به دهکده مثبت اندیشان خوش آمدید

یه سلام ویژه خدمت شما دوست قدرتمند و بی نظیر، ورود شما رو به دهکده مثبت اندیشان گرامی می داریم.
ما اعتقاد داریم حضور و آشنایی شما با دهکده مثبت اندیشان و آشنایی ما با شما به صورت اتفاقی و تصادفی نبوده و حتماً میل به تغییر مثبت و پیشرفتی در ناخودآگاه شما وجود داشته که باعث شده بالاخره سایت خودتون یعنی دهکده مثبت اندیشان رو پیدا کنید.
ما توی دهکده همه در کنار هم، هر روز تمرین می کنیم که صفات مثبت رو در خودمون تقویت کنیم و اعمال و صفات منفی مون رو کم رنگ کنیم. ما اینجا همه باهم مبلّغ فرهنگ مثبت اندیشی (واقع نگری مثبت) با ریشه الهی هستیم. اینجا برای زتدگی بهتر و سالم تر، شما از تجربیات ما و ما از تجربیات شما استفاده می کنیم؛ پس شما هر کسی که هستی ( کارگر، دکتر ، مهندس، باغبون، رفتگر، نقاش ، استاد، دانشجو، دانش آموز و …) اینجا حضورت و میزان سعی و عملت برای ایجاد تغییرات مثبت در درون خودت برای ما ارزش داره نه مدرک و مقام و میزان تحصیلاتت.
برای اینکه همراه این دهکده و ساکنین زیبا اندیشش باشی کافیه در سایت ثبت نام کنی و هر روز ما رو با نظرات و تجربیاتت همراهی کنی...
جمله تاکیدی امروز پنج شنبه ۱۳۹۸/۰۳/۳۰

جملات تاکیدی مثبت برای بالا بردن سطح عزت نفس و اعتماد به نفس می باشد ، جملات زیر را با قدرت و انرژی هر روز بارها و بارها با خود تکرار کنید تا تاثیر آن را در بلند مدت بر روی شکوفایی استعداد ها و توانایی های خود مشاهده کنید.

 • اکنون میدانم که خداوند میخواهد صاحب همه چیز باشم همه چیزهایی که دوست دارم و زندگی ما در این دنیا شکوفاتر می سازد

اسم شما چه رنگی است

انتشار : 4 سال گذشته

تاحالا به این فکر کرده بودید که اسم شما یک رنگ به خصوص به خود را دارد که می تواند راز شخصیتی شما را بیان کند ؟

به گفته ی پزشک دهکده همه ما به نحوی تحت تاثیر رنگها هستیم و به عبارت دیگر ( خود ) واقعی مان را  با این رنگها نشان می دهیم. برای اسم هر فرد رنگ مخصوصی وجود دارد ، که می تواند بر زندگی او تاثیر بگذارد.
جالب است نه؟! اینکه شما بدانید برای اسمتان رنگ مخصوصی وجود دارد و می توانید راز شخصیتی خود را از لا به لای آن دریابید! باید بسیار جالب و هیجان انگیز باشد.
پس با پزشک دهکده همراه شوید و به ترتیب موارد ذکر شده در قسمت پایین را انجام دهید تا متوجه شوید که اسم شما چه رنگی است .

 رنگهای هماهنگ با ارقام و حروف عبارتند از :

 

قرمز ( عدد ۱ ) : ش الف ج س
نارنجی ( عدد ۲ ) : ت ث ک ب
زرد ( عدد ۳ ) : ی ص ل ض
سبز ( عدد ۴ ) : و د م ژ
آبی ( عدد ۵ ) : چ ط ن ظ
نیلی ( عدد ۶ ) : ح ف خ
بنفش ( عدد ۷ ) : ع غ پ
صورتی ( عدد ۸ ) :    ز ه ق
طلایی ( عدد ۹ ) :    ر گ ذ


برای اینکه با چگونگی موضوع آشنا شوید یک مثال می آوریم بدین شکل که اسم و فامیل خودرا روی برگه کاغذی می نویسید و بر اساس حروف و اعداد ذکر شده برای هر کدام،به رنگ مربوطه دست پیدا می کنید.

