثبت اندیش که با قدرت و انرژی فراوان دارید از لحظه لحظه های زندگی‌تون لذت می‌برید .

دونستن یه نام که همه من رو به همون صدا می کنند به نظرم کفایت می کنه

بنده بهنام موسس و مدیر مسئول دهکده مثبت اندیشان و عضو کوچکی از این خانواده بزرگ هستم ، فکر می کنم معرفی در همین حد کافی باشه چون اینجا توی دهکده هدف و نحوه انجام فعالیت ها خیلی مهم‌تر از اسم و رسم افراده ، خوب بریم سر اصل مطلب …

در این قسمت قصد دارم به شما بگم که هدفم از راه اندازی دهکده مثبت اندیشان چی بوده و چه چشم انداز هایی رو برای آینده دهکده مثبت اندیشان با کمک و همراهی شما دوستای خوبم دارم !

پس  با یک لبخند زیبا با من همراه باشید دوستان قدرتمندم :

هدف اول : مثبت اندیشی با ریشه الهی  و دیگر هیچ

چشم انداز این هدف : مثبت اندیشی چیز جدیدی نیست و تقریباً میشه گفت هزاران هزار ساله که توسط پیامبران و کتاب‌های آسمانی بر روی زمین در حال ترویج میان مردم بوده! همه ما بر این مسأله واقفیم که مثبت اندیشی توسط برخی افراد سودجو به بیراهه کشیده شده است ! از همین‌جا اعلام می کنم که ملاک اصلی تشخیص صحت تمامی مطالب عنوان شده در دهکده مثبت اندیشان کتب آسمانی پروردگار مهربان خواهد بود.

هدف دوم : جمع کردن و متحد کردن مثبت اندیشان ( واقع نگران مثبت ) از سراسر ایران و جهان  

چشم انداز این هدف : می دونیم که تعداد مثبت اندیشان و کسانی که توی این روزها با کم و زیاد زندگی بسازند و همه سختی ها و مسائل پیرامون خودشون رو هدیه و امتحانی از سوی خدای مهربون بدونند، خیلی کم شده!

یکی از مهمترین اهداف ما پیدا کردن و جمع کردن مثبت اندیشان پر انرژی در دهکده مثبت اندیشان است ، همانطور که می دانید مثبت اندیشان هر جا باشند به هم انرژی و روحیه مثبت می دهند و حس و شور هر مجلسی هستند؛ فکر کنید یک دهکده مثبت اندیش کنار هم جمع بشه ! چقدر روحیه و انرژی مثبت به هم و جامعه اطراف‌شون میدند. دهکده مثبت اندیشان محلی برای اتحاد مثبت اندیشان به دور از رنگ پوست و زبان و دین و مذهب خواهد بود .

هدف سوم : آموزش ، مراقبت و پرورش افکار مثبت اندیشان

چشم انداز این هدف : غرق شدن در مسائل گوناگون و در افکار منفی جامعه ، خانواده و … با عث تضعیف روحیه هر انسانی می تونه بشه ولی انسان های مثبت اندیش با قدرت اعتماد به نفس بالا برای رویارویی با مسائل گوناگون، آماده هستند ولی خوب همه مثبت اندیشان اطلاعات و معلوماتشون در یک سطح نیست ! هر مثبت اندیشی از استاد ، دکتر ، مهندس ، دبیر و … می‌تونه تجربیات و دانشش رو با بقیه بچه های دهکده در میون بذاره !

هدف چهارم : همین امروز بتت رو بشکن، ما اشرف مخلوقاتیم

چشم انداز این هدف : متاسفانه بعضی وقت ها بعضی از هواداران مباحث مثبت اندیشی بعد از گذراندن دوره و یا جلساتی نزد استادان و مربیان مثبت اندیشی و مباحث موفقیت از این عزیزان و سروران بنده بت می سازند و فراموش می کنند که این خودشون بودند که این تغییرات رو در درون خودشون اعمال کردند و این استادان فقط تلنگری برای بیدار شدن بهشون زدند . کم نیستند کسانی که با فاصله گرفتن از استادان خود ، خود را در میان غم و اندوه مشاهده کرده اند!

( البته تشکر و تقدیر از این عزیزان به اندازه معقول کار نکوهیده ای می باشد و منظور ما بی احترامی نسبت به این عزیزان نیست )

تک تک ما اشرف مخلوقاتیم و هر تغییرات مثبتی در درون ما، توسط خود ما و با تلنگر دیگران نهادینه میشه !

