به دهکده مثبت اندیشان خوش آمدید

یه سلام ویژه خدمت شما دوست قدرتمند و بی نظیر، ورود شما رو به دهکده مثبت اندیشان گرامی می داریم.
ما اعتقاد داریم حضور و آشنایی شما با دهکده مثبت اندیشان و آشنایی ما با شما به صورت اتفاقی و تصادفی نبوده و حتماً میل به تغییر مثبت و پیشرفتی در ناخودآگاه شما وجود داشته که باعث شده بالاخره سایت خودتون یعنی دهکده مثبت اندیشان رو پیدا کنید.
ما توی دهکده همه در کنار هم، هر روز تمرین می کنیم که صفات مثبت رو در خودمون تقویت کنیم و اعمال و صفات منفی مون رو کم رنگ کنیم. ما اینجا همه باهم مبلّغ فرهنگ مثبت اندیشی (واقع نگری مثبت) با ریشه الهی هستیم. اینجا برای زتدگی بهتر و سالم تر، شما از تجربیات ما و ما از تجربیات شما استفاده می کنیم؛ پس شما هر کسی که هستی ( کارگر، دکتر ، مهندس، باغبون، رفتگر، نقاش ، استاد، دانشجو، دانش آموز و …) اینجا حضورت و میزان سعی و عملت برای ایجاد تغییرات مثبت در درون خودت برای ما ارزش داره نه مدرک و مقام و میزان تحصیلاتت.
برای اینکه همراه این دهکده و ساکنین زیبا اندیشش باشی کافیه در سایت ثبت نام کنی و هر روز ما رو با نظرات و تجربیاتت همراهی کنی...
جمله تاکیدی امروز یکشنبه ۱۳۹۸/۰۲/۰۱

جملات تاکیدی مثبت برای بالا بردن سطح عزت نفس و اعتماد به نفس می باشد ، جملات زیر را با قدرت و انرژی هر روز بارها و بارها با خود تکرار کنید تا تاثیر آن را در بلند مدت بر روی شکوفایی استعداد ها و توانایی های خود مشاهده کنید.

 • من آرام هستم

میخواهم مثبت اندیش شوم

انتشار : 3 سال گذشته

بسیاری از کاربران از این موضوع شاکی هستند که با وجود علاقه شدیدی که برای تغییر و تبدیل شدن به یک انسان مثبت اندیش دارند باز هم در این امر موفق نیستند.
قصد دارم در اینجا با مثالی ساده گره این مطلب را برای تمامی این دوستان و شما دوستان عزیز باز کنم .
همه ما انسان ها در طول مدت زندگی خود تجربیات ، عقاید و اندیشه های گوناگونی را در مغز خود به ثبت می رسانیم و از آنجایی که اصول مثبت اندیشی و مثبت نگری ، رویائی و دست نیافتنی به نظر میرسد ، بسیار با عقائد و اندیشه های ما متفاوت است بنا بر این ذهن ما این اطلاعات جدید را پس میزند و یا به سختی قبول میکند.
برای مثال به چند جمله غلط که در فرهنگ ما جا افتاده دقت کنید :
• خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو
• دوری و دوستی
• ترک عادت موجب مرض است.
• و….
مثالهای بسیاری در همین چارچوب هستند که خیلی راحت در صحبت های روزانه خودتان با دیگران می توانید مشاهده کنید .( البته ما برای تغییرات مثبت در زندگی خود اینجا دور هم جمع شده ایم .)
حالا که این مطلب را درک کردید بهتر می توانیم برای حل این مسئله پیش پا افتاده اقدام کنیم .
می خواهم با ذکر یک مثال با این مسئله برای همیشه در ذهن خود کنار بیاییم و به یک انسان با بینش مثبت ( مثبت اندیش ) تبدیل شویم .
ذهن خود را مانند یک فنجان تجسم کنید و اطلاعات گذشته و اطلاعات منفی را که روزانه به آن وارد می کنید همانند چای در نظر بگیرید ، با این انبوه اطلاعات فنجان شما تقریباً پر شده است .
حالا اطلاعات مثبت و افکار مثبت را آب در نظر میگیریم ، بسته به میزان خالی بودن فنجان به آن آب اضافه کنید ، چه اتفاقی رخ میدهد ؟
مشاهده میکنیم که تنها رنگ چای روشن تر می شود ولی تیرگی خود را دارد و اگر بیشتر بریزیم این مخلوط اطلاعات و افکار منفی و مثبت به بیرون میریزد !
راه حل بسیار ساده است و فقط یک جمله است :  فنجان خود را خالی کنید ( Empty your cup )
تمامی افکار قدیمی غلط و منفی را از ذهنتان بیرون کنید و بگذارید ذهن شما مملو از اطلاعات و افکار مثبت شود ، آنگاه خواهید دید که کشتی های خوشبختی و آرامش خیلی زود مسیرشان را به سمت شما تغییر خواهند داد .

