به دهکده مثبت اندیشان خوش آمدید

یه سلام ویژه خدمت شما دوست قدرتمند و بی نظیر، ورود شما رو به دهکده مثبت اندیشان گرامی می داریم.
ما اعتقاد داریم حضور و آشنایی شما با دهکده مثبت اندیشان و آشنایی ما با شما به صورت اتفاقی و تصادفی نبوده و حتماً میل به تغییر مثبت و پیشرفتی در ناخودآگاه شما وجود داشته که باعث شده بالاخره سایت خودتون یعنی دهکده مثبت اندیشان رو پیدا کنید.
ما توی دهکده همه در کنار هم، هر روز تمرین می کنیم که صفات مثبت رو در خودمون تقویت کنیم و اعمال و صفات منفی مون رو کم رنگ کنیم. ما اینجا همه باهم مبلّغ فرهنگ مثبت اندیشی (واقع نگری مثبت) با ریشه الهی هستیم. اینجا برای زتدگی بهتر و سالم تر، شما از تجربیات ما و ما از تجربیات شما استفاده می کنیم؛ پس شما هر کسی که هستی ( کارگر، دکتر ، مهندس، باغبون، رفتگر، نقاش ، استاد، دانشجو، دانش آموز و …) اینجا حضورت و میزان سعی و عملت برای ایجاد تغییرات مثبت در درون خودت برای ما ارزش داره نه مدرک و مقام و میزان تحصیلاتت.
برای اینکه همراه این دهکده و ساکنین زیبا اندیشش باشی کافیه در سایت ثبت نام کنی و هر روز ما رو با نظرات و تجربیاتت همراهی کنی...
جمله تاکیدی امروز یکشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۳۰

جملات تاکیدی مثبت برای بالا بردن سطح عزت نفس و اعتماد به نفس می باشد ، جملات زیر را با قدرت و انرژی هر روز بارها و بارها با خود تکرار کنید تا تاثیر آن را در بلند مدت بر روی شکوفایی استعداد ها و توانایی های خود مشاهده کنید.

 • به یمن جوهر غنی بی کران کائنات من هم اکنون صاحب معشوقی زیبا و نازنین و دوست داشتنی هستم.

دلم می خواهد راهب بشوم

انتشار : 5 سال گذشته

D02030501542242127

پسرکی به رئیس صومعه گفت : ” دلم می خواهد راهب بشوم ، اما در زندگی هیچ چیز یاد نگرفته ام. پدرم فقط  به من شطرنج یاد داده است که هیچ  تاثیری در روشنایی باطن من ندارد. بعضی می گویند این بازی ها گناه است.” راهب پاسخ داد:” شاید گناه باشد، شاید هم فقط سرگرمی باشد. شاید صومعه ی ما به کمی از هر دو احتیاج داشته باشد.” پدر روحانی خواست تا برایش صفحه ی شطرنجی بیاورند. بعد راهبی را صدا زد و دستور داد با جوان شطرنج بازی کند، اما قبل از شروع بازی گفت: ” به سرگرمی احتیاج داریم، اما نمی شود بگذاریم همه ی اهل صومعه شطرنج بازی کنند. فقط بهترین شطرنج باز می تواند در صومعه باشد. اگر این راهب ببازد، صومعه را ترک می کند و جایی برای تو باز می شود.” پدر روحانی بسیار جدی صحبت می کرد. جوان احساس کرد مهم ترین بازی زندگی اش را انجام می دهد. عرق سردی بر پیشانی اش نشست. صفحه ی شطرنج به مرکز دنیا تبدیل شده بود… نزدیک بود راهب بازی را ببازد. جوان حمله کرد، اما بعد نگاه معصوم و پر قداست راهب را دید. چند حرکت اشتباه کرد تا راهب بتواند بازی را ببرد. حالا دیگر ترجیح می داد آن بازی را ببازد. آن راهب بیشتر به درد مردم می خورد تا او. ناگهان پدر روحانی  صفحه ی شطرنج را روی زمین انداخت و گفت: ” تو بسیار بیشتر از آنچه گمان می کنی، یاد گرفته ای. ذهنت را بر پیروزی متمرکز کرده ای و توانستی با نیروی اراده ، جنگ را رهبری کنی. بعد احساس محبت کردی و حاضر شدی خودت را قربانی هدف بزرگتری کنی. به صومعه خوش آمدی. زیرا می دانی چگونه نظم و ترتیب را در کنار محبت و شفقت جای بدهی.”