هدف پنجم : برنامه ها و هدف های گروهی مثبت

چشم انداز این هدف : ساکنین دهکده وقتی با هم همراه می شوند شادی آور و نقل هر مجلسی می شوند ، رعایت اصول ارتباطی در جمع ساکنین دهکده باعث شده تا دهکده مثبت اندیشان تبدیل به خانواده ای بزرگ بشه و هرکسی حد و حریم خود را در ارتباط با اعضا بدونه و چقدر زیبا می شه این خانواده بزرگ برای انجام امور خیریه ، نیکوکاری ، فرهنگی و حتی تفریحات سالم قدم بردارند .

هدف ششم  : جامعه شاد و به دور از افکار منفی

 چشم انداز این هدف : سن ساکنین دهکده مثبت اندیشان از ۱ سال تا ۹۹ سال هست و این یعنی ما در تمام سنین افرادی رو داریم که هر کدوم توی یک اجتماع مثل مدرسه ، دانشگاه ، خونه ، محل کار و … هستند و می تونند توی جامعه اطرافشون تاثیر بذارند و یا حتی پدر و مادر های مثبت اندیشی باشند برای پرورش فرزندانی صالح و مثبت اندیش ….

می بینید با تغییر خودمون نقش بزرگی توی تغییر آینده می تونیم ایفا کنیم …

ممنونم که تا اینجا با من همراه بودید ، خیلی خوشحال می شم نظراتتون، انتقاداتتون و پیشنهادادتون رو در خصوص این اهداف در همین قسمت درج کنید .

به خدای مهربون می‌سپارمتون و امیدوارم همیشه شاد باشید و شادی آور اجتماع خودتون.

 

اهداف دیگری همچون استعداد یابی و کار آفرینی و … هم وجود دارند که به محض ورود به بخش * عمل * شما را از جزئیات آن آگاه می نماییم .

 

۲۷ دیدگاه در “اهداف و چشم انداز موسس”

 1. ابوالفضل می‌گه:

  درود بی کران
  گروه تلگرامی ندارید دوست عزیز

  0
  1. بــهنام می‌گه:

   ابوالفضل عزیز سلام ، می تونید روی لینک زیر کلیک کنید و عضو سامانه بشین?
   https://telegram.me/mosbatandishan

   0
 2. ابوالفضل می‌گه:

  سلام گروه تلگرامی ندارید

  0
 3. فواد می‌گه:

  سلام به همه دوستان ،،من همیشه سعی کردم مثبت باشم ولی خیلی وقتها شرایط زندکی أذیت میکنه ولی با تمام ناملایمات ،،ما باید أستورا و محکم و با توکل به خدا در هدفی که داریم جلو بریم ،،و نکذاریم أنرزی منفی دیکران در ما اثر بکذارد،،،مرسی إز این سایت،،

  0
 4. کسری می‌گه:

  سلام خدمت همه ی دوستان برای تک تکتون که پر از انرژی مثبت دارید ارزوی موفقیت پیروزی و عالی بودن دارم…من هر روز که پسرم امیرحسین رو میبینم بهش میگم انرژی مثبت من….انرژی عالی من و اونم کلی میخنده و شاد میشه

  0
 5. مریم موسوی می‌گه:

  سلام!!
  ممنون از اینکه این محیط گرم و صمیمی پراز انرژی مثبت رو ایجاد کردید
  لحظه هاتون شاد و پر انرژی!!!

  6+
 6. حمید می‌گه:

  سلام به آقا پر انرژی.
  آقا جان داشتم توی اینترنت به دنبال آهنگ های مثبت و پرانرژی می گشتم که سایت باحال شما رو پیدا کردم. خدا قوت.

  3+
  1. بــهنام می‌گه:

   حمید عزیز سلام ، امیدوارم که یکی از همراهان دهکده مثبت اندیشان باشی در آینده :)

   0
 7. سمیه می‌گه:

  سلام به آقا بهنام و همه ی دوستان عزیز
  من از طریق یکی از دوستان جدیدم، مژگان عزیز با این جمع دوست داشتنی آشنا شدم، الان میخوام تو دهکده ثبت نام کنم و با اجازتون یکی از هم دهاتیاتون بشم امیدوارم بتونم انرژی مثبت فراووونتون را دریافت کنم شاد باشید

  0
  1. بــهنام می‌گه:

   سلام سمیه عزیز و قدرتمند به خانواده مثبت اندیشان خوش اومدید دوست من
   هر روز توی دهکده مثبت اندیشان کلی انرژی مثبت در حال انتقاله فقط یک نکته هست که اگر شما رعایت کنید بیشترین انرژی رو میگیرید و اون اینه که شما چه ظرفی میارید برای بردن انرژی ؟
   یا بهتر بگم شما چقدر خودتون رو آماده کردید برای جذب انرژی مثبت برای آرامش و شادی بیشتر توی زندگی !
   امیدوارم که با تمام وجود باشه تا ما هم از شادی شما شاد بشیم :)

