به دهکده مثبت اندیشان خوش آمدید

یه سلام ویژه خدمت شما دوست قدرتمند و بی نظیر، ورود شما رو به دهکده مثبت اندیشان گرامی می داریم.
ما اعتقاد داریم حضور و آشنایی شما با دهکده مثبت اندیشان و آشنایی ما با شما به صورت اتفاقی و تصادفی نبوده و حتماً میل به تغییر مثبت و پیشرفتی در ناخودآگاه شما وجود داشته که باعث شده بالاخره سایت خودتون یعنی دهکده مثبت اندیشان رو پیدا کنید.
ما توی دهکده همه در کنار هم، هر روز تمرین می کنیم که صفات مثبت رو در خودمون تقویت کنیم و اعمال و صفات منفی مون رو کم رنگ کنیم. ما اینجا همه باهم مبلّغ فرهنگ مثبت اندیشی (واقع نگری مثبت) با ریشه الهی هستیم. اینجا برای زتدگی بهتر و سالم تر، شما از تجربیات ما و ما از تجربیات شما استفاده می کنیم؛ پس شما هر کسی که هستی ( کارگر، دکتر ، مهندس، باغبون، رفتگر، نقاش ، استاد، دانشجو، دانش آموز و …) اینجا حضورت و میزان سعی و عملت برای ایجاد تغییرات مثبت در درون خودت برای ما ارزش داره نه مدرک و مقام و میزان تحصیلاتت.
برای اینکه همراه این دهکده و ساکنین زیبا اندیشش باشی کافیه در سایت ثبت نام کنی و هر روز ما رو با نظرات و تجربیاتت همراهی کنی...
جمله تاکیدی امروز سه شنبه ۱۳۹۷/۰۲/۰۴

جملات تاکیدی مثبت برای بالا بردن سطح عزت نفس و اعتماد به نفس می باشد ، جملات زیر را با قدرت و انرژی هر روز بارها و بارها با خود تکرار کنید تا تاثیر آن را در بلند مدت بر روی شکوفایی استعداد ها و توانایی های خود مشاهده کنید.

 • خدای درونم اکنون مرا را از وابستگی و دلبستگی به افراد و مکان و اشیاء و موضوعات گذشته تاکنون می رهاند خدای درونت اکنون قدرت رهایی بخش توست

شکرگزاری روزانه و گروهی

انتشار : 3 سال گذشته

در این بخش از سایت قصد داریم راه و روش مثبت شکرگزاری را که قسمت جدا نشدنی فرهنگ مثبت اندیشی می باشد، خدمت شما عزیزان و همراهان دهکده مثبت اندیشان آموزش دهیم.
شکرگزاری خود یکی از نعمات بزرگیست که خداوند مهربان به بنده هایش اعطا نموده و خوشا به حال کسانی که دائماً لب به شکرگزاری می گشایند، که این شکر گزاری باعث افزایش و دوام نعمت می شود و از معجزات شکرگزاری این است که خیلی سریع نتایج آن را در زندگی خود می بینیم.
در این قسمت قصد داریم که با هم شکرگزاری در شرایط خوب یا نا خوب را یاد بگیریم و قصد داریم به صورت جز به جز خداوند مهربان را به خاطر کوچکترین محبت ها و نعمات روزانه شکر بگوییم.

اکثر افراد در کلام خود دائماً شکر و حمد خداوند مهربان را به صورت کلی بیان می کنند:

خدایا به خاطر همه چی شکرت …
خدایا به خاطر داده هایت شکر…
خدایا به خاطر نداده هایت شکر …
خدایا به خاطر امروز که عالی بود شکر …

ولی ما در دهکده مثبت اندیشان به گونه ای دیگر شکرگزاری می کنیم و شما نیز می توانید با یادگیری این نوع شکرگزاری از معجزات بزرگ آن بهرمند شوید.
در ابتدا باید بدانید زمانی که در شکرگزاری هستید در واقع در محضر پروردگار عالم حاضر هستید پس مهم تر از بیان و شکر نعمات ، درک حضور و داشتن احساس واقعی نسبت به بیان شکرگزاری هاست.
سعی کنید که با تک تک سلول های خود امروز خود را احساس نموده و درصدد یافتن محبت هایی که امروز از سمت خداوند مهربان به شما عطا شده است برآیید.
کافیست خداوند مهربان را به خاطر احساسی که درون شما به واسطه اتفاقات، حرف ها، احساسات، اشخاص و یا … به وجود آمده است شکرگزاری نمایید و چه خوب است بدانیم که شکرگزاری دارای سه مرحله است:

* مرحله اول : بخشنده نعمت کیست؟
ایمان به بزرگی و بخشندگی پروردگار مهربان، از مهمترین قسمت های شکرگزاری است.

