به دهکده مثبت اندیشان خوش آمدید

یه سلام ویژه خدمت شما دوست قدرتمند و بی نظیر، ورود شما رو به دهکده مثبت اندیشان گرامی می داریم.
ما اعتقاد داریم حضور و آشنایی شما با دهکده مثبت اندیشان و آشنایی ما با شما به صورت اتفاقی و تصادفی نبوده و حتماً میل به تغییر مثبت و پیشرفتی در ناخودآگاه شما وجود داشته که باعث شده بالاخره سایت خودتون یعنی دهکده مثبت اندیشان رو پیدا کنید.
ما توی دهکده همه در کنار هم، هر روز تمرین می کنیم که صفات مثبت رو در خودمون تقویت کنیم و اعمال و صفات منفی مون رو کم رنگ کنیم. ما اینجا همه باهم مبلّغ فرهنگ مثبت اندیشی (واقع نگری مثبت) با ریشه الهی هستیم. اینجا برای زتدگی بهتر و سالم تر، شما از تجربیات ما و ما از تجربیات شما استفاده می کنیم؛ پس شما هر کسی که هستی ( کارگر، دکتر ، مهندس، باغبون، رفتگر، نقاش ، استاد، دانشجو، دانش آموز و …) اینجا حضورت و میزان سعی و عملت برای ایجاد تغییرات مثبت در درون خودت برای ما ارزش داره نه مدرک و مقام و میزان تحصیلاتت.
برای اینکه همراه این دهکده و ساکنین زیبا اندیشش باشی کافیه در سایت ثبت نام کنی و هر روز ما رو با نظرات و تجربیاتت همراهی کنی...
جمله تاکیدی امروز جمعه ۱۳۹۸/۰۲/۰۶

جملات تاکیدی مثبت برای بالا بردن سطح عزت نفس و اعتماد به نفس می باشد ، جملات زیر را با قدرت و انرژی هر روز بارها و بارها با خود تکرار کنید تا تاثیر آن را در بلند مدت بر روی شکوفایی استعداد ها و توانایی های خود مشاهده کنید.

 • من خوش روزی هستم و هر جا میروم با خود روزی و برکت می برم.

آنچه یک زن می خواهد

انتشار : 3 سال گذشته

روزی روزگاری پادشاه جوانی به نام آرتور توسط پادشاه سرزمین همسایه دستگیر و زندانی شد.
پادشاه می توانست آرتور را بکشد ،اما تحت تاثیر جوانی آرتور و افکار و عقایدش قرار گرفت ، لذا برای آزادی وی شرطی گذاشت که می بایست به سؤال بسیار مشکلی پاسخ دهد آن هم طی مدت یک سال .
سؤال این بود : زنان واقعاً چه چیزی میخواهند؟
آرتور به سرزمین پادشاهی اش بازگشت و از همه نظرخواهی کرد : اما هیچ کس نتوانست پاسخ رضایت بخشی به او بدهد .
وزرا از وی خواستند تا با جادوگر پیرشهر مشورت کند . به نظر می آمد او تنها کسی باشدکه جواب این سؤال را بداند ، آرتورکم کم به پایان مهلت نزدیک میشد و دیگرچاره ای جز مشورت با پیرزن جادوگر نداشت .
پیرزن جادوگر به شرطی موافقت کرد پاسخ آرتور را بدهد که با لردلنسلوت نزدیکترین دوست آرتورو نجیب زاده ترین دلاور و سلحشور آن سرزمین ازدواج کند !
او گوژپشت ، وحشتناک و زشت بود و فقط یک دندان داشت ، بوی گنداب میداد ، صدایش ترسناک و زشت بود .
آرتور از شنیدن این درخواست بسیار وحشت زده شد و شرط را نپذیرفت . اما دوستش لنسلوت وقتی از این پیشنهاد باخبر شد و با آرتور صحبت کردو گفت که هیچ از خودگذشتگی ای قابل مقایسه با نجات جان آرتور نیست .
از این رو مراسم ازدواج آنان اعلان شد و پیرزن جادوگر پاسخ سوال را گفت .
پاسخ این بود :” زنان می خواهند آنقدر قدرت داشته باشند تا بتوانند آنگونه که هستند زندگی کنند . به عبارتی خود مسئول انتخاب نوع زندگی خودشان باشند”
پادشاه همسایه ، بعد از شنیدن این پاسخ ، آزادی آرتور را به وی هدیه کرد .
وقتی لنسلوت روز جشن به جای پیرزن زشت بازیباترین زنی که به عمر خود دیده بود روبروشد ، شگفت زده شد .
زن زیبا گفت : از آنجایی که لرد جوان با وی به عنوان پیرزنی جادوگر با مهربانی رفتار کرده ، از این به بعد نیمی از شبانه روز می تواند خودش را زیبا کند و نیمی دیگر همان زن وحشتناک و علیل باشد . سپس پیرزن جادوگر از وی پرسید : کدامیک را ترجیح می دهید؟
لنسلوت نجیب زاده و شریف ، می دانست که جادوگر قبلاً چه پاسخی به سؤال آرتور داده بود؛
از این رو گفت : من حق انتخاب را به خودتان می دهم تا هرطور مایلید تصمیم بگیرید .
با شنیدن این پاسخ، پیرزن جادوگر اعلام کرد که برای همیشه و در همه اوقات زیبا خواهد ماند ،
زیرا که نجیب زاده جوان برای آنچه یک زن می خواهد ، ارزش قایل شده است .

