به دهکده مثبت اندیشان خوش آمدید

یه سلام ویژه خدمت شما دوست قدرتمند و بی نظیر، ورود شما رو به دهکده مثبت اندیشان گرامی می داریم.
ما اعتقاد داریم حضور و آشنایی شما با دهکده مثبت اندیشان و آشنایی ما با شما به صورت اتفاقی و تصادفی نبوده و حتماً میل به تغییر مثبت و پیشرفتی در ناخودآگاه شما وجود داشته که باعث شده بالاخره سایت خودتون یعنی دهکده مثبت اندیشان رو پیدا کنید.
ما توی دهکده همه در کنار هم، هر روز تمرین می کنیم که صفات مثبت رو در خودمون تقویت کنیم و اعمال و صفات منفی مون رو کم رنگ کنیم. ما اینجا همه باهم مبلّغ فرهنگ مثبت اندیشی (واقع نگری مثبت) با ریشه الهی هستیم. اینجا برای زتدگی بهتر و سالم تر، شما از تجربیات ما و ما از تجربیات شما استفاده می کنیم؛ پس شما هر کسی که هستی ( کارگر، دکتر ، مهندس، باغبون، رفتگر، نقاش ، استاد، دانشجو، دانش آموز و …) اینجا حضورت و میزان سعی و عملت برای ایجاد تغییرات مثبت در درون خودت برای ما ارزش داره نه مدرک و مقام و میزان تحصیلاتت.
برای اینکه همراه این دهکده و ساکنین زیبا اندیشش باشی کافیه در سایت ثبت نام کنی و هر روز ما رو با نظرات و تجربیاتت همراهی کنی...
جمله تاکیدی امروز جمعه ۱۳۹۸/۰۲/۰۶

جملات تاکیدی مثبت برای بالا بردن سطح عزت نفس و اعتماد به نفس می باشد ، جملات زیر را با قدرت و انرژی هر روز بارها و بارها با خود تکرار کنید تا تاثیر آن را در بلند مدت بر روی شکوفایی استعداد ها و توانایی های خود مشاهده کنید.

 • من در امور زندگی ام ، تعادل برقرار میکنم .

شکرگزاری روزانه و گروهی

انتشار : 4 سال گذشته

در این بخش از سایت قصد داریم راه و روش مثبت شکرگزاری را که قسمت جدا نشدنی فرهنگ مثبت اندیشی می باشد، خدمت شما عزیزان و همراهان دهکده مثبت اندیشان آموزش دهیم.
شکرگزاری خود یکی از نعمات بزرگیست که خداوند مهربان به بنده هایش اعطا نموده و خوشا به حال کسانی که دائماً لب به شکرگزاری می گشایند، که این شکر گزاری باعث افزایش و دوام نعمت می شود و از معجزات شکرگزاری این است که خیلی سریع نتایج آن را در زندگی خود می بینیم.
در این قسمت قصد داریم که با هم شکرگزاری در شرایط خوب یا نا خوب را یاد بگیریم و قصد داریم به صورت جز به جز خداوند مهربان را به خاطر کوچکترین محبت ها و نعمات روزانه شکر بگوییم.

اکثر افراد در کلام خود دائماً شکر و حمد خداوند مهربان را به صورت کلی بیان می کنند:

خدایا به خاطر همه چی شکرت …
خدایا به خاطر داده هایت شکر…
خدایا به خاطر نداده هایت شکر …
خدایا به خاطر امروز که عالی بود شکر …

ولی ما در دهکده مثبت اندیشان به گونه ای دیگر شکرگزاری می کنیم و شما نیز می توانید با یادگیری این نوع شکرگزاری از معجزات بزرگ آن بهرمند شوید.
در ابتدا باید بدانید زمانی که در شکرگزاری هستید در واقع در محضر پروردگار عالم حاضر هستید پس مهم تر از بیان و شکر نعمات ، درک حضور و داشتن احساس واقعی نسبت به بیان شکرگزاری هاست.
سعی کنید که با تک تک سلول های خود امروز خود را احساس نموده و درصدد یافتن محبت هایی که امروز از سمت خداوند مهربان به شما عطا شده است برآیید.
کافیست خداوند مهربان را به خاطر احساسی که درون شما به واسطه اتفاقات، حرف ها، احساسات، اشخاص و یا … به وجود آمده است شکرگزاری نمایید و چه خوب است بدانیم که شکرگزاری دارای سه مرحله است:

* مرحله اول : بخشنده نعمت کیست؟
ایمان به بزرگی و بخشندگی پروردگار مهربان، از مهمترین قسمت های شکرگزاری است.