* مرحله دوم : شکرگزاری زبانی
( مثل همین قسمتی که ما فراهم کردیم تا شکرگزاری های خودتان را عنوان کنید.)

* مرحله سوم : عمل به شکرگزاری
مهمترین اصلی که دهکده مثبت اندیشان در همه قسمت هایش به صورت کاملاً واضح اشاره می کند، انجام عمل مثبت است !
صرفاً شکرگزاری زبانی کافی نیست و باید با اعمال خود نشان دهیم که لایق آن نعمت بوده ایم و بهترین استفاده را می توانیم از آن نعمت ببریم.

خوب با توجه به این صحبت ها می توانید شکرگزاری روزانه خودتان را با توجه به موارد زیر در قسمت نظرات ثبت کنید :

 1. متن شکرگزاری ها باید مثبت و با انرژی، همراه با توضیح باشد.
 2. شکرگزاری ها حتماً باید برای همین امروز باشند.
 3. لطفاً شکرگزاری خودتان را به صورت کامل و با بیان جزئیات بنویسید.
 4. متن شکرگزاری باید به صورت دقیق به علت شکرگزاری اشاره داشته باشد؛ شکرگزاری های کلی مثل: “خدایا به خاطر سلامتی امروزم ممنونم” تایید نمی شوند.
 5. متن شکرگزاری باید به صورت شخصی باشد و مربوط به شخص شما باشد و از زبان دیگران نباشد.

شکرگزاری هایی که فاقد این شرایط باشند تایید نخواهند شد.
برای مشاهده شکرگزاری ها و درج شکرگزاری خود با پایین صفحه بروید.

megod542242090

بــهنامیه سلام با فرکانس های بالای انرژی مثبت ، به شما دوست قدرتمندی که وارد سایت خودتون یعنی دهکده مثبت اندیشان شدی ، ورودتون رو خوشامد می گم و امیدوارم که ثانیه هایی سر شار از عشق و محبت رو بتونیم کنار هم در دهکده رقم بزنیم . من بهنام موسس و مدیر مسئول دهکده مثبت اندیشان و عضو کوچکی از خانواده مثبت اندیشان هستم. اگه قصد داری یه رنگ جدید به زندگیت بزنی ، رنگی سراسر عشق و شادی پیشنهاد می کنم هر روز با ما همراه باشی ... شاید دهکده یه سری کم و کاستی داشته باشه ولی اعضایی داره که قلب های مهربونشون گرمای دهکده رو تامین می کنه . دوست مثبت اندیشم با درج دیدگاه و نظرتون در پایان هر مطلب به من و تمامی بچه هایی که در دهکده مثبت اندیشان برای تهیه مطالب در حال تلاش هستند امید و انرژی می دید. دوستتون دارم لحظه لحظه هاتون مملو از شادی و عشق :)
مشاهده تمامی مطالب من

۱,۱۶۱ دیدگاه در “شکرگزاری روزانه و گروهی”

 1. آزاده سرافراز می‌گه:

  سلام خدایی
  امروز با صدای تلفن از خواب بیدارشدم مامانم بود گفت با آبجی میان سربزنن به من… معراج کوچولو هم اومد… طرز استفاده وسایل برقی غذاساز جهیزیه رو بلد نبودم با اونا کلی تلاش کردیم بفهمیم چجوری با غذاساز میشه آب هویج گرفت و اخرشم مجبور شدم آبمیوه گیرو بردارم بیارم پایین… خدایی مرسی ک حس کردم خونوادم هستن و میتونم باهاشون حرف بزنم و احساس شادی کنم… خدایی مرسی که میدونستی من پسرکوچولو ابجیمو چقد دوست دارم که امروز تونستم کلی بغلش کنم و ببوسمش و دکوری های خونه رو با شیطونیاش بهم بریزه تاحالا ندیده بودم آتیش پاره انقد سریع راه بره و فضولی کنه… خدایا مرسی که شوهرم امروزمثه هرروز انقد زنگ زدبهم که کارم به بحث کشید باهاش و من پشیمون شدم ازینکه بد حرف زدم…. زندگی همیناس ومن تازه فهمیدم… ممنون که منو از غرق شدن تو دنیای مجازی نجات دادی و من تازه فهمیدم که زندگی بدون تلگرام و گروه خیلی شیرین تره…. و منو علاقه مند و پایبند به اینطور زندگی کردی