بــهنامیه سلام با فرکانس های بالای انرژی مثبت ، به شما دوست قدرتمندی که وارد سایت خودتون یعنی دهکده مثبت اندیشان شدی ، ورودتون رو خوشامد می گم و امیدوارم که ثانیه هایی سر شار از عشق و محبت رو بتونیم کنار هم در دهکده رقم بزنیم . من بهنام موسس و مدیر مسئول دهکده مثبت اندیشان و عضو کوچکی از خانواده مثبت اندیشان هستم. اگه قصد داری یه رنگ جدید به زندگیت بزنی ، رنگی سراسر عشق و شادی پیشنهاد می کنم هر روز با ما همراه باشی ... شاید دهکده یه سری کم و کاستی داشته باشه ولی اعضایی داره که قلب های مهربونشون گرمای دهکده رو تامین می کنه . دوست مثبت اندیشم با درج دیدگاه و نظرتون در پایان هر مطلب به من و تمامی بچه هایی که در دهکده مثبت اندیشان برای تهیه مطالب در حال تلاش هستند امید و انرژی می دید. دوستتون دارم لحظه لحظه هاتون مملو از شادی و عشق :)
مشاهده تمامی مطالب من

۲ دیدگاه در “دلم می خواهد راهب بشوم”

 1. خیلی جالب بود 2 بار داستان رو خوندم و کاملا موافق هستم که وقتی بعضی مو هبت های خداوند برای آدم تکراری میشه دیگه به جشم نمیان بعضی توانایی ها دیگه عادی به نظر میان و انگار نه انگار که همه لطف هستن از طرف خدا .دل مهربون داشتن خیر خواه بودن عاشق کمک کردن به همنوع بودن از ثروت های ماندگاره که نه دزد میبره نه زمان بی ارزشش میکنه

  0
  1. بــهنام بــهنام می‌گه:

   منیژه عزیز هر چیزی که اطرافمون هست نعمت خداست به امید اینکه روزی بتونیم شاکر همه این نعمت ها باشیم :)

   0

جملات تاکیدی مثبت

 • به یمن جوهر غنی بی کران کائنات من هم اکنون صاحب معشوقی زیبا و نازنین و دوست داشتنی هستم.

مشاهده آرشیو کامل

لطیفه های مثبت

 • زنگ زدم مامانم که بپرسم واسه تولد بابا چی کادو بگیرم؟
  میگه : از این ماهیتابه پیرکسا بگیر! اونایی که داشتیم شیکسته

مشاهده آرشیو کامل

ضرب المثل های مثبت

 • ضرب المثل چينی : به کار دشوار حمله کن گويی آسان است و به کار آسان روی بياور، گويی دشوار است.

مشاهده آرشیو کامل

سخن بزرگان

 • آنتونی رابینز : نیرویی است که زندگی شما را شکل می دهد . این نیرو است که تعیین می کند چه کارهایی از نظر شما ممکن ، یا غیر ممکن است ، از چه چیزهایی اجتناب کنید، چگونه فکر کنید و چه واکنشهایی نشان دهید. این نیرو، عقیده ای است که درباره هویت خود دارید .

مشاهده آرشیو کامل

اثبات مثبت اندیشی

 • خَلَقَ السَّماواتِ وَ الْأَرْضَ بِالْحَقِّ يُکَوِّرُ اللَّيْلَ عَلَي النَّهارِ وَ يُکَوِّرُ النَّهارَ عَلَي اللَّيْلِ وَ سَخَّرَ الشَّمْسَ وَ الْقَمَرَ کُلٌّ يَجْري لِأَجَلٍ مُسَمًّي أَلا هُوَ الْعَزيزُ الْغَفَّارُ
  آسمانها و زمین را به حق و راستی ( و برای حکمت و غرض ثابتی ) ایجاد کرد ، شب را بر روز و روز را بر شب بپوشاند و خورشید و ماه را مسخر کرده ، هر یک ( بر مدار خود ) به وقت معیّن گردش می کنند. آگاه باشید که او خدای مقتدر مطلق و بسیار آمرزنده است.
  نام کتاب آسمانی : قرآن
  نام و شماره سوره : سوره زمر – 39
  شماره آیه : 5
  جزء : 23

مشاهده آرشیو کامل

آیا میدانید که

 • آیا می دانید حلزون ها می‌توانند سه سال بخوابند؟

مشاهده آرشیو کامل

عاشقانه های مثبت

 • هیچ میدانستی زیباترین عاشقانه ای که برایم گفتی وقتی بود که اسمم را با “میم” به انتها رساندی.

مشاهده آرشیو کامل