   4+
 8. حمیدرضا( Ham kia) . می‌گه:

  سلام به تمام دوستای مثبت اندیشم،یه سلام مخصوصم خدمت آقا بهنام عزیز دارم.
  من با تمام وجود خواستار پیوستن هرچه بیشتر دوستای مثبت اندیش به این دهکده ی زیبای انسانی هستم تا هرروز بیشتر از دیروز این روش زیبای زندگی گسترش پیدا کنه.درضمن بهنام جان من یه قولی به شما دادم درمورد آموزش های ایمنی،خواستم بدونی درحال انجامشم و پس از یمدت دیگه درخدمتت خواهم بود

  1+
 9. سعید می‌گه:

  سلام به همه ی دوستان عزیز.بنده تازه با این سایت آشنا شدم. امیدوار و البته مطمن هستم به کمک شما عزیزان این حالت روحی و روانی بدی که چند وقت هست گرفتارش شدم رو بتونم برطرف کنم. شاااد و سلااامت باشید….

  2+
  1. بــهنام می‌گه:

   سلام سعید عزیز و قدرتمند ، خوش امدی به دهکده مثبت اندیشان
   شک نکن که تغییر حال و هوای الانت توی دستان خودت هست ، سعید جان سعی کن با ما هر روز همراه بشی و مطالب و تجربیات دوستان دیگه رو بخونی و سعی کنی شروع کنی به عمل کردن …
   مطمئنم که به زودی احساس شادی و نشاط مهمون ذهن و دلت می شه :)

   1+
   1. ساناز می‌گه:

    سلام من میخوان اینجا عضو بشم نمی تونم کمکم کنین

    1+
    1. بــهنام می‌گه:

     سلام به ساناز عزیز و قدرتمند ، دوست خوبم شما کافیه از ستون سمت چپ روی گزینه “در دهکده ثبت نام کنید” کلیک کنید :)

     0
 10. درود بهنام عزیز.مطالب بچه ها رو خوندم و خیلییییی خوشحالم این همه نگرش خوب و مثبت وجود داره و این جمله که اگر تو تغییر کنی جهان پیرامونت تغییر میکنه ۵ کلمه بیشتر نیست ولی یه دنیااااا ارزش داره .افرین میگم به شما و اهدافت .برقرار باشی دوست خوبم

  2+
 11. میترا وکیلی می‌گه:

  سلااااااام دوست قدرتمند من، منم تمام تلاشمو میکنم که مثبت اندیش بمونم ودر این مسیر پیشرفت کنم متشکرررررم :)
  البته به تنهایی نمیشه با راهکارهایی که دهکده به من میده منم پر تلاش تر ادامه میدم

  2+
  1. بــهنام می‌گه:

   سلام میترای عزیز و قدرتمند ، از این تصمیمت خیلی خوشحالم و امیدوارم روز به روز پیشرفت کنی و در کنارش دهکده مثبت اندیشان رو هم از یاد نبری :)

   0
 12. سولماز می‌گه:

  دیدگاه شماسعی میکنم در این راه پیشرفت کنم و بتوتم یه مثبت اندیش واقعی و کامل بشوم و از تجربیات دوستان عزیز هم استفاده میکنم بهنام عزیز موفق باشی

  2+
 13. marzieh می‌گه:

  سلام بر مثبت اندیشان ثابت قدم ،من یک فرد کاملا منفی نگر هستم. در واقع به محیط اطرافم و رفتارها و برخوردهای اطرافیان خیلی حساس بوده و عوامل منفی خیلی زود روی من تاثیر میذاره.طوری که دچار وسواس فکری و اضطراب میشم.ولی چند وقتیه که تصمیم گرفتم مثبت نگر و مثبت اندیش باشم…از شما عزیزان میخوام که کمکم کنید…باسپاس

  2+
  1. بــهنام می‌گه:

   سلام دوست خوب و قدرتمندم ، مرضیه عزیز
   خوش آمد میگم بهتون برای ورود به دهکده مثبت اندیشان ، اولین قدم برای شما اینه که دیگه به خودت نگی منفی نگر و قدم دوم اینکه شما هم از امروز به بعد با ما همراه بشید و به مطالب و راهکارهایی که گفته می شه عمل کنید . بهتون قول می دم اگر عمل کنید زمان زیادی طول نمیکشه تا یک فرد شاد و مثبت اندیش بشید دوست من .