 2. مهدی فراهانی می‌گه:

  خدایا شکرت که امروز چند تا از سیبهایی که داشتم رو به راننده ای که اومده بود شرکت دادم.

 3. لیلی می‌گه:

  سلام به همه شما مهربان و مدیر گروه
  من همیشه احتیاج به یه محیط آروم داشتم تا بتونم بیشتر تمرکز کنم . مراقبه انجام میدادم ولی طبقه بالای واحد ما خانواده پر سروصدایی داره انگار وسط هال ما نشستن و با صدای بلند حرف میزنند .در اینجا باید از مهندس ساختمان تشکر و قدر دانی کنم و.بدلیل داشتن ۲ فرزند خونمون همیشه شلوغه اینجاهم باید از دوستان دخترانم تشکر کنم که همیشه ما ر و مورد لطف و عنایت قرار میدن .از خداوند بخشنده و مهربان خواستم تا راهی نشون بده تا بتونم خودمو پیدا کنم تا اینکه امروز کتابهامو برداشتم رفتم کتابخونه محلمون. ای خدا .ای پروردگار سپاسگزارم .بخاطر اینکه منو هدایت کردی به مکان آروم و بی سروصدا.شاید براتون عجیب باشه ولی همونجایی بود که میخواستم. احساس خیلی خیلی خوبی داشتم. همونجا بخدا نامه نوشتم و ازش تشکر کردم که امروز راهی رو نشون داد تا به آرامش برسم خدایا هزاران هزار بار سپاسگزارم. امیدوارم همیشه و هر روز خدا راه درست رو به همه ما نشون بده .

 4. صدیقه می‌گه:

  سلللام خدا جونم
  ممنونم از تو به خاطر مهربونیت ،تو لحظه ای که حالم خوب نبود و ازت خواستم خوشحالتر باشم مرا با این گروه از دوستان آشنا کردی. ممنونم. خدایا شکرت به خاطر وجود همسرم و دوستان خوبم . شکرت به خاطر وجود پسر کوچولوی دوست داشتنیم.

 5. حمید می‌گه:

  سلام
  خدای مهربان شکر ، شکر بابت تمام نعماتی که به من داده ای چه نعمتهایی که من آن را می دانم و چه نعمتهایی که اصلا آنها را نمی بینم و یا خیلی کم توجه ام در حالی که نعمت بسیار بزرگی است . شکر نعمت تو را نمی توان جبران کرد اگر بخواهیم نعمات تو را برشماریم چندین جلدکتاب خواهد بود. قاصرم از سپاسگذاری کامل نعمتهایت ای خدای عزیز. و در اینجا می گویم الحمدا…

 6. میترا وکیلی میترا وکیلی می‌گه:

  سلامممممم به خدای خوشگل خودم خدا خیلی ارادت داریم بهت خیلی ماهی آخیششش خدایا شکرت که بعد از کلی حال بدی و ناراحتی بالاخره تونستم برم ی سفر به درون خودمو و حال دلم رو عالی کنم خدای مهربون من شکرت که تونستم کلی خوش بگذرونم و کلی با خودم عهد های قشنگ قشنگ ببندم خداجونیم شکرت که دل مهربون و پر از عشق بهم دادی که میتونم دیگران رو ببخشم خدایا شکرت برای امروز که دوباره تونستم نمازمو بخونم و وقتی پر از حس بودن تو میشم حالم عالی و درجه یک میشه خدای دوست داشتنی من شکرت شکر شکر که میتونم نقاط قوت و ضعف خودمو رو بشناسم قبل از همه چیز برطرفش کنم آخیششش خدایا شکرت که دارم به آرزوم میرسم و خوشبختی در یک قدمی زندگیم قرار داره خدای عشق من شکرت که دارم وارد یک دوره جدید از زندگی و تغییراتش میشم که مطمینم شما به من از قبل قدرتش رو دادی تا بتونم بهترین عملکرد رو داشته باشم آی قربونت برم خداجونم شکرت برای داشتن خانواده ی خوبی که دارم و میتونم کنارشون احساس آرامش کنم خداجونیم ممنونم که کمکم کردیی که باز بشم همون آدم مهربون و دوست داشتنی الهیی شکر خداجونیم شکرت که امروز خوردن ی چایی و شکلات انقدر حالمو خوب کرد و تونستم کلی لذت ببرم به قول ی آدم ماهی تو زندگیم خدایا شکرت برای بهانه های ساده ی خوشبختی خدایا بهم قدرت بده تا مسیرمو با قدرت و عشق و محبت ادامه بدم که فقط شما میتونی ما را تا رسیدن به موفقیت هدایت کنی خدایا شکرت آخیییششش که گپ زدن با شما ی لذت وصف نشدنی هست الهههی شکرت عشقم شکرت خدای دوست داشتنی من برای تک تک لحظه های امروز شکرت شکر شکر :):)

 7. س می‌گه:

  سلام خدا جونم :) خدایا این یه چیزو تو زندگیم پایدار کن قول میدم کلی برات جبران کنم… بازم مرسی خدا جونم برای اینکه امروزم سالم و سرحالیم هر دومون و مرسی واسه چیزی که خودت میدونی با ارزش ترین چیزی بود که میتونستی بهم بدی! قول میدم اینبار خوب مراقبش باشم

 8. سارا ر می‌گه:

  سلام بر همیشگی ترین!
  خوبی خدا جونم؟
  امروز عالی بودم…عالی…خیلی خیلی متشکرم که بازهم کمکم کردی. متشکرم که مدیرمون اجازه داد از این به بعد چهارشنبه ها سه ساعت ادبیات بخونم. متشکرم که دبیر ادبیاتمون از تدریسم خوشش اومد.
  متشکرم که شعرامو به خوبی خوندم.
  خداجون سپاسگذارم که امروز خیلی بیشتر از دیروزهام عاشق ادبیات هستم.
  متشکرم که امروز سرم خیلی کمتر درد کرد.
  از همه مهم تر خیلی خیلی متشکرم ازت که با این دهکده ی فوق العاده و این همه مثبت اندیش دوست داشتنی آشنا شدم.
  خیلی دوستت دارم خدای مهربونم…

 9. طاهره فخری می‌گه:

  خدای خوب ومهربون سلام سلام به خدایی که باتمام وجود عاشقشم خدایا شکرت که ی روز دیگه به من اجازه زندگی کردن دادی خدایا شکرت که امروز که روز تولدم بود بهم خیلییییی خوش گذشت وتونستم با دوستام دورهم جمع بشیم وبا هم بگیم وبخندیم وبا هم ی ناهار خوشمزه بخوریم ولحظه های خوبی رو بگذرونیم خدایا برای داشتن تک تک دوستام شکر خدایا شکرت که تونستیم بدیدن یکی دیگه از دوستامون بریم وکلی باهم بگیمو بخندیم و خوش باشیم خدایا برای لحظه به لحظه اموزت شکر خدایا شکرت خدایاشکرت خدایا شکرت

 10. بهاره می‌گه:

  سلام خداجونم وسلام بچه های دهکده مثبت اندیشی
  خدای مهربانم شکرت که بهم کمک کردی که بتونم مقداری ازکارهای خونه تکونی روپیش ببرم وچندماهی میشد دستام به شدت دردمیکردن اما اینبار بعد ازخونه تکونی دیگه دستام دردی نداشتن وعلتش هم مشخص شد وتونستم باتوکل به تو رفعش کنم شکرت شکرت شکرت خداجونی
  امروز ناهار کتلت گذاشتم وباپسرم خوردیم خداروشکر گوشت چرخ کرده وسیب زمینی داشتیم تا بتونیم برای ناهارمون کتلت درست کنیم شکرت خدای مهربونم امشب جایی دعوت داشتیم که من وپسرم باهم رفتیم خداروشکر که رانندگی بلدم و من وپسرم با وسیله نقلیه خودمون رفتیم مهمونی خداروشکراقوامی دارم که ماهی یه باردورهم جمع میشیم وازحال هم باخبرمیشیم خدایا شکرت خدایا شکرت برای تک تک دوستانم دراینجا بهترینها روارزو میکنم وخوشحالم جایی هست که میتونیم بیایم وشکرگزاریهامون روانجام بدیم چقدر لذت بخشه خدایا عاشقتم باتمام وجود میگم شکرت پروردگارم ???