منیژهدوست خوبم سلام ,خوشحالم با اهالی دهکده مثبت اندیشان همراه شدی. واقعیت اینه که انرژی های مثبت ما درکنار هم ،تقویت میشه . با توکل به خدا برای رسیدن به آرامش,موفقیت و شادی تلاش می کنیم و برای هم آهنگ شدن قدم ها مون در این سفر، تا مقصد با هم فکری تو دلگرم می مونیم .
مشاهده تمامی مطالب من

۶ دیدگاه در “آنچه یک زن می خواهد”

 1. علیرضا می‌گه:

  بسیار ممنونم بابت داستان زیبا : یکپارچه شدن با خود ودیگران یکی از کلیدهای طلایی موفقیته

  0
 2. فریبا عباسی فریبا عباسی می‌گه:

  داستان زیبایی بود توام با واقعیت.واقعا باید خودمون باشیم چه زن چه مرد.

  0
 3. منیژه پاژن پور می‌گه:

  در فرهنگ ما ایرانی ها عرف شده که برای رضایت والدین , همسر , رییس و مدیر همون بشیم که اونا دوست دارند . ولی در دراز مدت ملال و خستگی عایدمون میشه .
  دوستی دارم که مادر دو فرزنده و اعتراف میکرد خسته شدم از اینکه همیشه به خاطر دیگران از علایق خودم می گذرم . واقعا سخته شخصیتی داشته باشی که خودت دوستش نداشته باشی .

  1+
 4. سعید محمودی می‌گه:

  سلام به همه
  منن ۸ ساله در زمینه قانون جذب و هیپنو تراپی مطالعه و تحقیق میکنم به نظر من اگر بخوای موشکافی کنی خیلی سخت و پیچیده میشه اما در نگاه ساده تر قانون جذب یعنی اگاهی داشتن از چیزی که میخوای دوم تجسم با اساسی قوی سوم اماده دریافت بودن من کم کم درام به این درک میرسم که رسیدن به هر ارزویی کمتر از ۲ دقیقه تلاش ذهنی نیاز داره اما به نظر من این ۲ دقیقه اندازه دوماه تلاش فیزیکی انرژی نیاز داره کاره سختیه اما شدنیه به نظر من هیچ کاری تو این دنیا نیست که از توان انسان خارج باشه بجز مرگ

  1+
 5. بــهنام بــهنام می‌گه:

  خیلی از ما دیگران رو قبول می کنیم همونجوری که هستند ولی در بعضی مواقع به خاطر یه سری عقاید و باورهامون نمی تونیم او کسی که باهاش ارتباط داریم رو همونجوری که هست بپذیریم … و این خودش گاهی باعث پیشرفت ارتباطات مون با اون فرد و بعضی مواقع باعث قطع روابطمون با اون فرد می شه …

  1+
 6. خیلی جالب بود… باید همیشه یادمون باشه که دیگران رو اون طوری که هستند دوست داشته باشیم. اگر قرار باشه افراد اون طوری بشن که ما می خواهیم پس دیگه خودشون نیستند، باز هم ما هستیم که داریم تکرار میشیم.

  5+

جملات تاکیدی مثبت

 • خداوند منشا همه موهبت هاست و همه انسان ها و اوضاع زندگی و جامعه وسیله ای برای رساندن موهبت های الهی به من هستند.

مشاهده آرشیو کامل

لطیفه های مثبت

 • میدونی کدوم جونور زودتر از همه زن میگیره ؟ حلزون چون هم خونه داره هم ماشین

مشاهده آرشیو کامل

ضرب المثل های مثبت

 • ضرب المثل فرانسوی : آتش را به آساني می توان روشن کرد ولی خاموش کردنش سخت است.

مشاهده آرشیو کامل

سخن بزرگان

 • کوروش کبیر : عمر شما از زمانی شروع می شود که اختیار سرنوشت خویش را در دست می گیرید

مشاهده آرشیو کامل

اثبات مثبت اندیشی

 • قُلْ لَوْ کانَ الْبَحْرُ مِداداً لِکَلِماتِ رَبِّي لَنَفِدَ الْبَحْرُ قَبْلَ أَنْ تَنْفَدَ کَلِماتُ رَبِّي وَ لَوْ جِئْنا بِمِثْلِهِ مَدَداً
  بگو که اگر دریا برای ( نوشتن ) کلمات پروردگار من مرکب شود پیش از آنکه کلمات پروردگارم به آخر رسد دریا خشک خواهد شد هر چند دریایی دیگر باز ضمیمه آن کنیم ( یعنی عوالم وجود که کلمات تکوینی الهی است بی حد و نامتناهی است )
  نام کتاب آسمانی : قرآن
  نام و شماره سوره : سوره کهف– 18
  شماره آیه : 109
  جزء :16

مشاهده آرشیو کامل

آیا میدانید که

 • آیا می دانید گوش جانوران بچه‌زا نمایان و تخم گذار پیدا نیست؟

مشاهده آرشیو کامل

عاشقانه های مثبت

 • به تو که میرسم مکث میکنم !
  انگار در زیباییت چیزی را جا گذاشته ام ، مثلا …
  در صدایت ، آرامش
  یا در چشم هایت ، زندگی

مشاهده آرشیو کامل