به دهکده مثبت اندیشان خوش آمدید

یه سلام ویژه خدمت شما دوست قدرتمند و بی نظیر، ورود شما رو به دهکده مثبت اندیشان گرامی می داریم.
ما اعتقاد داریم حضور و آشنایی شما با دهکده مثبت اندیشان و آشنایی ما با شما به صورت اتفاقی و تصادفی نبوده و حتماً میل به تغییر مثبت و پیشرفتی در ناخودآگاه شما وجود داشته که باعث شده بالاخره سایت خودتون یعنی دهکده مثبت اندیشان رو پیدا کنید.
ما توی دهکده همه در کنار هم، هر روز تمرین می کنیم که صفات مثبت رو در خودمون تقویت کنیم و اعمال و صفات منفی مون رو کم رنگ کنیم. ما اینجا همه باهم مبلّغ فرهنگ مثبت اندیشی (واقع نگری مثبت) با ریشه الهی هستیم. اینجا برای زتدگی بهتر و سالم تر، شما از تجربیات ما و ما از تجربیات شما استفاده می کنیم؛ پس شما هر کسی که هستی ( کارگر، دکتر ، مهندس، باغبون، رفتگر، نقاش ، استاد، دانشجو، دانش آموز و …) اینجا حضورت و میزان سعی و عملت برای ایجاد تغییرات مثبت در درون خودت برای ما ارزش داره نه مدرک و مقام و میزان تحصیلاتت.
برای اینکه همراه این دهکده و ساکنین زیبا اندیشش باشی کافیه در سایت ثبت نام کنی و هر روز ما رو با نظرات و تجربیاتت همراهی کنی...
جمله تاکیدی امروز یکشنبه ۱۳۹۸/۰۲/۰۱

جملات تاکیدی مثبت برای بالا بردن سطح عزت نفس و اعتماد به نفس می باشد ، جملات زیر را با قدرت و انرژی هر روز بارها و بارها با خود تکرار کنید تا تاثیر آن را در بلند مدت بر روی شکوفایی استعداد ها و توانایی های خود مشاهده کنید.

 • من اکنون در خانه ای زیبا و باز سازی شده با حیاطی پر از گل های زیبا در خانه چوبی که از جوهر غنی خدا ساخته شده زندگی می کنم .

داشتن تفکر مثبت

انتشار : 5 سال گذشته

Positive Energy02010

داشتن تفکر مثبت

به منظور هدایت ذهن به سوی مثبت بودن برخی کارهای درونی مورد نیاز است و همانطور که می دانید تغییر نگرش و تفکرات در یک شب امکانپذیر نیست.

 1. این مطلب را بخوانید، به فواید آن فکر کنید و خود را متقاعد نمایید که آنرا امتحان می کنید.قدرت افکار شما یک قدرت عظیم است که همواره به زندگی شما شکل می دهد. این شکل معمولا ناخودآگاه بوجود می آید اما ممکن است یک فرآیند آگاهانه را خلق کند. حتی اگر این ایده عجیب بنظر برسد، آنرا امتحان کنید. شما چیزی برای از دست دادن ندارید، اما برای بدست آوردن دارید.
 2. اگر دیگران متوجه تغییر مسیر تفکر شما می شوند، تفکرات و گفته های آنها در مورد خودتان را نادیده بگیرید.
 3. از قوه تخیل خود برای تجسم شرایط مطلوب استفاده کنید.
 4. از کلمات مثبت هنگام گفتگوی درونی با خود و یا وقتی با دیگران مذاکره می کنید استفاده کنید.
 5. کمی بیشتر لبخند بزنید زیرا این مورد به تفکر مثبت کمک می کند.
 6. هنگامیکه یک فکر منفی به ذهن شما هجوم می آورد، باید نسبت به آن آگاه باشید و بتوانید با روشی درست آنرا تغییر دهید. اگر فکر منفی مجددا به ذهن شما برگشت شما هم مجددا تفکر مثبت را جایگزین کنید. مثل این است که دو عکس در مقابل شما وجود دارد وشما باید انتخاب کنید که به یکی ازآنها نگاه کنید و به دیگری بی اعتنا باشید. تداوم در تفکر مثبت در نهایت در ذهن شما قرار گرفته و تفکر منفی از بین می رود.
 7. در صورتی که شما تجربه مقاومت و مشکلات درونی در زمان مقابله با افکار منفی دارید نباید دلسرد شوید و فقط به موارد مفید و شاد و خوب فکر کنید.
 8. مهم نیست در حال حاضر چه شرایطی وجود دارد. مثبت فکر کنید، تنها به شرایط و و نتایج مطلوب و دلخواه بیاندیشید و ببینید که شرایط بر آن اساس تغییر خواهد کرد. ممکن است مدتی به طول بیانجامد اما در سرانجام اتفاق خواهد افتاد.
 9.  روش مفید دیگر تکرار اظهارات مثبت است. این روش شبیه به تجسم خلاق است و می تواند همراه با آن انجام شود.