 11. پریا می‌گه:

  خدا عزیز و مهربونم چقدر زود تا صدات کردم دستمو گرفتی خیلی ازت ممنونم خدای مهربون و مقدس درونم سپاسگذارم ازت ، که منو با این سایت اشنا کردی ازت ممنونم ، ممنونم که هستیممنونم که اینقدر خوبی خدای خوبم قلب منو از عشق خودت لبریز کن و به زندگی من وارد شو من بی تو هیچم.

 12. بهاره می‌گه:

  سللم خداجونم سلام بچه های پرانرژی خوشحالم روزدیگه روشروع کردم خوشحالم چشمامو بازکردم خوشحالم پسرمو وهمسرمو رودوباره دیدم وخدایا شکرت بخاطر اینکه یه روزدیگه روشروع کردم
  خدایا شکرت بخاطر روزهایی که گذشت راستی خدای مهربون شکرت بخاطر پسری که چهارشنبه قبل جشن باسوادیشو گرفتم اخه حروف الفبا رویاد گرفته خوشحالم وخداروشکرمیکنم بخاطر پسرباهوشی که بهم داده
  خداجونی استارت خونه تکونی روزدم ممنونم که بهم قوتشو دادی ومیدی تا خونه تکونی روانجام بدم وازت میخوام که کمکم کنی دلموهم خونه تکونی کنم تا توش ذره ای گردوخاک نباشه میدونم کمکم میکنی وقلب مهربون بهم میبخشی امیدوارم قلب همه بروبچه های دهکده مثبت اندیشان پراز عشق ومهربونی باشه ومیدونم خدا قلب مهربون روبه همه داده امیدوارم بتونیم ازاین نعمت زیبا استفاده کنیم الهی امین شکرت شکرت فراوون

 13. زهرا ز زهرا ز می‌گه:

  سلااااااااام خداجوووووونم.خدااااا جونم امروز چه روز قشنگی بوووود.خیلی لذت بردم از طبیعت.هوای بارووونی. خدایاااا شکرررررت.خدایاااا شکرررت.دیدن عظمت رودخونه هایی که چجوری راه افتادن….صدای شرشر اب روخودخونه..خدایاااااا بخاطر این همه بارون امروز شکرررت.خدایاااااا امروز دلم میخواست برم کنار رودخونه که خودت همه چی یهویی فراهم کردی…خدااااااجونم شکرررررت….خداجونم بهم فهموندی که هر چیزی که بخوایم توسط کاینات پاسخ داده میشه…خدااااااا جونم عااااااااااشقتم.خداااا جونم خیلی دووووست دارررم..ممنونم که هستی…ممنونم که هوامو داری…

 14. اسکندری می‌گه:

  سلام = درود
  به محله شکر گزاران : میگویند که خدا درب وتخته را برای همدیگر ردیف کرده
  اینجاست که باید بدانیم درب هستیم یا تخته او اینچنین خلق کرده با شرایط فعلی
  موجود شاکریم وشاکریم وشاکر .
  بار الها ومهربانا وکریما و عزیزا وبخشایشگرا ما ارشد مخلوقاتت هستیم استثنایی
  هستیم بخاطر این انتخابت ممنون وسپاسگزاریم .
  تک تک سلولهای بدنم شکر گزارعظمت بینهایت خداوند است .