* مرحله دوم : شکرگزاری زبانی
( مثل همین قسمتی که ما فراهم کردیم تا شکرگزاری های خودتان را عنوان کنید.)

* مرحله سوم : عمل به شکرگزاری
مهمترین اصلی که دهکده مثبت اندیشان در همه قسمت هایش به صورت کاملاً واضح اشاره می کند، انجام عمل مثبت است !
صرفاً شکرگزاری زبانی کافی نیست و باید با اعمال خود نشان دهیم که لایق آن نعمت بوده ایم و بهترین استفاده را می توانیم از آن نعمت ببریم.

خوب با توجه به این صحبت ها می توانید شکرگزاری روزانه خودتان را با توجه به موارد زیر در قسمت نظرات ثبت کنید :

 1. متن شکرگزاری ها باید مثبت و با انرژی، همراه با توضیح باشد.
 2. شکرگزاری ها حتماً باید برای همین امروز باشند.
 3. لطفاً شکرگزاری خودتان را به صورت کامل و با بیان جزئیات بنویسید.
 4. متن شکرگزاری باید به صورت دقیق به علت شکرگزاری اشاره داشته باشد؛ شکرگزاری های کلی مثل: “خدایا به خاطر سلامتی امروزم ممنونم” تایید نمی شوند.
 5. متن شکرگزاری باید به صورت شخصی باشد و مربوط به شخص شما باشد و از زبان دیگران نباشد.

شکرگزاری هایی که فاقد این شرایط باشند تایید نخواهند شد.
برای مشاهده شکرگزاری ها و درج شکرگزاری خود با پایین صفحه بروید.

megod542242090

بــهنامیه سلام با فرکانس های بالای انرژی مثبت ، به شما دوست قدرتمندی که وارد سایت خودتون یعنی دهکده مثبت اندیشان شدی ، ورودتون رو خوشامد می گم و امیدوارم که ثانیه هایی سر شار از عشق و محبت رو بتونیم کنار هم در دهکده رقم بزنیم . من بهنام موسس و مدیر مسئول دهکده مثبت اندیشان و عضو کوچکی از خانواده مثبت اندیشان هستم. اگه قصد داری یه رنگ جدید به زندگیت بزنی ، رنگی سراسر عشق و شادی پیشنهاد می کنم هر روز با ما همراه باشی ... شاید دهکده یه سری کم و کاستی داشته باشه ولی اعضایی داره که قلب های مهربونشون گرمای دهکده رو تامین می کنه . دوست مثبت اندیشم با درج دیدگاه و نظرتون در پایان هر مطلب به من و تمامی بچه هایی که در دهکده مثبت اندیشان برای تهیه مطالب در حال تلاش هستند امید و انرژی می دید. دوستتون دارم لحظه لحظه هاتون مملو از شادی و عشق :)
مشاهده تمامی مطالب من

۱,۱۹۰ دیدگاه در “شکرگزاری روزانه و گروهی”

 1. سمیه رستمی می‌گه:

  خدایا شکرت که بین تمام نداشته ها تو هستی و دارمت
  خدایا شکرت که بعد از مدت ها تونستم به سایت خوب دهکده سربزنم و یادآور روزهای بینظیری باشه که با عزیزان سایت یه گروه خوب بودیم و هنوزم اثرات مثبت و آموزش های خوب رو در زندگیم حس میکنم

  1+
 2. paria می‌گه:

  خدایا شکرت به خاطر آرامشی که امروز نصیبم کردی.خدایا شکرت بخاطر خبر خوبی که بهم دادی.خدایا شکرت که امروز سر راهم آدمای جدید خوب قرار دادی.خدایا شکرت پدر و مادرم سالم و سلامتن

  0
 3. حسین می‌گه:

  خدایا از اینکه امروز با این سایت آشنام کردی ازت متشکرم

  1+
 4. حسین می‌گه:

  خدایا بخاطر احساس خوبی که امروز نسیبم کردی ازت ممنونم

  0
 5. 214 می‌گه:

  خدایا خرتم

  2+
 6. یاسمن دهستانی می‌گه:

  خداوند از راه‌های عجیب و غریب بندگانش را رهبری می‌کند و ما معتقدیم که مقصود خداوند فقط شاد و خوشبخت ساختن ماست؛ اما خودمان نمی‌دانیم که خداوند چه نوع خوشبختی را در حق‌مان روا داشته و از چه راهی به دستمان رسانده است خدایااااااا مرسی که هستی

  0
 7. Zahra می‌گه:

  خدای مهربانم خیلی دوست دارم با تمام وجودم تورا شکر میگویم چرا ک محبتت را به من چشاندی در اوج تنهایی هایم نوری یافتم ک تمام وجودم را دربرگرفت معشوق من مگر میشود این همه عشقی ک ب من داری را شکر گفت تمام بند بند وجودم از عشق به تو به لرزه افتاده خدایا از تو میخاهم چنان لذت این محبتت را در دل من افزون کنی ک دیگر دلم جایی نرود از پی لذتی زود گذر و دنیوی.خدایا شوق دارم زودتر این روحم در تو یکی شود و من غرق تو شوم و ان هنگام گویم معبودا بودنت را هزاران هزاران هزاران مرتبه شکر

  2+
 8. فاطمه می‌گه:

  خدای مهربانم هزاران بار شکر که در زندگی ام جاری هستی،دوستت دارم عاشقانه.

  0
 9. حمید می‌گه:

  خدایا شکرت به خاطر این همه نعمتی که در اختیار ما قرار داده ای. شکرت آنقدر نعمت بخشیده ای که توان شمردن آن را نداریم. شکر ، شکر ، شکر.
  اصلا شاید کم دقت کنیم به یکی از نعمت های خداوند مانند همین یادگیری ، خواندن و نوشتن و …

  1+
 10. نرگس واحدی نرگس واحدی می‌گه:

  خدایا ممنونم برای قدرتی که بهم دادی برای مقابله با مشکلاتم….

  1+
 11. علي می‌گه:

  خدایا وقتی دارم امتحان می شم ،اونم سخت ،یعنی هنوزم مورد توجه توام . پس شکر با بت این همه توجه . خدایا وقتی نان سر سفره ام نیست ،یعنی تو اینجوری منو دوست داری .پس شکر که هنوزم اینجوری منو دوست داری . خدایا وقتی همه درها به روم بسته اند ،میدونم یه روزنه کوچک به سوی تو هنوزم بازه ،تا فقط گدای در خونه توباشم .پس شکر که روزنه کوچک عنایت تو همیشه برام بازه . خدایا وقتی همه به خاطر فقر مثل جذامیها ترکم میکنند ، تو خریدار من میشی .پس شکر که فقیرم از مال دنیا ،اما خودت میدانی که یک ذره از محبت و عنایتت به هزاران محبت وهمدلی و توجه وتمام دنیات می ارزه ،پس شکر که در کلبه گداییم چون تویی دارم ، در گرسنگیم چون تویی دارم ،در پشت درهای بسته زندگیم روزنه ای پر نور وگرم ازمحبت تورا دارم .آیا این همه لایق شکری درخورتونیست ؟پس مرا بنده خاص خودت کن ،ای کسی که با کوچکترین عنایتت بنده ات را مانند گوهری ارزنده برای خود می تراشی ودر حلقه غلامان و کنیزان عرشت قرار میدهی پس در فقر و تنگدستی و در تنهایی خود،همه چیزم باش پس شکراٌلله شکراٌ لله شکراٌ لله

  1+
 12. زینب صلواتی زاده می‌گه:

  خدای مهربانم متشکرم‌، به خاطر اینکه حتما به فکر مردم‌سرزمینم هستی و حواست هست اینجا کودکی دارد میسپارد جان! خدایا ممنونم که هرچه زودتر داره مشکلات کشورم‌حل میشه و‌مردم از فقر نجات پیدا خواهند کرد????

  0
 13. حمیدرضا توکلی می‌گه:

  خدایا شکرت بابت سلامتی کل بدنم وروانه شدن پول به زندگی خودم وهموطنانم الهی شکر که درسایه مهرتو زندگی میکنیم بارالاها شکرت الحمدالله

  2+
 14. حمیدرضا توکلی می‌گه:

  خدایابابت همه نعمتها که شامل سلامتی پول زن دخترهام کاروخیلی چیزهای دیگه یادم نیست ولی خودت یادت هست ممنونتم

  2+
 15. ازهار می‌گه:

  خدای زیبای من بهترین من برای تشکر از تو باید زبانی جدید یافت تا وصف لطف تو در آن بگنجد
  مرسی یه روز دیگه رو بهم نشون دادی مرسی پدر مادرم هستن و تندرستن
  مرسی خواهرم عاقل و بالغه
  مرسی واسه زیبایی هایی که به من دادی
  شکرت خداوندم❤️

  1+
 16. مهسا می‌گه:

  خداوندا سپاس از لحظه لحظه های زندگی خدایا یا حق به امید تو یاریم کن کمک کن به همه کارهایم با همت ویارییت از ته دل قلبن ازت میخواهم سر بلندی پیروزی…یا حق التماس دعا از همه دوستان

  0
 17. یکت می‌گه:

  سلام خدا جووونم .. عااااشقتم یه عالمه .. واقعا که خیلی خوبه دارمت … امیدوارم همه لذت با تو بودن رو بچشن … تو رو که دارم از هیچی نمی ترسم ، نگران هیچی نیستم ، دغدغه ی هیچی رو ندارم …
  آخه تو چقدر صبوری که همیشه گله هامو شنیدی و بازم کمکم کردی ؟
  از صمیم قلبم دوستت دارم و ازت ممنونم که هستی برام همیشه .. شکر به خاطره همه ی روزهایی که بودی و دستم رو گرفتی و شکر به خاطر امروزی که دوباره بهم فرصت دادی تا ببینم زیبایی هارو و بشنوم خوبی هارو و حرکت کنم به سمت بهتر و بهتر شدن .. امروز بهترین روز زندگیمه چون امروز با پوست و استخونم حضورت رو لمس میکنم شکر خدای مهربونم ….

  1+
 18. لیلا آخرت پرست لیلا آخرت پرست می‌گه:

  خدایا شکرت برای دوست های خوبی که دارم
  خدایا شکرت که من معلم شکرگزاری هستم
  خدایا شکرت به مردم یاد میدم چطور شکرگزارباشن
  خدایا شکرت دارم تلاش می کنم مثبت فکر کنم
  خدایا شکرت روزه زوز ایمانم قوی تر و توکلم بهتر میشود
  خدایا شکرت تو من دوست داری و در من جاری می کنی

  2+
  1. مهدی می‌گه:

   عالی بود

   0
 19. مهدیه می‌گه:

  سلام خدا جونم، سلام عشقم
  خیلی عشقی و خیلی گلی. روزی هزاااااار هزاااااار بار شکرت میکنم چرا که تو بحرانی ترین شرایط بازم دستامو گرفتی و این تن خسته مو از زمین بلند کردی.
  چی بگم از مهربونیات؟ چی بگم از بزرگیهات؟ چی بگم از دلواپسیهات؟
  تو والاترینی، بهترینی، عشق ترینی
  خدایااااااااااااااااااااا عاشقتم

  2+
 20. هادی می‌گه:

  خداجون سلام،خیلی دوست دارم ،بابت همه نعمتهایی که بهم دادی شکرررررت میکنم،ممنونتم

  0

جملات تاکیدی مثبت

 • من در امور زندگی ام ، تعادل برقرار میکنم .

مشاهده آرشیو کامل

لطیفه های مثبت

 • به زنه ميگم چرا اينقد عصباني هستي ؟
  ميگه شوهرم رو فرستادم برنج بخره كاميون زيرش كرده .
  ميگم اي بابا ، خوب حالا ميخواي چيكار كني ؟
  ميگه نميدونم شايد ماكاروني درست كنم !

مشاهده آرشیو کامل

ضرب المثل های مثبت

 • ضرب المثل روسی : با مردم مشورت کن ولي خودت تصميم بگير.

مشاهده آرشیو کامل

سخن بزرگان

 • جبران خليل جبران : طبيعت با آغوشي باز و دستاني گرم از ما استقبال كرده و مي خواهد كه از زيبايي اش لذت ببريم. چرا انسان بايد آنچه را كه در طبيعت ساخته شده است، از بين ببرد؟

مشاهده آرشیو کامل

اثبات مثبت اندیشی

 • قالُوا بَشَّرْناکَ بِالْحَقِّ فَلا تَکُنْ مِنَ الْقانِطينَ
  گفتند : ما تو را به حق و حقیقت بشارت دادیم و تو هرگز نومید مباش.
  نام کتاب آسمانی : قرآن
  نام و شماره سوره : سوره حجر– 15
  شماره آیه : 55
  جزء : 14

مشاهده آرشیو کامل

آیا میدانید که

 • آیا می دانید حلزون ها می‌توانند سه سال بخوابند؟

مشاهده آرشیو کامل

عاشقانه های مثبت

 • میان سکوت سنگین کاغذ
  از عشق تو می نویسم…
  از آسمان قشنگ چشمانت
  بر نوشته هایم ستاره می بارد
  همه ی “من” می شود
  فقط “تو”
  تو را می خواهم،
  بخوان از نگاهم
  بخوان از نوشته هایم
  “عشق پاکم” را…
  تقدیم به دلبرنازنینم

مشاهده آرشیو کامل