 مثال : لیلا جلالی

 ل۳ ی۳ ل۳ الف۱ ج۱ ل۳ الف۱ ل۳ ی۳

 سپس اعداد را با هم جمع می کنیم:

 ۲۱=۳+۳+۱+۳+۱+۱+۳+۳+۳

 باز هم دو عدد را با هم جمع می کنیم:

۳=۱+۲ عدد ۳ مربوط به رنگ زرد است.

حال میتوانید مشخصات خود را بخوانید.

 صورتی

دارای قدرت جسمی بالایی هستید بخاطر اراده ی بالایی که دارید میتوانید رویاهایتان را به راحتی به واقعیت تبدیل کنید. با مسئولیت ها به راحتی کنار می آیید و می توانید دیگران را در حل مشکلاتشان راهنمایی کنید.از نظر عاطفی فردی قوی و عمیق هستید.صمیمیت بیش از اندازه با دیگران سخت است.


قرمز

بسیار جاه طلب بوده و گاهی برای رسیدن به اهداف خود ممکن است از دیگران هم مایه بگذارید. قرمز رنگ حیات و جسارت است.همیشه تلاش دارید که آشکارا به فعالیت بپردازید و مورد توجه قرار بگیرید.بسیار خونگرم هستید و بسادگی تحریک می شوید. ممکن است در اوج شادی نیز ناگهان و با کوچکترین بهانه ای اخمهایتان در هم رفته و به لاک خود فرو بروید.باید سعی کنید که از انرژی فوق العاده تان در جهت مثبت استفاده کنید.


زرد

  بسیار تیز هوش هستید.شخصیتی بسیار خوش بین و فعال دارید. هرگز در ابراز آنچه می خواهید بر زبان بیاورید کم نمی آورید.بخاطر زنده دلی ابتکار و مستعد بودنتان در بر قراری ارتباطی خوب با دیگران همیشه دور و برتان پر از دوستان مختلف خواهد بود.با وجودی که روحیه ی بسیار شادی دارید هرگز احساس رضایت نخواهید کرد مگر اینکه شادیهایتان را با دیگران تقسیم کنید.تنها ایرادی که ممکن است داشته باشید قدرت تخیل و تجسم بیش از اندازه تان است که گاهی شمارا در خود غرق می کند!اگر نتوانید انرژی و توانتان را در مسیر درستی هدایت کنید در آخرخواهید دید بیشتر کارهایی که با هدفی مشخص شروع کرده اید ناتمام مانده اند.


طلایی

در هر چیزی فقط حد بالای آن می تواند رضایت خاطر شمارا بر آورده کند. از طرف دیگر رفتار و کلامتان چنان جذابیتی دارد که به ندرت ممکن است کسی با شما آشنا شود ولی شیفته تان نشود. دانش و آگاهی شما نسبت به زندگی غیر قابل توصیف است. به هر چیزی با خوش بینی زیاد نگاه می کنید. می توانید معلم خوبی باشید و تمام تجربیاتتان را به دیگران نیز انتقال دهید.شرایط منفی را می توانید به بهترین موقعیت ها تبدیل کنید.


نیلی

زندگی شما بیشتر به زندگی عارفان شباهت دارد. با عشق و علاقه ای که به پاکی و زیبایی های دنیا دارید می توانید توان و شادی فوق العاده ای به افراد افسرده ببخشید .علاوه بر روحیه و شخصیت نوع دوست و انسان پروری که دارید ازیک حس ششم بسیار قوی برخوردارید که از این طریق نیز می توانید براحتی از مشکلات مردم با خبر شوید.