 15. تينا می‌گه:

  سلام خدای مهربونم شکرررررت
  به خاطر این همه یک صبح قشنک دیگه جشامو باز کردن و دنیای زیبایت را دیدم دنیای پر از انرزی مثبت و عالی صبحی قشنگ و زیبا که در کنار خانواده ام شکررررت فراوون دوستت دارررررم خدا جونم به خاطر صبحانه ی زیبایی که دادی در کنار خانواده ام خدایا شکررت به خاطر این حسه خوب و عالی که دارم و خوشحالم… خدایا بابت نعمات بیکران که داده ای برای ما انسانها شکررررت فراوون.
  خدایا شکررت به خاطر این مانال خوب و عالیییی خدایا شکرت به خاطر ها سلامتیم به خاطر شغلم و به خاطر دوستان مثبت و پر انرزی که دارم.

 16. زهرا ز زهرا ز می‌گه:

  سلاااااام خداجووووونم که اخر عشقیییییی.وااای نمیدونی الان که دارم این متن میذارم چقد خوشحاااااالم.چقد امروز روز قشنگی بوووود.پر از اتفاقای خووووووب.اول اینکه داداشم حاااالش خیلی عااالیه…..خداجونم شکرررررررت.خدایااااا بخاطر این خوشالی شکررررت.خداااایا بعد از سالهااااا دوستام پیدا کردم…وای خداجون یه عالمه خبرای خوب و شنیدنی….خداااایااااا شکرررررت بخاطر اینکه امروز با دوستام بهترین لحظه ها رو داشتم…خداااایا شکررررت.خداجووووونی قربونت برم عاااااشقتم.الان در این لحظه تک تک سلولهای بدنم دارررررن این حس شکرگزاری لمس میکنن……خداااااایااااااا دووووست داااااررررررم.خدایاااااا امروز با تمام وحود احساس کردم که شکرگزار بودن نعمتهات چه لذت بخشه…اونقد این حس قشنگ بود که دلم نیومد ازش حرف نزنم….تو این دهکده مثبت اندیشان و واسه دوستای دوست داشتنی…خداااااااجونم شکررررت.

 17. زهرا ز زهرا ز می‌گه:

  سلاااام خدای مهربون و دوس داشتنی.خداااایا نمیدونم با چه زبونی ازت تشکر کنم تا بتونم گوشه ای از این همه لطف و مهربونی رو بجا بیارم.خدایاااااا شکرت.خدایا هزارمرتبه شکرررررررت.خداااااایاااا عااااشقتم.دووووست دارم.قربونت برم که همیشه و همه جا بامنی.خدایا شکرت که امروز بهترین خبر دکتر داداشم بهمون داد.خدایاااااا شکرت که امروز داداشم حالشون خیلی عالیه.خدایا شکرت که داداشم از بیمارستان مرخص شدن.خداااااایااااا شکرت که داداشم هست و من روز به روز قدرشو بیشتر میدونم..خداااااایااااا شکرررررررت.خدایا شکرت که هیچ کارت بی حکمت نیس.قربونت برم خدا جون خیلی دووووست دااااااارم عاااااااشقتم.خدایااااااا شکرررررررت که امروز یه روز خیلی عالی بود.خداااااااجونم خیلی خیلی دووووووست دااااااارم.خداااااجون امروز اونقدر با تمام وجودم بخاطر داداشم شکرگزاری کردم که هنوز هم ارامش بودنت در وجودم.خدااایا شکرررررررت که تو رو دارم.

 18. morteza.hoseini می‌گه:

  سلام ….خداجونم مرسی واسه همه اتفاقای خوبو قشنگ زندگیم
  مرسی خدا.سپاسگذارم واس زیارت حرم امام رضا و حس خوبو باحالش سپاسگذارم.سپاسگذارم سپاسگذارم
  خدارو سپاس خداجونم واس عیادت از خالم و دیدنشون خیلی وقت بود ندیده بودمشون خوش گذشتتتتتتت
  خدارو شکرت خداااااجونم بخاطر آرامشی ک تو زندگیمه همشم بخاطر وجود مهربونته ک هوامو داری
  خدارو شکررررررررت خداجونم واس هوایی ک نفس میکشیم.غذاهایی ک میخوریم.روابط خوبمون با خانواده و دوستا و اطرافیان
  واس همه ی درختای سرسبز و دریاها و کوهها ک همشون عظمتتو نشون میده
  خداجووونم همه هستو نیست جهان هستی تویی.مرسی واس همه چی.سپاااااااااسگذارم
  امروز خیلی روز خوبی بود انرژیم عالی بود
  هرروز بهتر از دیروزم
  مرسی خداااااااااااا