 

Positive Thinking Practical Instructions

In order to turn the mind toward the positive, some inner work is required, since attitude and thoughts do not change overnight.

 1. Read about this subject, think about its benefits, and persuade yourself to try it. The power of your thoughts is a mighty power that is always shaping your life. This shaping is usually done subconsciously, but it is possible to make the process a conscious one. Even if the idea seems strange, give it a try. You have nothing to lose, but only to gain.
 2. Ignore what other people say or think about you, if they discover that you are changing the way you think.
 3. Use your imagination to visualize only favorable and beneficial situations.
 4. Use positive words in your inner dialogues, or when talking with others.
 5. Smile a little more, as this helps to think positively.
 6. Once a negative thought enters your mind, you have to be aware of it, and endeavor to replace it with a constructive one. If the negative thought returns, replace it again with a positive one. It is as if there are two pictures in front of you, and you have to choose to look at one of them, and disregard the other. Persistence will eventually teach your mind to think positively, and to ignore negative thoughts.
 7. In case you experience inner resistance and difficulties when replacing negative thoughts with positive ones, do not give up, but keep looking only at the beneficial, good and happy thoughts in your mind.
 8. It doesn’t matter what your circumstances are at the present moment. Think positively, expect only favorable results and situations, and circumstances will change accordingly. If you persevere, you will transform the way your mind thinks. It might take some time for the changes to take place, but eventually they will.
 9. Another useful technique is the repetition of affirmations. This technique is similar to creative visualization, and can be used together with it.

سلامی به گرمی آفتاب به لطافت ابر به روشنی مهتاب و به زیبایی دوستی به شما دوست مثبت اندیشم . من افتخار همکاری با دهکده مثبت اندیشان و حضور در این جمع پر شور را از استرالیا دارم و سعی میکنم مطالبی رو براتون ترجمه کنم که در شاد بودن و آرامش شما تاثیر داشته باشه. با توجه به اینکه عقاید و نظرات شما باعث بهبود مطالب و انرژی در خانواده مثبت اندیشان می شود خوشحال می شویم اگر ما را در این راه یاری کنید.
مشاهده تمامی مطالب من

۲ دیدگاه در “داشتن تفکر مثبت”

 1. saeede می‌گه:

  زیباست

  0
  1. پگاه می‌گه:

   خوشحالم که خوشتون اومده دوست خوبم. شاد باشید

   0

جملات تاکیدی مثبت

 • من یک نابغه هستم و از نبوغ خود استفاده میکنم

مشاهده آرشیو کامل

لطیفه های مثبت

 • این خارجی ها با ابداع کلمه lol به جای loud out laugh
  مثلا خواستن بگن ما خیلی مبتکریم !
  اما قهرمانان ایران زمین با ابداع
  خخخخخخ به جای ( خیلی خوبه خدایی خیلی خندیدیم خیر ببینی!! )
  نقشه دشمنان رو نقش بر آب کردند !

مشاهده آرشیو کامل

ضرب المثل های مثبت

 • ضرب المثل آلمانی : اگر می خواهی قوی باشی نقاط ضعف خود را بدان.

مشاهده آرشیو کامل

سخن بزرگان

 • کوروش کبیر : عمر شما از زمانی شروع می شود که اختیار سرنوشت خویش را در دست می گیرید

مشاهده آرشیو کامل

اثبات مثبت اندیشی

 • مَنْ عَمِلَ صالِحاً مِنْ ذَکَرٍ أَوْ أُنْثي‏ وَ هُوَ مُؤْمِنٌ فَلَنُحْيِيَنَّهُ حَياةً طَيِّبَةً وَ لَنَجْزِيَنَّهُمْ أَجْرَهُمْ بِأَحْسَنِ ما کانُوا يَعْمَلُونَ
  هر کس از مرد و زن کار نیکی به شرط ایمان به خدا به جای آرد ما او را به زندگانی خوش و با سعادت زنده ابد می گردانیم و اجری بسیار بهتر از عمل نیکی که می کردند به آنان عطا می کنیم.
  نام کتاب آسمانی : قرآن
  نام و شماره سوره : سوره نحل– 16
  شماره آیه : 97
  جزء : 14

مشاهده آرشیو کامل

آیا میدانید که

 • آیا می‌دانید که بیشتر سردردهای معمولی از کم نوشیدن آب است.

مشاهده آرشیو کامل

عاشقانه های مثبت

 • هر چه دلم را خالی می کنم باز پر می شود از تو …!
  چه برکتی دارد ، دوست داشتنت …

مشاهده آرشیو کامل