   1+
 14. منیژه می‌گه:

  طی مدت یکسالی که عضو دهکده هستم ،حرکت گروه برای رسیدن به اهداف شش گانه رو به عینه دیده ام . ودرمورد خودم صادقانه میگم که برخوردهای کاری من بیش از قبل تحت تاثیر این تغییروتحول بوده . درگذشته شاید به حل مشکل فکر نمی کردم اما امروز اگر درلحظه تصمیمی نمی گیرم فردا با آرامش بیشتری درمورد راه حل ها فکر میکنم . دهکده به من آموخته به ندای درونم گوش کنم برای احساسم احترام قائل باشم و خودم باشم .این یعنی اعتماد به نفس وشادی وشکر گزاری از خدا برای شادبودن . همه افراد موفق لزوما خانواده همراه و حامیی نداشته اند ولی چون به ندای درونشان گوش کردند و به بزرگی و مهر خدا ایمان داشتند به حمایت قادر مطلق تکیه کردند . ما هم اگر به حمایت بزرگترین قدرت متوسل بشیم هم خودمون و هم اطرافیانمون رو مثبت اندیش واقع گرا خواهیم کرد . انشااله

  3+
  1. بــهنام می‌گه:

   منیژه عزیز خدا رو شاکریم که شما در مسیر رشد و ترقی به همراه سایر ساکنین دهکده مثبت اندیشان قرار گرفتید و به شما تبریک می گم به خاطر این اراده قوی ای که دارید .

   0
 15. حمیدرضا( Ham kia) . می‌گه:

  سلام بهنام جان،محشر بود.پیگیری و دستیابی به اهداف دهکده هر کسی رو به یه مثبت اندیش واقعی تبدیل و یک بمب انرژی میسازه.نظر منم مثبته

  3+
  1. بــهنام می‌گه:

   حمید رضای عزیز امیدوارم که همینطور باشه و بتونیم در کنار هم و با استفاده از تجربیات هم رفتار های منفی خودمون رو کم رنگ تر و رفتار های مثبتمون رو پر رنگ تر کنیم . :)

   1+
 16. سجاد کشت پور می‌گه:

  امیدوارم دراین راه موفق باشی برای تو و بچه های با انرژی دهکده آرزوی پیروزی و سربلندی میکنم و برای رسیدن به اهداف هر کاری بتونم انجام میدم.

  3+
  1. بــهنام می‌گه:

   سجاد عزیزم موفقیت توی این راه تنها نیاز به همکاری تک تک اعضا و متعهد بودنشون به دهکده مثبت اندیشان داره ، که ایشالا دور از واقعیت هم نیست و به زودی بهش دست پیدا می کنیم .

   0

جملات تاکیدی مثبت

 • اکنون که نور خدا در درون من می تابد ، در همه جنبه های زندگانیم ثمره های نیکو به بار می آورد

مشاهده آرشیو کامل

لطیفه های مثبت

 • يارو تو بانک صد ميليون برنده ميشه!!
  رئيس بانک ميگه کى ميتونه بره بهش يجورى خبر بده تا سکته نکنه!!!!
  دنگول ميگه من ميتونم! ميره درخونه ى يارو: ميگه اگه صدميليون تو بانک برنده بشى چکار مى کنى؟
  یارو ميگه تو دعا کن این اتفاق بیفته بخدا ۵ میلیون ميدم به تو!
  دنگول سکته میکنه الان ۶ماه گذشته تو کماست…

مشاهده آرشیو کامل

ضرب المثل های مثبت

 • ضرب المثل آلمانی : گاهی دروغ همان کار را می کند که یک چوب کبریت با انبار باروت می کند

مشاهده آرشیو کامل

سخن بزرگان

 • رالف والدو امرسون : كارهایی را انجام بده كه از آنها می ترسی در این صورت ، مرگ ترس را حتمی بدان . ابتدا از پرتگاه به پایین بپر تا در بین راه، بال پرواز خود را بسازی .

مشاهده آرشیو کامل

اثبات مثبت اندیشی

 • وَ اللَّهُ يَعْلَمُ ما تُسِرُّونَ وَ ما تُعْلِنُونَ
  و خدا هر چه را پنهان و آشکار دارید به همه آگاه است.
  نام کتاب آسمانی : قرآن
  نام و شماره سوره : سوره نحل– 16
  شماره آیه : 19
  جزء : 14

مشاهده آرشیو کامل

آیا میدانید که

 • آیا می دانید گوش جانوران بچه‌زا نمایان و تخم گذار پیدا نیست؟

مشاهده آرشیو کامل

عاشقانه های مثبت

 • فرقی نمی کند کجایِ جهان باشید
  فقط کافیست یک نفر عاشقانه دوستت داشته باشد …
  حالا می خواهد رویِ صندلیِ یک پارک باشید ، یا خیابانی بی انتها !
  هر جا که باشد ، آنجا بهشت است …

مشاهده آرشیو کامل