 19. زهرا ز زهرا ز می‌گه:

  سلاااااام خدای مهربونم.خداجوووون عاااشقتم.دوووست دارم…اول دوس داشتنم ابراز میکنم بعد میرسم به گفتن نعمتهایی که امروز بهم دادی.خدایاشکرت که امشب تو یه جمع خیلی خوب و شادبودم.خداباشکرت که چنین دوستای خوبی دارم.خداااا جونم ممنون بخاطر یه شب خوب و دوس داشتنی…خدایاشکرت که امروزم با بقیه روزا فرق داشت.کلی کار خوب انجام دادم.خدایا شکرت که من امروز فهمیدم چقدر نسبت به دیروزهایم بهتر شدم.خدایا از لحظه ای خودمو به تو سپردم به چنان ارامشی رسیدم که قابل وصف نیس خدایاشکرررررررت خدایا دوست دارم خیلی زیاد….خدابا شکرت که امروز نمازخوندنم با یه حس و حال دیگه بود…خدایا کمکم کن این حس و حالم روز به روز عمیقتر بشه….آرامش الانم مدیون توام خداجوووووووونم.

 20. زهرا ز زهرا ز می‌گه:

  سلااااام خدایی که روز به روز عاشق بزرگیی و عظمتش میشم.خدایاااااشکرت بابت این درک.خدایاشکرت که امروز تونستم درکناربهترین دوستم باشم ودر کارهاش بهش کمک کنم.خدایاشکرت که من امروز به این قضیه ایمان پیداکرردم که ادمایی که توزندگیمون میان اصلا تصادفی نیستن…میان که به ما درس یاد بدن..اموزگار ماهستن…خدایااااا بخاطر این دوست مهربون ونازنینم ازت ممنونم.قربونت برم خدا که چنین فرشته مهربونی سر راه من قرار دادی تا ازش درس گذشت ومهربونی بیاموزم…خدایا کمکم کن تاقدر این فرشته مهربون بدونم…خدایاااااا امروز خیلی کارای بزرگ وخوبی انجام دادم….خیلی بابتشون خوشحاااالم…..خدایا دووووووست داررم….عاشققققققتممممممم….کمکم کن تا به هدفم برسم…….

جملات تاکیدی مثبت

 • خدای درونم اکنون مرا را از وابستگی و دلبستگی به افراد و مکان و اشیاء و موضوعات گذشته تاکنون می رهاند خدای درونت اکنون قدرت رهایی بخش توست

مشاهده آرشیو کامل

لطیفه های مثبت

 • دنگول میره مهمونی سر سفره یکی از بچه هاش میگه بابا یه لیوان آب میدی ؟
  دنگول داد میزنه میگه آب تو خونه داریم ، مرغ بخور بدبخت

مشاهده آرشیو کامل

ضرب المثل های مثبت

 • ضرب المثل تازي (عربی ) : شادی شکر زندگی است.

مشاهده آرشیو کامل

سخن بزرگان

 • برایان تریسی : مرتب از خودتان بپرسید : آیا کاری که در حال حاضر انجام می دهم نقشی در رسیدن به مهم ترین هدفم دارد؟

مشاهده آرشیو کامل

اثبات مثبت اندیشی

 • يَعْلَمُونَ ما تَفْعَلُونَ * إِنَّ الْأَبْرارَ لَفي‏ نَعيمٍ *
  شما هر چه کنید همه را می دانند همانا نیکو کاران عالم در بهشت پر نعمت متنعّمند.
  نام کتاب آسمانی : قرآن
  نام و شماره سوره : سوره انفطار– 82
  شماره آیه : 12-13
  جزء : 30

مشاهده آرشیو کامل

آیا میدانید که

 • آیا می دانید مقاوم ترین ماهیچه بدن انسان زبان است؟

مشاهده آرشیو کامل

عاشقانه های مثبت

 • زیبایی همیشه در سادگیست پس ساده میگویم دوستت دارم! تماشا دارد سرخی گونه هایت از شرم این کلام !

مشاهده آرشیو کامل