برچسب

بــهنامیه سلام با فرکانس های بالای انرژی مثبت ، به شما دوست قدرتمندی که وارد سایت خودتون یعنی دهکده مثبت اندیشان شدی ، ورودتون رو خوشامد می گم و امیدوارم که ثانیه هایی سر شار از عشق و محبت رو بتونیم کنار هم در دهکده رقم بزنیم . من بهنام موسس و مدیر مسئول دهکده مثبت اندیشان و عضو کوچکی از خانواده مثبت اندیشان هستم. اگه قصد داری یه رنگ جدید به زندگیت بزنی ، رنگی سراسر عشق و شادی پیشنهاد می کنم هر روز با ما همراه باشی ... شاید دهکده یه سری کم و کاستی داشته باشه ولی اعضایی داره که قلب های مهربونشون گرمای دهکده رو تامین می کنه . دوست مثبت اندیشم با درج دیدگاه و نظرتون در پایان هر مطلب به من و تمامی بچه هایی که در دهکده مثبت اندیشان برای تهیه مطالب در حال تلاش هستند امید و انرژی می دید. دوستتون دارم لحظه لحظه هاتون مملو از شادی و عشق :)
مشاهده تمامی مطالب من

۳ دیدگاه در “میخواهم مثبت اندیش شوم”

 1. جالب بود ولی مگه میشه مغز انسان بعداز سی یا چهل سال خاطره و پیش زمینه خالی بشه تا با افکار مثبت پر بشه
  شاید اگه طرف آلزایمر بگیره بشه تو ذهنش رو مملو از مثبت اندیشی کرد .

  0
  1. بــهنام بــهنام می‌گه:

   منیژه جان دوست خوب من قرار نیست که کاملاً خالی بشه فقط کافیه از افکار منفی خالی و پاک سازی بشه :)

   0
 2. سجاد کشت پور می‌گه:

  واقعا درسته من تا حدی تجربه کردم.

  0

جملات تاکیدی مثبت

 • من آرام هستم

مشاهده آرشیو کامل

لطیفه های مثبت

 • ﺷﻮﻫﺮﻩ ﺷﺐ ﺩﻳﺮ ﻣﻴﺎﺩ ﺧﻮﻧﻪ
  ﺯﻧﺶ ﺩﺍﺩ ﻭ ﺑﻴﺪﺍﺩ ﻣﻴﻜﻨﻪ
  ﻣﻴﮕﻪ ﺍﮔﻪ ﺩﻭ ﺭﻭﺯ ﻣﻨﻮ ﻧﺒﻴﻨﻰ ﭼﻪ ﺣﺴﻰ ﺑﻬﺖ ﺩﺳﺖ ﻣﻴﺪﻩ ؟
  ﺷﻮﻫﺮﻩ ﺑﺎ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻰ ﻣﻴﮕﻪ ﺧﻴﻠﻰ ﻋﺎﻟﻰ ﻣﻴﺸﻪ !
  ﯾﮏ ﺭﻭﺯ ﮔﺬﺷﺖ ﺷﻮﻫﺮﻩ ﺯﻧﺸﻮ ﻧﺪﯾﺪ
  ﺩﻭ ﺭﻭﺯ ﮔﺬﺷﺖ ﺷﻮﻫﺮﻩ ﺯﻧﺸﻮ ﻧﺪﯾﺪ
  ﺭﻭﺯ ﺳﻮﻡ ﻫﻢ ﮔﺬﺷﺖ ﺑﺎﺯﻡ ﺷﻮﻫﺮﻩ ﺯﻧﺸﻮ ﻧﺪﯾد …
  ﺧﻼﺻﻪ ﺭﻭﺯﻩ ﭼﻬﺎﺭﻡ ﻭﺭﻡ ﭼﺸﻤﻪ ﺷﻮﻫﺮﻩ ﺑﻬﺘﺮ ﺷﺪ ﻭ ﺗﻮﻧﺴﺖ ﺍﺯ ﮔﻮﺷﻪ ﭼﺸﻢ ﺯﻧﺸﻮ ﺑﺒﯿﻨﻪ !!

مشاهده آرشیو کامل

ضرب المثل های مثبت

 • ضرب المثل چيني : يك شادي، صدها غصه را پراكنده مي سازد.

مشاهده آرشیو کامل

سخن بزرگان

 • افلاطون : خردمندترین مردم قدرتمندترین است

مشاهده آرشیو کامل

اثبات مثبت اندیشی

 • مَنْ کانَ يُريدُ الْعِزَّةَ فَلِلَّهِ الْعِزَّةُ جَميعاً إِلَيْهِ يَصْعَدُ الْکَلِمُ الطَّيِّبُ وَ الْعَمَلُ الصَّالِحُ يَرْفَعُهُ
  هر که طالب عزت است ( بداند که همانا در ملک وجود ) تمام عزت خاص خدا ( و خداپرستان ) است. کلمه نیکو ( ی توحید و روح پاک آسمانی ) به سوی خدا بالا رود و عمل نیک خالص آن را بالا برد.
  نام کتاب آسمانی : قرآن
  نام و شماره سوره : سوره فاطر – 35
  شماره آیه : 10
  جزء : 22

مشاهده آرشیو کامل

آیا میدانید که

 • آیا می دانید حلزون ها می‌توانند سه سال بخوابند؟

مشاهده آرشیو کامل

عاشقانه های مثبت

 • گفتی دوستت دارم و من به خیابان رفتم.
  فضای اتاق برای پرواز کافی نبود.

مشاهده آرشیو کامل