سبز

 برای شما خیلی مهم است که برنامه روزانه داشته باشید.نظم و انضباط برایتان اهمیت زیادی دارد.بندرت ممکن است زنگیتان آشفته و بی هدف باشد. دیگران اغلب برای گرفتن راهنماییهای جدی نزد شما می آیند.برای حل مشکلات دیگران بشدت حرص می خورید.تکامل شخصیتی برایتان بسیار حائض اهمیت است و برای وسعت بخشیدن به دانش خود هرگز از آموختن دست بر نمی دارید. ترجیح می دهید بجای از شاخه ای به شاخه ی دیگر پریدن روی هدف ثابتی به فعالیت بپردازید.


بنفش

 عاشق کند و کاو و جستجو در عمق هر پدیده هستید و شاید هم به همین دلیل عشق به علوم ماوراء الطبیعه در شما به حد کافی رشد کرده است.این باعث شده به رشته هایی چون فلسفه روی آورید هیچ اتفاقی را به راحتی قبول نمی کنید. مگر آنکه خودتان آنرا شخصا تجربه کرده باشید .برای حل مشکلات نیز راه حل را در درون خود می جویید. عاشق تنهایی هستید و هماهنگ شدن با دیگران کمی برایتان مشکل است.


آبی

به احتمال قوی دیگران شما را شخصی بدون تعارف و غیر تشریفاتی می دانند و شاید هم به همین دلیل برایشان جالب توجه هستید.آزادی برایتان ارزش زیادی دارد و هرگز نمی توانید در محیطی کار کنید که به شما تحکم شود و یا زیر نظر قرار دارید. اگر این همه دنبال تنوع هستید به این دلیل است که اعتقاد زیادی به حقیقت دارید وبرای همین زندگی با تمام مشکلات و سختی هایش برای شما ارزشی فوق العاده دارد.


نارنجی

 شوخ طبعی و بذله گویی بخصوصی را که به ارث برده اید باعث شده محبوب دیگران باشید.دیگران از بودن با شما لذت برده و انرژی مثبت میگیرند.سعی می کنید همیشه لیوان را از نیمه پر آن ببینید و با بذله گویی خاص خود محیط را برای انجام کاری مثبت فراهم سازید. آماده کمک به دیگران هستید . رنگین کمان زندگی تان را دوست دارید تا زندگی را برای دیگران نیز زیباتر نمایید.


۱۹ دیدگاه در “اسم شما چه رنگی است”

 1. یگانه می‌گه:

  فقط‏ ‏موندم‏ ‏اینو‏ ‏چه‏ ‏جوری‏ ‏کشف‏ ‏کردن:‏)‏

  0
 2. یگانه می‌گه:

  برا‏ ‏منم‏ ‏طلایی‏ در‏ ‏اومد‏ ‏خیلی‏ ‏از‏ ‏چیزایی‏ ‏که‏ ‏نوشته‏ ‏بود‏ ‏درسته‏ ‏.ممنون‏ ‏پزشک‏ ‏دهکده‏ ‏خیلی‏ ‏جالب‏ ‏بود.‏ ‏

  2+
 3. زهرا ز می‌گه:

  پزشک دهکده باید پسوند فامیل رو هم درنظر بگیریم یا نه؟؟؟

  0
  1. بــهنام می‌گه:

   نه زهرای عزیز فقط اسم :)

   0
 4. زهرا ز می‌گه:

  رنگ من بنفش بود.همه گزینه هاش درست بود.غیر از اینکه من اصلا از تنهایی خوشم نمیاد و تو جمع بودن رو به تنهایی ترجیح میدم و اتفاقا خیلی راحت با دیگران کنار میام و هماهنگ میشم.
  پس چطوری واسه من صدق نکرد. :)

  0
  1. بــهنام می‌گه:

   زهرای عزیز این تستها ۱۰۰% درست نیست و نمی شه به صورت کامل گفت که درست هستند جواب هایی که می گیریم . :)

   0
 5. شکوفه می‌گه:

  من نیلی بودم…واقعا درسته من به راحتی از مسائل مردم با خبر میشم

  0
 6. زینب روستائی می‌گه:

  من آبی بودم و به نظرم واقعی بود..تشکر

  0
 7. اکرم می‌گه:

  بسیار تشکر بهنام بی نظیر از گذاشتن این پست..
  راستش اول میخواستم وقت نذارم واسه انجام این تست … وقتی انجام دادم کلیییییییییییییی تعجب کردم و واقعاااااااااااا درست بود.. رنگ نام من طلایی بود.
  ممنون دوست متعالی…

  0
  1. بــهنام می‌گه:

   خواهش می کنم اکرم عزیز و قدرتمند خوشحالم که تونسته بهتون انرژی خوبی رو منتقل کنه :)

   0
 8. نیلوفر می‌گه:

  رنگ زرد من خیلی خیلی خوب بود و بم انرژی داد.ممنونم.

  0
 9. سپیده از اصفهان می‌گه:

  برای من به دست نیومد جمعش شد ۱۲ که نیست تو گروه ارقام رنگی

  0
  1. بــهنام می‌گه:

   این ۲ تا عدد رو دوباره با هم جمع کنید تا به یک عدد برسید سپیده عزیز ( ۱+۲=۳)

   0
 10. عسل جامع می‌گه:

  منم نیلیم
  حس ششمم بدک نیس

  0
 11. سولماز می‌گه:

  جالب بود و رنگ من صورتی

  1+
 12. میترا وکیلی می‌گه:

  رنگ من طلایی من ینی اینجور انسان بی نظیری هستم متشکرم از پزشک دهکده :)

  1+
 13. سجاد می‌گه:

  رنگ نیلی من خیلی خوب بود.

  1+
 14. سنا محمدی می‌گه:

  برای منم خیلی جالب و واقعی بود.مرسی

  1+
 15. خیلی جالب بود . ممنون . من بنفش هستم واینکه عاشق علوم ماورالطبیعه هستم خیلی واقعی بود . دلم میخوادیک بار هم که شده هیپنوتیزم رو تجربه کنم .

  1+

جملات تاکیدی مثبت

 • قدرت کامیاب بخش خدا به یکایک ثانیه های امروز برکت می دهد تا هم اکنون و همینجا به عالیترین ثمرات نیکو برسم.

مشاهده آرشیو کامل

لطیفه های مثبت

 • دنگول زنگ ميزنه پيتزا فروشي ميگه يه پيتزا مي خواستم.
  فروشنده ميگه . به نام … ؟
  دنگول ميگه : آخ آخ . ببخشيد .به نام خدا ، يه پيتزا مي خواستم

مشاهده آرشیو کامل

ضرب المثل های مثبت

 • ضرب المثل بلغارستانی : هميشه کمی بترس تا هرگز محتاج نشوی زياد بترسی.

مشاهده آرشیو کامل

سخن بزرگان

 • برایان تریسی : در مورد هر تصمیمی که می گیرید احتمال بدهید که ممکن است شکست هم بخورید . پس پیش بینی کنید که در این صورت چه خواهید کرد

مشاهده آرشیو کامل

اثبات مثبت اندیشی

 • خالِدينَ فيها لا يَبْغُونَ عَنْها حِوَلاً
  همیشه در آن بهشت ابد منزل یافته و هرگز از آنجا انتقال نخواهند یافت.
  نام کتاب آسمانی : قرآن
  نام و شماره سوره : سوره کهف– 18
  شماره آیه : 108
  جزء :16

مشاهده آرشیو کامل

آیا میدانید که

 • آیا می دانید رشد كودك در بهار بیشتر است؟

مشاهده آرشیو کامل

عاشقانه های مثبت

 • لبخند تو
  معجزه ی شیرینی است
  که رؤیای بهشت را
  در دل ِآدم زنده می کند…!

مشاهده آرشیو کامل