به دهکده مثبت اندیشان خوش آمدید

یه سلام ویژه خدمت شما دوست قدرتمند و بی نظیر، ورود شما رو به دهکده مثبت اندیشان گرامی می داریم.
ما اعتقاد داریم حضور و آشنایی شما با دهکده مثبت اندیشان و آشنایی ما با شما به صورت اتفاقی و تصادفی نبوده و حتماً میل به تغییر مثبت و پیشرفتی در ناخودآگاه شما وجود داشته که باعث شده بالاخره سایت خودتون یعنی دهکده مثبت اندیشان رو پیدا کنید.
ما توی دهکده همه در کنار هم، هر روز تمرین می کنیم که صفات مثبت رو در خودمون تقویت کنیم و اعمال و صفات منفی مون رو کم رنگ کنیم. ما اینجا همه باهم مبلّغ فرهنگ مثبت اندیشی (واقع نگری مثبت) با ریشه الهی هستیم. اینجا برای زتدگی بهتر و سالم تر، شما از تجربیات ما و ما از تجربیات شما استفاده می کنیم؛ پس شما هر کسی که هستی ( کارگر، دکتر ، مهندس، باغبون، رفتگر، نقاش ، استاد، دانشجو، دانش آموز و …) اینجا حضورت و میزان سعی و عملت برای ایجاد تغییرات مثبت در درون خودت برای ما ارزش داره نه مدرک و مقام و میزان تحصیلاتت.
برای اینکه همراه این دهکده و ساکنین زیبا اندیشش باشی کافیه در سایت ثبت نام کنی و هر روز ما رو با نظرات و تجربیاتت همراهی کنی...
جمله تاکیدی امروز دوشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۲۵

جملات تاکیدی مثبت برای بالا بردن سطح عزت نفس و اعتماد به نفس می باشد ، جملات زیر را با قدرت و انرژی هر روز بارها و بارها با خود تکرار کنید تا تاثیر آن را در بلند مدت بر روی شکوفایی استعداد ها و توانایی های خود مشاهده کنید.

 • من آرام و متمرکزم

راز موفقیت سقراط

انتشار : 4 سال گذشته

Story42242168

مرد جوانی از سقراط پرسید راز موفقیت چیست؟ سقراط به او گفت : فردا به کنار نهر آب بیا تا راز موفّقیت را به تو بگویم.

صبح فردا مرد جوان مشتاقانه به کنار رود رفت. سقراط از او خواست که به سوی رودخانه او را همراهی کند. جوان با او به راه افتاد.

به کنار رود رسیدند ، تن به آب زدند و آنقدر پیش رفتند تا آب به زیر چانه شان رسید. ناگهان سقراط مرد جوان را گرفت و زیر آب فرو برد. جوان نومیدانه تلاش کرد خود را رها کند، امّا سقراط آنقدر قوی بود که او را نگه دارد.

مرد جوان آنقدر زیر آب ماند که رنگش به کبودی گرایید و بالاخره توانست خود را خلاصی بخشد.همین که به روی آب آمد، اوّل کاری که کرد آن بود که نفسی بس عمیق کشید و هوا را به اعماق ریه فرو فرستاد.

سقراط از او پرسید: زیر آب که بودی، چه چیز را بیش از همه مشتاق بودی؟ گفت : هوا. سقراط گفت:هر زمان که به همین میزان که اشتیاق هوا را داشتی ، موفقیت را مشتاق بودی، تلاش خواهی کرد که آن را به دست بیاوری . موفقیت راز دیگری ندارد.

منیژهدوست خوبم سلام ,خوشحالم با اهالی دهکده مثبت اندیشان همراه شدی. واقعیت اینه که انرژی های مثبت ما درکنار هم ،تقویت میشه . با توکل به خدا برای رسیدن به آرامش,موفقیت و شادی تلاش می کنیم و برای هم آهنگ شدن قدم ها مون در این سفر، تا مقصد با هم فکری تو دلگرم می مونیم .
مشاهده تمامی مطالب من

۶ دیدگاه در “راز موفقیت سقراط”

 1. عسل ر عسل ر می‌گه:

  درسته، تلاش خیلی مهمه
  اما به نظرتون یک کمی هم شرایط دخیل نیست؟
  مثلا شرایط فردی و محیطی

  من احساس میکنم که من الان به همین اندازه مشتاقم، تلاش میکنم، امیدوارم هستم ولی نمیدونم کی شرایط محیطی با خواست من هماهنگ میشه

  1. بــهنام بــهنام می‌گه:

   دوست خوبم عسل عزیز البته که شرایط هم مهمه ولی خوب شرایط رو من و شما تغییر می دیم با سعی و تلاشمون برای رسیدن به خواسته باید حس کنی که به خواستت رسیدی و شور اشتیاقش رو طوری حس کنی که انگار همین الان داریش ! :)

   1. عسل ر عسل ر می‌گه:

    چشم بهنام جان
    ممنون از پاسخ خوبت
    انقدر برای این خواسته م مشتاقم که همه ی تلاش رو میکنم
    و تفکرمثبتم رو طوری مدیریت میکنم که بر شرایط پیروز بشم

 2. میترا وکیلی میترا وکیلی می‌گه:

  بلع اشتیاق و تلاش اگر با هم همراه بشن موفقیت رو به وجود میارن و راز موفقیت فقط ی کلمه است خواستن

 3. علی غلامرضا می‌گه:

  خیلی داستان خوبی بود ، دست و پا زدن برای هدف مشخص
  راز موفقیت در این است .

جملات تاکیدی مثبت

 • من آرام و متمرکزم

مشاهده آرشیو کامل

لطیفه های مثبت

 • اس ام اس خنگول به زنش : هر دقیقه بدون تو برایم به اندازه شصت ثانیه طول می‌کشد.

مشاهده آرشیو کامل

ضرب المثل های مثبت

 • ضرب المثل آفريقايی : معجزات سراغ کسانی می آيند که باورش دارند.

مشاهده آرشیو کامل

سخن بزرگان

 • رالف والدو امرسون : مردان بزرگ كسانی هستند كه می دانند اندیشه های بزرگ بر جهان حكم می رانند .

مشاهده آرشیو کامل

اثبات مثبت اندیشی

 • ما يَفْتَحِ اللَّهُ لِلنَّاسِ مِنْ رَحْمَةٍ فَلا مُمْسِکَ لَها وَ ما يُمْسِکْ فَلا مُرْسِلَ لَهُ مِنْ بَعْدِهِ وَ هُوَ الْعَزيزُ الْحَکيمُ
  دری که خدا از رحمت به روی مردم بگشاید هیچ کس نتواند بست و آن در که او ببندد هیچ کس جز او نتواند گشود ، و اوست خدای بی همتای با حکمت و اقتدار.
  نام کتاب آسمانی : قرآن
  نام و شماره سوره : سوره فاطر – 35
  شماره آیه : 2
  جزء : 22

مشاهده آرشیو کامل

آیا میدانید که

 • آیا می دانید رشد كودك در بهار بیشتر است؟

مشاهده آرشیو کامل

عاشقانه های مثبت

 • من زیبام باتو زیباترم

مشاهده آرشیو کامل